The Royal Family Attend Easter Service At St George’s Chapel, Windsor
حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

در اولین عید پیام ملکه الیزابت مشترک الهام بخش پیام با کشور خود در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

در حالی که عید ممکن است نگاه کمی متفاوت در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ملکه الیزابت می خواهد به گسترش پیام امید با کشور است. در اولین عید, آدرس 93-خانواده سلطنتی که خیاط زنانه در حال حاضر دوخت scrubs برای کسانی که مبارزه با این ویروس در خط مقدم افتخار مسیحی مقدس روز به ما یادآوری میکند که بسیار عفونی و ویروس کشنده نخواهد بود.

“امسال عید متفاوت خواهد بود برای بسیاری از ما اما با نگه داشتن از هم جدا نگه می داریم دیگران امن است. اما عید پاک نیست لغو شد; در واقع ما نیاز به عید پاک به عنوان آنجا که همیشه” او گفت: در ضبط صدا ارسال شده در توییتر شنبه.

“کشف مسیح افزایش یافته است در اولین روز عید پاک به پیروان خود امید و تازه, هدف, و همه ما می تواند قلب را از این” او ادامه داد.

ملکه پس از آن به یاد مردم است که نور در انتهای تونل.

“ما می دانیم که coronavirus را به ما غلبه ندارد. به عنوان تیره مرگ می شود — به خصوص برای کسانی که با رنج و اندوه — نور و عمر بیشتری هستند. ممکن است زندگی شعله از عید امید بود ثابت راهنمای ما رو به آینده” او گفت: “من آرزو می کنم همه در تمام ادیان و مذاهب یک برکت عید پاک.”

این آدرس دوم ملکه الیزابت داده شده در این هفته مربوط به رمان coronavirus بیماری همه گیر. در مارس 5 در ویدئویی از پیش ضبط شده او را تشویق کرد و کشور را به تجمع هم به شکست ویروس.

“ما با هم در حال مقابله با این بیماری و من می خواهم به شما اطمینان بدهم که اگر ما همچنان متحد و مصمم و سپس ما را به غلبه بر آن” ملکه گفت. “من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش است.”

“لحظات زمانی که بریتانیا آمده است با هم به تحسین آن مراقبت و ضروری کارگران را به عنوان یک بیان از ما روح ملی و نماد آن خواهد بود که رنگین کمان کشیده شده توسط کودکان,” او گفت:.

به سمت پایان سخنرانی او به هر کس که “ما موفق خواهد شد.”

“در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به زخم التیام یابد. ما موفق خواهد شد — و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im