آن را سخت به بگویید راک اند رول خانواده سلطنتی یک بار در اینجا زندگی می کردند. از ساختمان در این زمینه شناخته شده به عنوان حزب مادر به اتاق خواب با ثبت نام در درب خواندن باب Geldoff مجموعه به استودیوی ضبط در خانه 450 سال تبدیل آب به آسیاب.

تیلور 70 درامر افسانه ای و ترانه سرا با Freddie Mercury-fronted گروه Queenبه نام Milhanger خانه برای بیش از 24 سال زندگی در اینجا از سال 1979 تا سال 2003.

ساخته شده در سال 1907 املاک و یک مایل از برگ ساری روستای Thursley و در حدود 40 کیلومتر از مرکز لندن. وسیع در سراسر 70 پوشیده شده از درخت در هکتار می آید با تمام کسانی که rockstar عمارت کشور باید دارا مانند یک زمین تنیس, اصطبل, شش-ماشین گاراژ, استخر گرم شده و به طور طبیعی یک وان آب داغ.

تیلور نقل مکان کرد و به Milhanger در ارتفاع ملکه محبوبیت; گروه فقط خود را منتشر, اخبار جهان آلبوم با بازدید از قبیل “We Will Rock You” و “ما قهرمانیم.”

با پول نقد در بانک درامر است گفت: به خریداری املاک از Rutter خانواده که دختر Lindy رفت به ازدواج پینک فلوید نیک میسون درامر.

امروز و مستغلات است که در برخی از نیاز به ارتقاء یافته است در £5 میلیون ($6.15 میلیون) درخواست قیمت. در سال 2014 از آن ذکر شده بود برای £7.95 میلیون ($9.85 میلیون) در نهایت فروش در اوایل سال 2018 به قطر کسب و کار exec حدود 6 میلیون پوند استرلینگ.

Roger Taylor's old English mansion

راجر تیلور فارسی عمارت. حسن نیت ارائه میدهد از Savills

یک ترد شن پارکینگش منجر به آجر هنر و صنایع دستی-طراحی خانه اصلی که شامل هفت اتاق خواب در آن 17,755 فوت مربع از جمله وسیع طبقه سوم استاد و الهام گرفته از باب Geldoff Suite.

به نظر می رسد Boomtown موش خواننده زندگی می کنند و کمک های سازمان نزدیک بود و دوستان از تیلور و یک بازدید کننده به طور منظم به Milhanger. نشانه این است که هنوز هم بر روی درب.

در طول تیلور تصدی او گسترش خانه قابل توجهی اضافه کردن یک کتابخانه بزرگ/سرگرمی/اتاق بیلیارد است که اقدامات 72 فوت 32 و 44 پا بلند تلویزیون و بازی های اتاق در طبقه دوم. در طبقه اول وجود دارد سلامتی, مجتمع با 54-پا بلند, شنا, استخر, بدنسازی, جکوزی, اتاق بخار و تغییر اتاق.

Roger Taylor's old English mansion

مورخ اما وسیع و صنعتی-درجه ، حسن نیت ارائه میدهد از Savills

خانه اصلی همچنین ویژگی های یک متصل دو طبقه دو خوابه کارکنان ضمیمه یک لیوان بزرگ کنسرواتوار کردن آشپزخانه روستایی که دارای یک درجه صنعتی آقا در محدوده پخت و پز—یک انبار شراب و “امن” ،

متناوب در فاصله ای دور است که به تنهایی 2,300 فوت مربع “حزب انبار” که در آن Taylor برگزار شد بنا به گزارش جام جم جلسات برای دوستان.

Roger Taylor's old English mansion

استخر غرفه است که بخشی از سلامتی فضاهای. حسن نیت ارائه میدهد از Savills

همچنین در این زمینه این است که 10 غرفه پایدار بلوک برای اسب-عاشق در خانواده یک انبار یونجه بسیاری از ساختمان های ذخیره سازی به همراه شش ماشین باز خلیج گاراژ.

املاک و واقعی تعجب و لذت ویژگی این است که سابق آب به آسیاب شناخته شده به عنوان Cosford آسیاب.

Roger Taylor's old English mansion

اتاق اصلی خانه بزرگ هستند. حسن نیت ارائه میدهد از Savills

Tucked دور در پشت درختان این تاریخی آجر سه-داستان کلبه دهانه 2,554 فوت مربع و ارائه می دهد چهار اتاق خواب و یک 30-پا بلند اتاق ناهار خوری است که شامل آسیاب اصلی آب چرخ.

در طول زمان خود را در خانه تیلور گزارش با استفاده از آسیاب به عنوان استودیوی ضبط زمانی که او تولید آهنگ برای آلبوم سولو خود مانند سرگرم کننده در فضایکه در آن او انجام همه خواننده ها و بازی هر ابزار.

Roger Taylor's old English mansion

رسمی فضای زندگی در سطح اول است. حسن نیت ارائه میدهد از Savills

لیست برای املاک برگزار می شود Savills. اموال خود را عامل اد تای توضیح می دهد: “Milhanger است ایده آل برای سرگرم کننده در یک مقیاس بزرگ است اما به همان اندازه مناسب برای آرامش بیشتر خانواده زندگی می کنند.”

Roger Taylor's old English mansion

تیلور اضافه شده یک اتاق بیلیارد. حسن نیت ارائه میدهد از Savills

بدون شک او را امیدوار به درام-تا مقدار زیادی از علاقه در این شکوه و مستغلات و دام یک خریدار.

Roger Taylor's old English mansion

مهمان کلبه. حسن نیت ارائه میدهد از Savills

Roger Taylor's old English mansion

اصطبل. حسن نیت ارائه میدهد از Savills

Roger Taylor's old English mansion

شش-خلیج گاراژ. حسن نیت ارائه میدهد از Savills

Roger Taylor's old English mansion

جذاب برکه و آسیاب خانه که تیلور به عنوان یک استودیوی ضبط. حسن نیت ارائه میدهد از Savills

                                                                                                                                                                       

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im