جمهوری خواه و فرماندار می گوید بچه های مدرسه که گرفتن COVID-19 خواهد ‘دریافت بیش از آن’


Gov.-Mike-Parson-covid-comment
یعقوب Moscovitch/گتی

این فرماندار میسوری نیز می گوید: کودکان نه بازگشت به مدرسه ‘به ایجاد مشکلات بیشتر از این ویروس تا کنون فکر می کنم در مورد ایجاد’

روز جمعه جمهوریخواه فرماندار میسوری نه تنها تحت فشار قرار دادند برای کودکان برای بازگشت به مدرسه, اما او نیز بحث برانگیز اعلام کرد که هنگامی که آنها انجام آنها COVID-19 آنها را “رفتن به خانه” و آنها را “بیش از آن دریافت کنید.”

فرماندار میسوری مایک کشیش بخش بود مهمان در محلی ایستگاه های رادیویی بحث KFTK زمانی که او مورد بحث با میزبان مارک Cox COVID-19 ماسک صورت و “حرکت به جلو” — که به گفته کشیش بخش شامل بچه های بازگشت به مدرسه.

“این بچه ها رو برای بازگشت به مدرسه” پرشن گفت: هر HuffPost. “آنها در کمترین خطر ممکن است. و اگر آنها را دریافت COVID-19 که آنها خواهد شد و آنها را زمانی که آنها به مدرسه بروند — آنها در حال رفتن به بیمارستان. آنها در حال رفتن به مجبور به نشستن در مطب. آنها در حال رفتن به خانه بروم و آنها در حال رفتن به دریافت بیش از آن.”

کشیش بخش در ادامه می گویند که خطر “قرار نمی دهد و آنها را در مدرسه ایجاد مشکلات بیش از این ویروس تا کنون فکر می کنم در مورد ایجاد.” و بدون شک توییتر تا به حال کلمه است.

در حالی که COVID-19 علائم معمولا خفیف در کودکان — بر اساس یک مطالعه اخیر منتشر شده در اطفال از COVID-19 در کودکان 90 درصد از کسانی که تست مثبت برای این بیماری تا به حال علائم خفیف و یا هیچ کدام در همه — همه کودکان و نوجوانان “دریافت بیش از آن.” با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی, بیماری های جدی در کودکان با COVID-19 است ممکن است; در واقع مذکور مطالعه گزارش شده است که 10 درصد از نوزادان با مثبت COVID-19 تست شد بدحال. و در حالی که بیماری شدید نرخ پایین تر در فرزندان وجود دارد موارد نادر از کودکان در هر گروه سنی که نیاز به بستری و یک 14 ساله درگذشت.

آن را می کند پایان ندارد وجود دارد یا نه. به یاد داشته باشید ژاک Leviton 16-year-old boy از Wheeling, ایلینوی که در آوریل ؟ و یا چگونه در مورد صدها نفر از کودکان در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19? چرا آنها فقط “دریافت بیش از آن”?

میسوری است که در میان بیش از 30 کشورهای در حال تجربه افزایش COVID-19 موارد است. به گفته نیویورک تایمز‘ COVID-19 داشبورد میسوری 35,316 مجموع موارد و بیش از 1,150 مرگ و میر در جولای 20.

“مایک پرشن امروز گفت: او خوب است با هر کودک در میسوری گرفتن COVID-19 و گسترش آن به اعضای خانواده خود را. وجود دارد هیچ جایی در سیاست ما برای چنین بی پروا بی توجهی به Missourians زندگی” میسوری حزب دموکرات سخنگوی کوین Donohoe در بیانیه ای گفت: هر HuffPost.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>