Ressence آخرین نسخه محدود سازمان دیده بان طول می کشد با الهام از کلاسیک ساعت شنی

به مناسبت 10 سال از برخی از ترین به جلو فکر کردن ساعت شما می توانید پیدا کنید Ressence آزاد یادبود گاه شمار که ویترین نوع براق ارائه آن ساخته شده است شهرت خود را در: نوع 1 باریک X.

تاسیس در سال 2010 Ressence مجموعه خود را جدا از بقیه دیده بان صنعت با تمرکز بر روی یک نوع از روزمره wearability, خوانایی و شهودی است که دشوار است برای پیدا کردن در جاهای دیگر. اما این trifecta آشکار است در طراحی این آخرین نسخه به خصوص در ساخت و ساز از آن صورت براق.

امضا با نام تجاری Ressence مداری محدب سیستم (ROCS) است آن خانه-طراحی و توسعه و اختراع horological واحد متشکل از دیسک که به عنوان نام نشان می دهد, مدار اطراف یک دیگر. وقتی که می آید به این مدل خاص تعبیه شده دیسک در 42 میلی متر مورد نیز درمان با متضاد پس از اتمام هنگامی که سازمان دیده بان را نشان می دهد یا ظهر یا نیمه شب گاه شمار به دو نیم تقسیم به مات و جلا بخش. از آنجا که از راه های مختلف این بخش گرفتن نور آن را ایجاد یک ظریف تنوع در آن زیتون سبز رنگ است.

Ressence Type 1 Slim

نوع 1 باریک ویژگی های امضا با نام تجاری عوارض. حسن نیت ارائه میدهد از Ressence

فراتر از ایجاد تونال و کنتراست بافت های بازی از نور نیز به عنوان یک گرافیک فرمت از دست. به عنوان آنها چرخش پوشنده لباس می تواند به معنای واقعی کلمه شاهد گذشت زمان چیزی به نام تجاری در نظر گرفته شده به عنوان یک تفسیر مدرن از باستان ساعت شنی. و همه این فعل و انفعال است که به راحتی قابل مشاهده است با تشکر از سقف گنبدی شکل کریستال یاقوت کبود است که اجرا می شود از لبه به لبه.

اجازه می دهد تا برای بهبود ارگونومی و چپ و راست جا به تماشای هیچ سنتی تاج. آن را با استفاده از یک مورد است که توابع به عنوان یک پیچ در پیچ و تنظیم مکانیزم. آن را کامل 36 ساعت از قدرت ذخیره عمل در 28,800 ارتعاشات در هر ساعت و امنیت با اذوقه و نوشابه کف چرم بند رنگ مطابق با سایه سبز.

نوع 1, باریک X برای اولین بار در شرکت ‘X’ صف و آن الفبایی نام مورد دارای معنا بیشتر از ملاقات چشم. Ressence توسعه یافته اختصاص داده شده نماد برای مجموعه ای که فیوز X که همچنین نشان دهنده شماره 10-تعداد سالگرد خود را–در آمریکای لاتین و یک ساعت شنی است که نشسته است برجسته در دقیقه دیسک. هر یک از چهار ساعت در اجرای اولیه همه محدود به چهل تکه و خرده فروشی برای $21,500.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>