Raven-Symoné ازدواج میراندا Maday در عروسی


raven-Symone-married
Raven-Symoné/Instagram

Raven-Symoné تعجب همگان اعلام کرد که او فقط رو به میراندا Maday به اشتراک گذاشته شده و عکس ها از این رویداد زیبا

فقط امروز که بنابراین کلاغ سیاه‘s, Raven-Symoné Pearman اعلام کرد در Instagram که او ازدواج کردم به میراندا Maday (در حال حاضر Mirana Miday-Pearman). آن را به عنوان یک شگفتی به هر کس از هیچ کس نمی دانست که Pearman بود و حتی قدمت هر کسی اجازه دهید به تنهایی مشغول اند. Pearman ارسال شده یک عکس از یک شیشه از آنچه به نظر می رسد و شامپاین و نوشت: “بنابراین چیزی که اتفاق افتاده این هفته که زندگی من تغییر کرده است برای بهتر!” مدت کوتاهی پس از او نوشته شده و یک عکس از خودش و همسر دو نفر از آنها به دنبال شاد و زیبا.

Pearman توضیح داده شده در عروسی عکس, “من ازدواج کردم به یک زن که درک من از ماشه به شادی از صبحانه به میان وعده نیمه شب از مرحله به صفحه اصلی. من شما را دوست دارم خانم Pearman-Maday! بیایید اشک این جهان جدید, سراخ کون,!!! من ازدواج کن.”

Pearman ارسال شده یک سوم عکس از هر محل یا خانه کسی (احتمالا حتی خود او) ضمن تشکر از تمام کسانی که کمک قرار دادن این رویداد با هم. او همچنین خطاب به این اندازه از عروسی (که به ظاهر کوچک به دلیل COVID-19). تازه wed نوشت: “با تشکر از شما به تمام کسانی که کمک کرده و برای کسانی که درک و چرا از آن کوچک بود و در طول این زمان.”

Pearman-Maday نیز ارسال شده یک عکس از دو نفر از آنها را بوسیدن. “8PM ~ همسر من برای زندگی” Pearman-Maday نوشت: در عنوان ، در این نزدیک شما را به دیدن این زن و شوهر را هماهنگ لباس عروسی (Pearman عینک همه jumpsuit سیاه و سفید در حالی که Pearman-Maday انتخاب همه-سفید) که آنها با زوج قاتل کفش (Pearman انتخاب punky چکمه های سیاه و سفید در حالی که Pearman-Maday رفت و با سیاه, دلپذیری پاشنه). هر دو واقعا نگاه باور نکردنی است.

نه Pearman و نه خود عروس جدید باز کرده اند تا در مورد رابطه خود را قبل از در حال حاضر. بازگشت در سال 2013 زمانی که دیوان عالی کشور در نهایت تصمیم گرفت که دفاع از قانون ازدواج بر خلاف قانون اساسی بود این بازیگر گفت در توییتر “من در نهایت می تواند ازدواج! بساز دولت! خیلی افتخار می کنم.” در سال 2016 Pearman مشترک آنچه در آن بود بیرون به خانواده اش در یک ویدیو را برای آن بهتر است. “من احساس می کنم می تواند و نه باید برای قرار دادن بر 17 کلاه های مختلف به خودم باشد. من می دانم که فقط زندگی حقیقت من از آنچه در من وجود دارد یکی کمتر فرد به مبارزه با من در خود من سر” او گفت:.

نه چندان شناخته شده در مورد Pearman-Maday که آن را نگه می دارد بسیار کم-مشخصات رسانه های اجتماعی. به گفته او LinkedIn, او در حال حاضر رسانه های اجتماعی مدیر رستوران نرم افزار خاموش کردن منو. قبل از آن او برگزار شد و چند موقعیت به عنوان یک مدیر اجرایی و دستیار شخصی و ما می توانید ببینید که او فارغ التحصیل از دانشگاه UCLA در سال 2013.

به سلامتی به Raven-Symoné و میراندا را برای همیشه لطفا برای شادی! ممکن است شما همیشه پیدا کردن فرصتی برای نوشیدن شامپانی الکل در آن فوق العاده jumpsuits.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>