RBG منتشر شد از بیمارستان و ‘خوب’


rbg-released-hospital
تام برنر/گتی

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg از بیمارستان مرخص شده بود روز چهارشنبه پس از تحمل یک عفونت کیسه صفرا

بیش از چند سال گذشته معشوق دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg دچار انواع بهداشت موانع اعم از مرحله اولیه سرطان ریه به سرطان لوزالمعده و در بیمارستان بستری شده است برای داشتن لرز و تب است. این هفته در میان COVID-19 سلامت همه گیر 87 ساله وارد بیمارستان یک بار دیگر و این بار برای یک عفونت کیسه صفرا. خوشبختانه پس از گذراندن چند روز تحت درمان او مرخص شد در روز چهارشنبه.

با توجه به دیوان عالی کشور مطبوعاتی Ginsburg بود بستری در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg در روز سه شنبه.

“عدالت اموزش Bader Ginsburg تحت درمان غیر جراحی برای کوله سیستیت حاد یک خوش خیم کیسه صفرا بیماری این بعد از ظهر در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور مریلند” می خواند انتشار مورخ 5 مه. “زیر شفاهی در دوشنبه عدالت تحت عمل سرپایی آزمون در Sibley بیمارستان یادبود در واشنگتن دی سی تایید کرد که او مبتلا به سنگ کیسه صفرا است که مهاجرت کرده بودند به او کیستیک مجرای مسدود کردن آن و ایجاد عفونت است. عدالت استراحت است به راحتی و قصد دارد برای شرکت در دهان استدلال تلفنی فردا صبح از راه دور از بیمارستان است. او انتظار دارد به ماندن در بیمارستان برای یک یا دو روز. به روز رسانی ارائه خواهد شد به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

روز بعد آنها ارائه یک به روز رسانی با توجه به NPRآشکار است که RBG بود “به خوبی انجام می دهند و خوشحال به خانه.”

دادگاه اضافه شده است که بیش از چند هفته آینده Ginsburg را به بیمارستان جانز هاپکینز برای پیگیری سرپایی بازدیدکننده داشته است و همچنین برای یک روش غیر جراحی برای برداشتن سنگ کیسه صفرا.

Ginsburg, تا به مبارزه با سرطان و در مجموع چهار بار در طی چند دهه است. در سال 1999 او بود که برای اولین بار مبتلا به مراحل اولیه سرطان روده بزرگ, سرطان لوزالمعده در سال 2009 در مرحله اولیه سرطان ریه در سال 2018 و سرطان لوزالمعده دوباره در سال 2019. او روشن ساخته است که با وجود او پزشکی آفات که او نیست از دادن صندلی خود روی نیمکت پس از منصوب توسط پرزیدنت بیل کلینتون در سال 1993 به عنوان طولانی به عنوان او است “سالم و چالاک ذهنی.”

“وجود دارد یک سناتور, من فکر می کنم آن را پس از من سرطان لوزالمعده که اعلام کرد با خوشحالی که من که قرار بود به مرده ظرف شش ماه” Ginsburg گفت: در مصاحبه با NPR. “که سناتور که نام من را فراموش کرده است و در حال حاضر خود را مرده و من بسیار زنده است.”

با وجود پزشکی بیماری های “بدنام RBG” شرکت در روز چهارشنبه شفاهی از تخت بیمارستان. رسیدگی شد پخش زنده, با توجه به این دادگاه بسته بودن به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>