Attorney General Barr Testifies Before House Judiciary Committee
مت McClain/واشنگتن پست/گتی

برای یک دقیقه و 40 ثانیه Rep. Jayapal می خواند دادستان کل ویلیام Barr برای کثافت در حال حاضر-ویدیو های ویروسی

در یک ویدئو به طوری سوزان و بی امان شما تعجب می کنم اگر شما نیاز به گزارش یک قتل تشکر. Pramila Jayapal واشنگتن کاملا از بین می برد دادستان کل ویلیام Barr در مقابل کمیته قضایی مجلس. بر نامیده می شد توسط این کمیته به پاسخ برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت برای حمله به شهرهای پورتلند اورگان که در آن ماموران فدرال شده اند ارعاب معترضین.

Jayapal قطع حق تعقیب در بازجویی خواستار بدانید که چرا دادستان کل ارسال نیروهای نظامی برای پایان دادن به زندگی ماده تظاهرات در پورتلند و اشک با گاز کشته اعتراضات مسالمت آمیز در واشنگتن در اوایل این تابستان اما موفق به عمل با توجه به نظامیان مسلح swarming ساختمان های دولتی در میشیگان و پنسیلوانیا و کشورهای دیگر بودند که خواستار اقتصاد بازگشایی در اوایل هفته از این بیماری همه گیر.

او پرسید: بر همین دلیل او احساس می کرد که لازم است برای فدرال افسران به “گاز اشک آور اسپری فلفل و ضرب و شتم معترضان” در واشنگتن دی سی به طوری که رئیس جمهور تهمت مطرح می تواند در مقابل سنت جان کلیسا برگزاری یک کتاب مقدس برای یک عکس op. بر تلاش برای اختلاف که گاز اشک آور استفاده شد و این زمانی است که Jayapal ثابت کرد که او نمی آمد به محل کار به بازی دیروز — او ذکر ایالات متحده پارک پلیس حساب از چه فدرال افسران انجام داد و به آنها گفت: گاز اشک آور-مانند مواد شیمیایی بودند قطعا مورد استفاده در تظاهرات مسالمت آمیز.

“من اصلا شما را قبول توصیف از آنچه اتفاق افتاد” Barr گفت: تلاش برای قطع او را (به دلیل, دوره, چرا یک مرد سفید قطع یک زن از رنگ در حالی که او را با قرار دادن او را در جای خود).

“من شروع به از دست دادن من خوی” Jayapal ضرب گلوله کشته است. “ببخشید آقای Barr اما این زمان من است و من آن را کنترل کنید.”

مت McClain/واشنگتن پست/گتی

تصویری از Jayapal بعدی سری از اظهارات رفت و ویروسی تقریبا بلافاصله — و مردمی افسانه ای متولد شد. و تنها چند روز پس از AOC خوبان همه ما با او افسانه ای سخنان برابر تد Yoho که غول Yoohoo d-کیسه که او را به نام یک “لعنتی عوضی.” زنان از کنگره تا به حال به اندازه کافی میشم.

“هنگامی که معترضان حمل اسلحه و مؤتلفه پرچم ها و صلیب های شکسته و تماس برای خشونت علیه فرماندار میشیگان به نحوی شما نمی دانید در مورد آن, بنابراین شما نمی ارسال ماموران فدرال به انجام به رئیس جمهور حامیان شما آیا رئیس جمهور معترضان,” او گفت:.

او در ادامه به برجسته دادستان کل نفاق است که inarguably ریشه در نژادپرستی آشکار سیاسی خود در حزب و دولت که در استخدام او است.

“نقطه من در تلاش برای ایجاد” Jayapal ادامه داد: “این است که وجود دارد یک اختلاف واقعی بین چگونه شما واکنش نشان می دهند به عنوان دادستان کل. هنگامی که مردان سفید با صلیب های شکسته طوفان یک ساختمان دولتی با اسلحه وجود دارد بدون نیاز به رئیس جمهور به ‘فعال کردن’ شما چرا که آنها در حال گرفتن رئیس جمهور را در دستور کار شخصی انجام می شود. اما زمانی که سیاه و سفید از مردم و مردم از رنگ در اعتراض به خشونت پلیس نژادپرستی نظاممند و رئیس جمهور را بسیار خود و عدم پاسخ به آن دسته از مسائل مهم پس از آن شما به زور آنها را حذف کنید با مسلح فدرال افسران و فلفل بمب زیرا آنها در نظر گرفته تروریست ها توسط رئیس جمهور.”

کاربران توییتر آماده بودند به شرعی Rep. Jayapal و صادقانه — بله. که در آن او مجسمه؟!

بار سعی کردم به استدلال می کنند با او (LOL) که او تا به حال یک مسئولیت به دولت فدرال برای مقابله با معترضین حتی اگر پورتلند کاملا منطقه فدرال.

“شما قرار است به نمایندگی از مردم ایالات متحده آمریکا را نقض نمی کند مردم متمم اول قانون اساسی حقوق” او پاسخ داد. “شما قرار است برای حمایت از دموکراسی و امن مساوی با عدالت بر اساس قانون و نه با خشونت از بین بردن برخی از معترضان بر اساس رئیس جمهور دستور کار شخصی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de