Rep. John Lewis’ تابوت عبور پل از سال 1965 سلما مارس


Rep.-John-Lewis-civil-rights-bridge
Lynsey Weatherspoon/گتی ایماژ

Rep. John Lewis فقط ساخته شده نهایی خود را سفر در سراسر پل که در آن او معروف راهپیمایی برای حقوق مدنی

شش روز یادبود مراسم تجلیل Rep., John Lewis, یک جشن رهبر در مبارزه برای حقوق مدنی در امریکا است که به خوبی در جریان است. و به عنوان بخشی از این جشن در روز یکشنبه, مجلس, نهایی خود را, سفر در سراسر شهر سلما در ایالت آلاباما پل که در آن او به رهبری یک کشور را بدنام ترین راهپیمایی برای حقوق مدنی.

اخبار ایستگاه نشان داد پوشش تصویری لوئیس’ تابوت در انجام یک اسب کشیده حمل و نقل, ساخت نهایی آن سفر در سراسر ادموند Pettus پل در سلما. پل معروف برای مارس لوئیس معروف led وجود دارد در سال 1965 به پایان رسید که هنگامی که ایالت آلاباما سربازان به طرز وحشیانه ای او را ضرب و شتم و دیگر حقوق مدنی فعالان با باشگاه. روز که ماه مارس در حال حاضر شناخته شده به عنوان یکشنبه خونین و محوری لحظه ای که شوکه ملت و کمک کرد تا منجر به عبور از این نقطه عطفی 1965 حق رای عمل می کنند.

به عنوان لوییس کشیده شده بود در سراسر پل را پوشانده بود گلبرگ رز قرمز به نمایندگی از خون که ریخته شد وجود دارد. تماشاچیان صف لبه های پل به پرداخت نهایی خود را احترام به لوئیس.

Michael M. سانتیاگو/گتی ایماژ

این پل پس از مؤتلفه کلی و Ku Klux Klan رهبر. زیر نوشته. لوئیس’ مرگ از سرطان لوزالمعده در جولای 17, تماس, برای تغییر نام پل بوده است که در جریان سال احیا شد و یک طومار خواستار به نام پل پس از لوئیس دریافت کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون امضا. Ava DuVernay که کارگردانی فیلم سلما بر اساس لوئیس’ راهپیمایی تاریخی است طومار را امضا کردند.

Michael M. سانتیاگو/گتی ایماژ

اما ساکنان سلما و قانونگذاران آلاباما تا حد زیادی به شدت مخالف تغییر نام پل. برخی می گویند این شهر را از دست خواهد داد در گردشگری اگر این پل داده شده است یک نام جدید. دیگران می گویند این عادلانه نیست به نام آن پس از لوئیس زمانی که محلی و مدنی مبارزه در شهر سلما در سال قبل از او وارد وجود دارد در 1960s. همانطور که بحث در حال انجام است این پل باقی مانده است پس از کسی که ستایش بود در اواخر دهه 1960 برای مبارزه با سیاه قدرت سیاسی حتی به عنوان شهروندان اعطا شده بود حق رای.

لوئیس’ یادبود ادامه خواهد داد در طول این هفته با رویدادها را در خانه اش در ایالت آلاباما قبل از او نهفته در وزارت امور خارجه در واشنگتن است. تشییع جنازه او برگزار خواهد شد در روز پنج شنبه در آتلانتا تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست که کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار منجر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>