به یاد داشته باشید این مارک ها ؟ شما آنها را دوست دارم و حتی بیشتر در حال حاضر


این را امتحان کنید: یک گروه از هزاره مادرم با هم و پرتاب کردن نام چیزی شما را دوست داشت به عنوان یک بچه. (فشار-آن کسی؟) بند در, دلیل این که شما در مورد به نگاهی به سفر کردن خط حافظه. وجود دارد فقط چیزی در مورد محصولات است که در اطراف هنگامی که ما بچه ها بود که ما را دلتنگ برای ساده تر است. اما علامت های تجاری نمی تواند زنده ماندن در دوران کودکی نوستالژی به تنهایی.

یاد مارک های کودکی ما ایستاده آزمون زمان, چرا که آنها همچنان به نوآوری و تکامل چه از طریق خطوط تولید جدید و یا بهبود یافته در فرمول. به طوری که آنها فقط به عنوان بزرگ برای بچه های ما به عنوان آنها برای ما — شاید حتی بهتر.

صابون عاج

به عنوان یک بچه من به یاد داشته باشید که مجذوب شده توسط این واقعیت است که عاج صابون شناور در حمام. آیا می دانید چرا این شناور? چرا که وقتی عاج صابون اختراع شد مردم هنوز حمام کردن در رودخانه ها و نهرها. یک شناور صابون یک تفاوت بزرگ در این بازار از سال 1879. امروز خانواده ها می خواهند خالص و ملایم پوست و محصولات مراقبت از بدن. عاج محصولات جدید هستند مناسب برای کسانی که از ما به دنبال چیزهایی که ما می تواند احساس خوبی در مورد عاری از مواد افزودنی و مواد غیر ضروری. عاج مرطوب کننده بدن طراحی شده است برای پوست های حساس و عاری از رنگ و پارابنها & فتالات در حالی که آرام دئودورانت ساخته شده است و بدون آلومینیوم و جوش شیرین را با نمک دریای سیاه به عنوان عطر و بوی آن-مبارزه با مواد تشکیل دهنده. عاج افسانه ای, مراقبت از بدن, محصولات ساخته شده با همان خالص و هدفمند مواد مثل همیشه فقط به عنوان محبوب خانواده ما به آنها بوده است و هفت نسل است.

پلاروید دوربین های فوری

امروز عکس های گرفته شده در راه بی پایان. و بسیاری از آنها را تا پایان در ابر پنهان در ابهام. بنابراین وجود دارد چیزی یکپارچهسازی با سیستمعامل جذاب در مورد یک دوربین است که طول می کشد ناقص عکس هایی که شما در واقع می تواند نگه دارید در دست شما است. بر خلاف clunky فوری دوربین های ما بیش از حد به بچه ها, جدیدترین های فوری دوربین های فیلم را ساخته اند برخی از پیشرفت های فنی در حالی که حفظ سرگرم کننده است که می آید با تماشای یک تصویر به آرامی توسعه. و محدودیت های خود بخشی از آنچه باعث می شود آنها را سرد و به عنوان ثابت در حدود یک هزار تار-به دنبال Instagram فیلتر. به نظر می رسد مانند نسل های آینده خواهد شد هنوز به لرزش آن را مانند یک عکس Polaroid.

قهرمان

هنگامی که لباس ورزشی با نام تجاری برای هزینه آگاهانه حومه خانواده در جایی در امتداد راه قهرمان شد یک بالا پایان مد مورد. جالب است برای دیدن تولد دوباره یک نام تجاری لباس که هرگز واقعا از بین رفت. مانند شلوار جین لوی یا کفش Keds این کلاسیک آمریکایی برندها ممکن است در داخل و خارج از مد اما آنها همیشه در اطراف. و تبدیل شدن آنها به دوباره سرد با هر نسل از بچه ها که فکر می کند آنها کشف, شلوار جین و مانتو.

Dunkaroos

اگر شما می خواهید به شنیدن رشد زنان عارضه را تا Dunkaroos. شاید محبوب ترین میان وعده از 90s حماسه رویه خامهای کیک یا شیرینی و کوکی دو ، به عنوان رسمی (و خنده دار) Dunkaroos حساب توییتر اعلام کرد: “در سال 1997. خود را Tamagotchi پر رونق است. شما فقط مجموعه ای جدید از بهترین های شخصی خود را با Bop It. مادر خود را بسته بندی شده Dunakroos در ناهار خود را. هر کس می خواهد به دوست خود. زندگی خوب است.” عطر و روزهای خوبی را در اینجا دوباره.

کوکا کولا

خوب ما می دانیم این است که قطعا نه فراموش شده نام تجاری. اما کک یک نام تجاری است که تحمل و حتی پس از آنچه ممکن است بدنام ترین بازاریابی اشتباه از همه زمان. بچه ها امروز فقط در مورد فاجعه بود که کک جدید اگر شما به آنها بگویید. زمانی که کوکا کولا خود را معرفی فرمول جدید در اواسط 80s می گویند مردم متنفر از آن است که کتمان حقیقت است. بنابراین نوشابه های تجاری دنیا در سال 1892 به سرعت (re)معرفی “کوکا کولا کلاسیک.” کک بسته بندی مشخص شده بود “کلاسیک” از سال 1985 تا بی سر و صدا محو در سال 2009. بچه ها امروز هرگز می دانم که مبارزه.

این مارک را در اطراف گیر نه فقط به خاطر خوب بازاریابی است. آنها تحمل کرده اید زیرا آنها شد محبوب خرید عمومی (که همه ما) و به جای استراحت در شهرت از گذشته آنها همچنان به نوآوری. این که آیا آن را یک محصول بهبود یافته و بهتر فرمول یا یک کولر طراحی; این مارک بسیار فراتر از ساده نوستالژی. علامت های تجاری ما را دوست داشت به عنوان کودکان و نوجوانان است که ما هم اکنون می توانید به اشتراک گذاری با ما بچه ها ؟ که خیلی راد.

عاج محصولات جدید طراحی شده به طور ملایم بر روی پوست با استفاده از خالص و هدفمند مواد تشکیل دهنده. اطلاعات بیشتر در مورد به همین دلیل خانواده ها باید اعتماد عاج خالص و آرام فرمول برای نسل در Ivory.com.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>