ریچارد Childress می خواهد به انجام بخشی خود را برای کمک به کروناویروس امداد. نسکار صاحب سازماندهی فقط آنلاین حراج توسط Barrett-Jackson قرار داده است که یکی از دیل Earnhardt امضا racecars ایستاده تا برای فروش. شماره 3 شورلت–برای اولین بار در Childress مجموعه است که او تا به حال با جدا–تولید خواهد شد درآمد حاصل از اهدا مختلف Covid-19 تلاش های امدادی در سراسر ایالات متحده است.

“من تا به رشد شخصی من مجموعه ای از خاطرات در طول زندگی حرفه ای من در نسکار و به خصوص لذت می برد دیل Earnhardt اتومبیل در مجموعه من از آنجا که هر یک از آنها باید یک تاریخ منحصر به فرد است که بازگرداندن خاطرات بی بها از سال برنده و مسابقه با دیل” Childress گفت: Barrett-Jackson. “من هرگز جدا با یک Earnhardt شورلت از مجموعه من اما با همه گیر جهانی در حال وقوع است و مردم در جوامع ما درد و رنج آن زمان برای انجام آنچه که من می تواند به کمک کند.”

NASCAR Dale Earnhardt COVID-19 Relief

یک نمای عقب از اسپانسر مسابقه خودرو. حسن نیت ارائه میدهد از Barrett-Jackson

علاوه بر رانده شدن توسط یک افسانه این خاص شورلت نیز قابل توجه بسیاری لحظات در کانون توجه داشتن شتافت چندین برتر آهنگ های. بین سال های 1996 و 1999 خودرو طی Bristol Motor Speedway, دوور بین المللی جاده سریع السیر, Rockingham, جاده سریع السیر و دارلینگتون Raceway, به نام چند. روشن و برجسته بود, Rockingham, که در آن Earnhardt برداشت پرچم شطرنجی در سال 1996.

“ما فوق العاده مفتخر به کمک ریچارد Childress در طول این زمان بسیار مهم در تاریخ ملت ما” کریگ جکسون, رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Barrett-Jackson, در بیانیه ای گفت. “نه تنها این یک فرصت نادر برای خود یک اصلی مسابقه ماشین خود را از نسکار مجموعه, اما آن را فرصتی برای گرد هم می آیند به عنوان یک آمریکایی و کمک به کسانی که مبتلا شده اند Covid-19.”

قیمت فروش–100 درصد از آن اهدا خواهد شد–به نفع کارگران خط مقدم و اولین پاسخ دهندگان و بخشی نیز در کنار مجموعه ای از تغذیه امریکا است. سازمان و چندین بیشتر شبیه به آن در حال انجام کار مهم است در طول بیماری همه گیر. تغذیه آمریکا در خصوص پشتیبانی از بانک های مواد غذایی در سراسر کشور است که در خدمت کودکان نیاز به وعده های غذایی منظم.

مناقصه در باشگاه racecar تنظیم شده است برای شروع در جمعه, مه 8 و به پایان خواهد رسید و روز شنبه, مه 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de