Richard Mille جدید الت سنجش فواصل زمانی ساخته شده از سرامیک است که تقریبا به عنوان سخت به عنوان الماس

ساعت ساز شده اند besotted با سرامیک پس از سال 1980 زمانی که Rado در حال حاضر یک متخصص در خراش-مقاوم در برابر مواد گنجانیده شده با تکنولوژی بالا سرامیک به یک گاه شمار برای اولین بار.

نگه داشتن در ذهن که “با تکنولوژی بالا” سرامیک هستند هیچ چیز مانند سرامیک های سنتی است که بدوی جوامع استفاده می شود به مد اشیاء مانند آجر و کاشی خاک رس گلدان, حتی اگر آنها به اشتراک گذاشتن برخی از ویژگی اساسی: تمام سرامیک هستند معدنی و فلزی جامدات با قوی مولکولی اوراق قرضه. به عنوان یک نتیجه, آنها به رخ کشیدن برتر سختی و بسیار بالا و نقطه ذوب (به لحن از 2000 درجه سانتیگراد و بالاتر).

Richard Mille RM 11-05

RM 11-05 اتوماتیک Flyback الت سنجش فواصل زمانی GMT حسن نیت ارائه میدهد از Richard Mille

آوانگارد ساعت ساز Richard Mille تا به بالا این صنعت را درک و سرامیک یک بار دیگر با اولین RM 11-05 اتوماتیک Flyback الت سنجش فواصل زمانی GMT که صورت و گودی ساخته شده از خاکستری cermet های سرامیک-فلز و کامپوزیت است که به عنوان نور به عنوان تیتانیوم و به عنوان سخت به عنوان الماس. به طور معمول مورد استفاده در هوافضا و پرتابه شناسی صنایع cermet مشتق شده و رنگ آن از ترکیبی از فلز زیرکونیوم ماتریس با عملکرد بالا و سرامیک درج.

Richard Mille RM 11-05

RM 11-05 اتوماتیک Flyback الت سنجش فواصل زمانی GMT حسن نیت ارائه میدهد از Richard Mille

تکمیل مواد مورد نیاز سال تحقیق و توسعه در همکاری با IMI گروه که دارای تخصص در microtechnology راه حل برای کالاهای لوکس تولید کنندگان. با تشکر پیشگام “فلش پخت” فرایند خاکستری cermet دارای چگالی 4.1 g/cm3—که بدان معنی است که وزن آن کمتر از تیتانیوم در 4.5 g/cm3—و یک سختی 2,360 ویکرز (در مقایسه با الماس 2,400 Vickers).

پیچیدگی از این گاه شمار است اما پوست عمیق است. این skeletonized اتوماتیک سیم پیچ حرکت گردد از تیتانیوم شامل یک flyback الت سنجش فواصل زمانی با ساعت و شمارش معکوس شمارنده در 9 ساعت یک ساعت شمارنده در 6 ساعت یک UTC تابع یک متغیر-هندسه روتور و حدود 55 ساعت از قدرت رزرو.

RM 11-05 اتوماتیک Flyback الت سنجش فواصل زمانی به وقت تهران می آید بر روی یک کربن TPT گروه است. محدود به 140 قطعه آن قیمت برای $215,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>