تصویر های اعتباری – Zing گجت

تبلیغات

وقتی که می آید به بی سیم از earbuds وجود دارد بسیاری از گزینه های برای کاربران را انتخاب کنید. شما می توانید بین را انتخاب کنید از earbuds طراحی شده برای ورزش طراحی شده برای فهیم صوتی شنونده اما اگر شما می خواهید یک “سرگرم کننده” جفت از earbuds سپس آن را احتمالا سخت به ضرب و شتم Razer آخرین جفت از Pikachu-مضمون بی سیم از earbuds.

به عنوان شما می توانید از عکس بالا این یک جفت بی سیم از earbuds مضمون پس از Pikachu و عکس های. چه چیزی باعث این earbuds خیلی عالی است این واقعیت است که آنها می آیند با یک شارژ مورد طراحی شده بود و Pokeball! آن را دریافت نمی کند و بیشتر سرگرم کننده از آن است. اما به نظر می رسد که این earbuds در حال حاضر تنها ذکر شده برای بازار چین پس از آن نامشخص است اگر برنامه وجود دارد آن را به دیگر نقاط جهان است.

از لحاظ مشخصات از earbuds خواهد شد از ویژگی های چکشی 13mm رانندگان خواهد شد و تا 3 ساعت در هر شارژ صادقانه است که تعداد زیادی نیست. این مورد خواهد بود قادر به شارژ earbuds تا پنج بار به این معنی که در مجموع شما باید قادر به فشار تا 15 ساعت عمر باتری از آنها.

Razer هیچ غریبه ای به بی سیم از earbuds به عنوان شرکت قبلا راه اندازی کودن واقعی بی سیم از Earbuds اگر چه ما نمی توانیم با اطمینان می گویند اگر این earbuds هستند بر اساس این یا آن است که اگر چیز دیگری به طور کامل. آنها را با قیمت حدود 120 دلار و منتشر خواهد شد در تاریخ 16 آوریل.

در زمینه صوتی >تبادل نظر. بیشتر بخوانید درباره هدفون, عکس و Razer. منبع: gizmodo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de