Rimowa ممکن است بهترین و شناخته شده به عنوان اذوقه رسان از آن راه آلومینیوم چمدان اما سفر لوکس با نام تجاری در حال ورود به قلمرو جدید با راه اندازی اولین دائمی عینک مجموعه است.

با نام تجاری کمک کرده است تا مسافران را از نقطه A به نقطه B در سبک برای 120 سال اما ایجاد آن برای اولین بار عینک ارائه شده برای رسیدگی به نیازهای یک نسل جدید است. آن را اعمال می شود همان ویژگی های knowhow این honed برای بیش از یک قرن به فریم با احساس مدرن. محدوده جدید شامل دو عینک آفتابی برای هر دو جنس خطوط Rimowa پل و Rimowa حاشیه, در علاوه بر این به نوری محدوده Rimowa هوا.

اولین مجموعه برای فصل بهار شامل سه شکل کلاسیک موجود در چندین colorways که همه هماهنگ با Rimowa توشه برای فرودگاه نگاه برتری همتراز. سه نفر از سایه ها در انواع شناخته شده هوانورد مربع و pantos اشکال که در اوایل حمل و نقل هوایی و خلبان ملزومات–مهم کراوات به عنوان آلمانی توشه ساز راه جزئیات در اصل با الهام از هواپیماهای بدنه.

Rimowa eyewear collection

این مجموعه ویژگی های یک طیف رنگی لنز و چند قاب سبک. حسن نیت ارائه میدهد از Rimowa

این پل به سبک گردد از دو قطعه از ماسک تزیین و مونتاژ توسط پین انعکاس علامت تجاری مهندسی جزئیات مانند صنعتی پرچ شده و مهر و موم در حالی که همچنین کاهش اضافی به صورت فله. بیشتر حداقل لبه قاب ماهرانه گردد در استات با استفاده از یک فرایند که در آن مواد است که با دقت اعمال شده توسط دست بر روی لنز در tortoiseshell و یا بلوک های رنگ. سپس فلز معابد در یک پالادیوم پایان گنجانیده شده به عنوان گسسته گره به نام تجاری را امضا شیاردار جزئیات. هوا زندگی می کند تا نام خود را و سبک ترین دسته فلزی و ساخت و ساز به اندازه کافی راحت برای پوشیدن روزمره است.

هر سه سبک ساخته شده است به مقاومت در برابر rigors از سفر حتی برای بزرگترین wanderlusts در میان ما اما با یک پوشش و محافظ مورد فقط به عنوان بیمه اضافه شده. فروشگاه مجموعه با نام تجاری وب سایت در حال حاضر با شروع در $320.