در سال گذشته اپل اعلام کرد Powerbeats نرم افزار گوشی. این یک جفت بی سیم از earbuds طراحی شده اند که بیشتر برای کاربران فعال ترجیح می دهند که داشتن یک جا امن تر و همچنین مقاوم در برابر آب قابلیت, اما در همان زمان می خواهید چیزی کاملا بی سیم. این ویژگی های ارائه شده توسط AirPods یا AirPods Pro.

تبلیغات

جای تعجب نیست که گوشی ثابت می شود بسیار محبوب که در آن آنها دشوار است به ahold در راه اندازی. که گفت:, اگر شما به دنبال یک مدل جدید, شما ممکن است در شادی چون به نظر می رسد که اپل می تواند کار بر روی یک جانشین یا حداقل این چیزی است که به نظر می رسد پیشنهاد اخیر رویت در FCC.

با توجه به یک گزارش از فرقه از مک آنها تصادفا در سراسر آنچه به نظر می رسد جانشین 2019 را Powerbeats Pro در FCC. متاسفانه جزئیات بیشتر در مورد مدل های جدید کمیاب است اما به نظر می رسد تا حد زیادی مشابه از نظر طراحی به سلف خود. ما مطمئن نیستیم که چه نوع از تغییرات اپل ساخته شده است در زیر هود, اما اگر شما امیدوار بودند برای یک طراحی جدید شما ممکن است نا امید کرد.

که می شود گفت این امکان وجود دارد که مدل به روز شده می تواند قرض گرفتن یک ویژگی از AirPods Pro است که سر و صدا فعال-لغو یک ویژگی بود که در حال حاضر در مدل سال گذشته. جدای از آن ما مطمئن نیستیم که چه چیز دیگری اپل می تواند تغییر کند. این پرونده با یک دانه نمک اما امیدوارم ما باید جزئیات بیشتر در آینده نزدیک.

در زمینه اپل >صوتی >تبادل نظر. بیشتر بخوانید درباره بیت و FCC. منبع: cultofmac

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im