جایگزین 'الکساندر همیلتون' با 'Fauci' به صورت کامل این ریمیکس

اسکات Hoying/Instagram همیلتون? که نیاز او را ؟ این ریمیکس بازیگران Dr. Anthony Fauci همه چیز است در سراسر

توسط ETELARESANKHABAR در 1 مرداد 1399
fauci-hamilton-video
اسکات Hoying/Instagram

همیلتون? که نیاز او را ؟ این ریمیکس بازیگران Dr. Anthony Fauci همه چیز است

در سراسر تهمت و دولت مطلق عدم رسیدگی coronavirus همه گیر شده است که یکی آرام و مداوم صدای عقل: که از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984. Fauci دیده است — و با موفقیت به کار گرفته شده — چند بیماری های همه گیر در روز که باعث می شود او مطمئنا کارشناس صدا به نوبه خود برای حقایق در مورد این بیماری همه گیر — یک تضاد کامل با تهمت و همدستان خود را که به نفع علمی اطلاعات مشکوک و تظاهر بحران نیست و در واقع یک بحران با وجود این تقریبا 150,000 آمریکایی که درگذشت. آن زمان دکتر Fauci کردم و قدردانی او سزاوار به جای اینکه به طور مداوم تضعیف رییس جمهور است. آنچه در مورد همیلتون ،

وارد اسکات Hoying (آنچه من وجود دارد؟), این خواننده باریتون شما احتمالا می دانید از گروه ها مانند Pentatonix و Superfruit. او در زمان یکی از آهنگ های مورد علاقه ما از این لحظه به لطف دیزنی Plus — "الکساندر همیلتون" — و به آن remix به افتخار همه چیز ما در مورد امریکا مورد علاقه ،

اسکات Hoying / Instagram

آه و آیا ما به ذکر قافیه در نقطه ؟

"چگونه است که یک نابغه immunologist گراد از کرنل با دکترای کاهش یافته است در وسط یک بیماری همه گیر و در عین حال متوقف شده توسط رئیس جمهور برای همه مطبوعات او علت بداخلاقی از یک کودک نو پا مغلوب ساختن پیشی جستن حقایق از یک محقق?" آهنگ آغاز می شود. "آنها او را ماسک شاه دوک فاصله که چرا ما گوش دادن به کسی که از قد و قامت و موقعیت? آن را مشمئز کننده. این چیزی است که پزشکان انجام می دهند."

اسکات Hoying / Instagram

به طور جدی آن را مانند همیلتون اما به هر حال ما ممکن است این نسخه بیشتر ؟ به ویژه هنگامی که Hoying امتیاز از این شوم که ما تا به حال واقعا در نظر گرفته شود: "همه فاجعه فیلم شروع با یک دانشمند هیچ کس گوش به."

هنوز کاملا به لحن از "الکساندر همیلتون" Hoying می رود به برجسته دکتر Fauci گذشته کار بر روی بیماری های همه گیر و مقایسه او را به برخی از مورد علاقه ما پزشکان در فرهنگ پاپ.

اسکات Hoying / Instagram

"او اعطا شد و مدال آزادی ریاست جمهوری که بالاترین افتخار; منجر به اتهام علیه ابولا و Zika" او آواز می خواند. "او باعث می شود McDreamy نگاه sleazy, Dr. خانه او نمی تواند نگه داشتن."

Hoying همچنین pokes در همه افراد که خود را با عجیب و گیج کننده جاذبه به دکتر Fauci: "او داغترین بدن... کار می کنند."

اسکات Hoying / Instagram

در نهایت Hoying بازدید این ترانه را بسیار قابل تشخیص کر تنها او را الکساندر همیلتون — او دکتر Fauci با مو نقره ای و تمام.

اسکات Hoying / Instagram

"نام من است, Dr. Anthony Fauci," او آواز می خواند. "وجود دارد و یک میلیون چیز من نه درمان اما فقط شما صبر کنید — فقط شما صبر کنید."

در نهایت تمجید دکتر Fauci سزاوار است. در حال حاضر اگر شما ببخشید ما خواهید بود زمزمه این لحن برای بقیه روز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب