فشار برای بعد از مدرسه شروع زمان برای دانش آموزان به صورت جدی آغاز شد چند سال پیش. این تحقیقات روشن شد: نوجوانان انجام بهتر در مدرسه هنگامی که تاخیر در شروع زمان مجاز آنها به دنبال یک چرخه خواب است که بیشتر در راستای طبیعی خود را از خواب بیدار کردن بار.

و بسیاری از مدارس گوش. آنها می خواستند به بالا دانش آموزان ممکن است هر فرصتی برای موفقیت است. اما هل دادن به عقب دبیرستان و مدرسه شروع بار ناچار ایجاد لجستیکی و نگرانی است. سیم کشی های پس از مدرسه فعالیت برنامه ها و پدر و مادر برنامه کار نمی تواند به سادگی به عقب رانده شود و بدون تأثیر بودجه و مراقبت و نگرانی.

در تلاش برای اجرای توصیه های محققان و انجمن پزشکی آمریکا (AMA) با اختلال که ممکن است بسیاری از مدارس را انتخاب کرده اند به تلنگر دبیرستان و ابتدایی شروع به بار. چون خوب کسی را به اوایل و اگر این تحقیق روشن است برای نوجوانان و سپس در اوایل شیفت می افتد به مدرسه ابتدایی کودکان و نوجوانان که در حال حاضر ممکن است شروع مدرسه قبل از ساعت 8 صبح و اغلب در اتوبوس در طول 6 صبح ساعت است.

آن را به عنوان معلوم است همچنین میزان رشد از تحقیقات نشان می دهد که در اوایل مدرسه شروع زمان تاثیر منفی مدرسه ابتدایی کودکان بیش از حد.

خواب و کودکان سن ابتدایی

با توجه به اطفال و متخصص خواب Vaishal شاه, MD, کودکان در سن مدرسه (5 تا 12 سال) باید 9 تا 12 ساعت خواب در هر شب. به طور متوسط کودکان و نوجوانان در این سنین در حال گرفتن 7 تا 8 ساعت یک شب—در صورتی که. هنگامی که شما اضافه کردن در یک زودتر مدرسه شروع زمان که تعداد خواهد شد در تمام احتمال, شیب حتی پایین تر است.

به عنوان مقدار از خواب این کودکان در حال گرفتن کاهش خطر ابتلا به بسیاری از مشکلات سلامتی از جمله چاقی و دیابت نوع 2, فقیر, سلامت روان و آسیب را افزایش می دهد.

مراکز کنترل بیماری ها (CDC) اشاره کرد که کودکانی که نیست به اندازه کافی خواب نیز بیشتر به احتمال زیاد به توجه و مشکلات رفتاری است که می تواند منجر به عملکرد ضعیف تحصیلی در مدرسه است.

دکتر Weissbluth آمریکایی متخصص اطفال و متخصص اختلال خواب در کودکان, بیمارستان یادبود در شیکاگو می گوید: “مشکلات خواب در میان ابتدایی-مدرسه-کودکان اغلب آشکار به عنوان رفتاری و مسائل دانشگاهی در مدرسه. اما محرومیت از خواب است که به ندرت به رسمیت شناخته شده به عنوان علت مشکلات کلاس درس. خواب است تحت قدردانی عادت سلامت. همه ما می دانیم که تنقلات ناسالم برای فرزندان ما اما تا آشغال خواب. خواب سالم این است که به مغز چه مواد غذایی سالم برای بدن است.”

فقط قبل از رفتن به رختخواب’ همیشه کار نمی کند

پاسخ واضح است: پس اگر کسانی که در سن مدرسه ابتدایی کودکان و نوجوانان باید بیدار برای مدرسه یک ساعت زودتر قرار داده و آنها را به رختخواب یک ساعت زودتر. در یک دنیای کامل مطمئن خواهد بود که آسان و راه حل موثر است. اما جهان کامل نیست و گاهی اوقات اغلب اوقات قبل خواب است که به سادگی غیر ممکن است.

بین فعالیت های بعد از مدرسه و مشق شب بی پایان پروژه ها و آزمون به مطالعه برای کودکان حتی در سن مدرسه ابتدایی نیست انجام می شود با “روز” تا زمانی که آن را تقریبا زمان آنها نیاز به رسیدن به تخت خواب برای دریافت مقدار مورد نیاز از خواب است. اضافه کردن هر گونه تلاش برای خوردن یک وعده غذایی خانه پخته شده و لذت بردن از یک کمی از زمان خانواده یا پایین زمان و ناگهان یک خواب است که اجازه می دهد تا برای 9 تا 10 ساعت خواب به نظر می رسد کاملا بیاستفاده.

علاوه بر این به عنوان محققان به نوبه خود توجه خود را به مدرسه ابتدایی سن کودکان مطالعات نشان می دهند و بیشتر و بیشتر است که خواب و بیداری چرخه به طور کلی در ارتباط با بلوغ—طبیعی تغییر نسبت به احساس و بیدار ماندن بعد از آن به شب—در واقع شروع به رخ می دهد در کودکان و نوجوانان در سنین بسیار جوان. این به این معنی حتی اگر کامل جهان به جای می افتد حتی اگر فعالیت بیش از قبل از خورشید پایین می رود و شام پخته شده است و بر روی میز و تمام اعضای خانواده خود را هم به استراحت و لذت بردن از وعده غذایی قبل از همه 7 p. m. کودکان هنوز هم به سادگی ممکن است آماده برای رفتن به رختخواب. خود را در چرخه خواب منتقل کرده اند نسبت به بعد در شب مانند خواهر و برادر نوجوان خود را.

چه راست ،

آموزان بالا نیاز به خواب. وسط دانش آموزان نیاز به خواب. مدرسه ابتدایی کودکان و نوجوانان نیاز به خواب. (و این می رود بدون گفت—بچه نیاز به خواب…اما من پرت شدن.) حقیقت این است که به سادگی این است: بچه ها از هر سن نیاز به خواب. اما هیچ راه حل آسان وقتی که می آید به مدرسه شروع به بار.

به تأخیر انداختن زمان شروع برای تمام مدارس (دبیرستان, مدرسه راهنمایی و ابتدایی) به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه در مهد کودک مسائل برای پدر و مادر که نیاز به رفت و آمد به کار می کنند. قبل از شروع زمان تقریبا لزوما به این معنی عقب هل دادن شروع زمان فعالیت های بعد از مدرسه که گاهی اوقات با توجه به چیزهایی مانند فضا و زمینه در دسترس در حال حاضر برای شروع بعد از هر یک از ما می خواهم.

یکی از گزینه های مدارس می تواند نگاه به سرمایه گذاری بیشتر در اتوبوس بنابراین بیشتر راه می تواند اجرا در یک بار و بدون فرزند را به اوایل اتوبوس. اما این که سرمایه گذاری قابل توجهی است که ممکن است واقع بینانه برای بسیاری از مناطق. سپس دوباره شاید که سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد در دراز مدت—در هنگام عملکرد تحصیلی و رفتار و به طور کلی بهداشت و درمان شروع به بهبود است.

در حال حاضر مدارس در حال انجام بهترین خود را و بیشتر ما درک نقش ارزشمند خواب پخش در تمام کودکان رشد بهتر مجهز ما خواهد بود برای تصمیم گیری است که غنی سازی و بهبود زندگی کودکان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im