Robb توصیه می کند: Connolly شادی بخش تابستان با توجه به ناهموار آن را به عنوان تصفیه

اگر شما می خواهم به من گفت: یک هفته پیش “توسط راه من فقط به حال یک دست کت و شلوار ساخته شده در Ripstop بوم” من می خواهم که در تمسخر شما بیش از من به عینک. احمقانه من. انگلیسی, لوکس تجربه Connolly به تازگی راه اندازی دو جفت مناسب Ripstop کت و شلوار—و آنها واقعا چیزی.

Ripstop برای کسانی که ممکن است ناآشنا در اصل یک درجه نظامی بوم استفاده می شود برای ارتش چادر برزنت و حتی در مواردی برای چتر نجات. سرنخ را به نام: پارچه بافته شده با ضخامت تقویت کوک در فواصل منظم در سراسر هر دو آن تار و پود که toughens آن و جلوگیری از آن را از پاره. در حالی که Ripstop است که هنوز هم مورد استفاده توسط ارتش امروز از آن مهاجرت به استفاده غیرنظامی در موتورسواری در 1950s در درجه اول به عنوان رفتن به مواد برای مسابقه لباس.

Connolly's Ripstop jacket with mother-of-pearl buttons.

کانلی

نشانه Connolly که دارای شهرت برای بازسازی و contemporizing کلاسیک سی ، قبل از حرکت به مد این شرکت ساخته شده است نام خود را به عنوان یک دولت از-هنر داخلی upholsterer لوکس marques اعم از فراری به رولز رویس. در واقع Connolly بود منحصر به فرد چرم به تامین دومی برای بیش از 100 سال است. نه تنها این جدید جدا بازیگوش ریف در Connolly خودرو شجره نامه آنها نیز بالا بردن یک پارچه عملکردی.

این قطعه کاملا با تعادل بالا و پایین نگاه که در حال حاضر آنها طراحی شده و در عین حال آرام است. پارچه خود است که در واقع یک پنبه خالص seersucker می دهد که این تصور از Ripstop اما بطور قابل توجهی بهتر و بیشتر تنفس است. داشتن گرفته قطعه برای یک درایو تست خودم می توانند گواهی دهند که روح unfussy پارچه است ایده آل مناسب برای ماه های گرم. این کت ها بدون ساختار و satisfyingly تنبل در حالی که شلوار مخلوط جادار مناسب با یک بازی گاه به گاه طناب کشی دور کمر. آنها پوشاک-رنگ برای یک عمر در احساس در حالی که جیب پچ کامل پایین کلید اثر است.

Connolly's Ripstop trousers

کانلی

آنها مناسب برای پرتاب در بیش از یک ساده T-shirt (کانلی را گرمکن کشمیر و ابریشم crewnecks نیز برای مردن) با جرات ما می گویند آن یک جفت از نرم جیر رانندگی کفش به همه چیز با هم. پاپ ژاکت یقه و عقب کافهای اضافی برای خود نمایی—رول مورد نیاز نمی باشد.

خرید در حال حاضر: £910

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>