Heller
Vimeo

هلر خانواده را در “راه جداگانه” است مانند یک به روز رسانی نسخه اصلی سفر تصویری

از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید. برای یک قرنطینه خانواده این بدان معنی بازآفرینی یک سفر موزیک ویدیو خود را با چهار بچه به طوری که کاملا آن را سخت به بگویید که در آن اصلی آغاز می شود و این یکی از به پایان می رسد.

استیون و جانا هلر خانواده هستند از نظر فیزیکی امن در خانه خود در مپل ولی واشنگتن. ذهنیآنها در حال انجام و همچنین در مورد بقیه از ما و به دنبال مبارزه اجتناب ناپذیر خستگی که در مجموعه. آنچه در یک خانواده پس از انجام تمام پازل های انجام شده هیئت مدیره بازی شده اند و مدرسه-کار به پایان رسید ؟ آنها دوباره ایجاد سفر 1983 “راه جداگانه (اسم)” تصویری شات به شات ، آنها لقب تصویری 2020 “هلر قرنطینه نسخه” و این واقعا چیزی است که شما باید برای دیدن به این باور است.

“این بود تمام من همسر ایده” هلر می گوید ایالات متحده آمریکا امروز. “او در تلاش بود برای پیدا کردن یک راه برای دفع خستگی بنابراین او تصمیم گرفت” چرا که نه یک موزیک ویدیو?'”

این زن و شوهر رو بچه ها به توافق برسند و پس از هلر در حال حاضر برخی از جدی تولید فیلم مهارت تمام آنچه که باقی مانده بود به مطالعه تصویری پیدا کردن برخی از شیرین ’80s, جامه به شخصیت و آغاز شده است.

با توجه به هلر آن زمان کل یک شنبه به ساقه اما نتایج چیزی کمتر از کمال است. او به وضوح کانال تمام است که استیو پری (به چشمگیر, ارضا روی صورت, عبارات) در حالی که همسر خود را در میان سایر نقش های مندرج درامر استیو اسمیت.

Vimeo

فرزندان جکسون, 14 و آشر, 12 و دختران لیلی 15 و بنفش, 9 نیز به گروه پیوست. لیلی بسیاری از دوربین کار و بنفش مندرج نقش به عنوان تصویری مرموز در چرم. “او است که بیشتر نگرش از همه بچه ها. او تمرین که راه رفتن و نگاه شدید. او ساخته شده بود که برای نقش” هلر گفت.

اصلی تصویری راه اندازی شد در نیواورلئان در لوییزا خیابان اسکله اما پس از سفر خارج, خانواده, ساخته شده را با خانه خود را به عنوان پس زمینه و آن را کار کرده است. هلر ویرایش ویدئو روز بعد ارسال شده در خانواده, Vimeo حساب و فرض آن را تنها می تواند با خانواده و دوستان نزدیک است. اما “راه جداگانه: هلر قرنطینه Edition” ویروسی رفت و پس از یک سیاتل ایستگاه رادیویی مصاحبه و بقیه آنها می گویند قرنطینه تاریخ است.

“ما می خواست می شود قادر به از 10 سال از هم اکنون می گویند ‘به یاد داشته باشید زمانی که ما در گیر شد در خانه ما و ما از این چیز و آن را بسیار سرگرم کننده؟'” هلر گفت: امروز از موزیک ویدئو.

در اینجا به امید این فقط آغاز از خود موزیک ویدیو-ساخت تلاش. آه و اتمام اصلی سفر تصویری به اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im