Training of Corona sniffer dogs
توماس فری/تصویر داد via Getty Images

می توانید سگ کمک به کاهش برخی از پرونده ها و کمبود عرضه و ظرفیت محدود برای COVID-19 تست ؟

ماه به همه گیر و با موارد افزایش به واقعا نگران کننده سطح در نزدیک به نیمی از تمام کشورهای ایالات متحده آمریکا کشور ما هنوز با کمبود آزمون ها و منابع مورد نیاز برای تشخیص COVID-19 در مقیاس های بزرگ است که لازم است. گزارش در برخی از شهرستانها می گویند آزمایش را به مدت سه هفته به عقب می آیند و همه چیز را خیلی بهتر در برخی از کشورهای دیگر که در آن تست لوازم را اجرا کرده اند و آزمایشگاه ها در ظرفیت کامل پردازش شد. ما نیاز به یک راه بهتر برای تشخیص coronavirus. می تواند بهترین دوست انسان تواند کلیدی برای که ؟

محققان در یک دامپزشکی دانشگاه در هانوفر قادر به آموزش سگ خود را به دقت شناسایی COVID-19 فقط با خرناس بیماران. و بهترین بخش از این ؟ آن را تنها در زمان کسانی که خوب دختران و پسران چند روز به یاد بگیرند که چگونه برای شناسایی این بیماری است.

مطالعه منتشر شده در هفته گذشته در مجله پزشکی BMC بیماری های عفونی. محققان در دانشگاه دامپزشکی هانوفر مشغول به کار با هشت سگ از نیروهای مسلح آلمان. پس از فقط پنج روز از آموزش سگ ها قادر به خر خر کردن بزاق از 1000 نفر — هر دو سالم و آلوده با COVID-19 — و شناسایی ویروس ها با استفاده متناوب 94 درصد دقت و صحت.

“ما فکر می کنیم این کار به دلیل فرایند های متابولیک در بدن یک بیمار بیمار است به طور کامل تغییر کرده و ما فکر می کنیم که سگ ها قادر به تشخیص یک بوی خاص از تغییرات متابولیک است که در آن رخ می دهد بیماران مبتلا به” استاد دکتر Maren فون Köckritz-Blickwede توضیح در مورد مطالعه در یک ویدئو او به یوتیوب منتشر شده.

دکتر هولگر Volk, یکی دیگر از محققان که مشغول به کار در این مطالعه می گوید: این احتمال وجود دارد کار می کند زیرا سگ باید چنین حس قوی تر از بوی از انسان است.

“ما می دانیم که برای یک زمان بسیار طولانی است که سگ استفاده شده است در بسیاری از جنبه های زندگی اما برای پزشکی تشخیص این رمان در پایان روز” Volk گفت. “مردم واقعا متوجه پتانسیل یک سگ می تواند برای تشخیص بیمار و غیر بیمار بیماران است.”

گام بعدی در این مطالعه برای آموزش سگ برای شناسایی COVID-19 به طور خاص. در این مرحله محققان فکر می کنم آنها فقط می تواند شناسایی بیمار بزاق و ممکن است قادر به تشخیص تفاوت بین یک بیمار که coronavirus و کسی است که به یکی دیگر از بیماری ها مانند آنفولانزا. اما اگر آنها موفق شوند این می تواند یک راه کلیدی برای آدرس تست کمبود و همچنین جلوگیری از شیوع کروناویروس در فرودگاه ها و حوادث. به علاوه دیدن یک اهسته ناپدید شونده به جای گرفتن یک سواب بینی? ورود ما به سمت راست که برای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im