قرنطینه طول می کشد بار روانی از مادران به افزایش ارتفاعات جدید


Mental-Load-Of-Motherhood-1
مامان ترسناک و ferrantraite/گتی

من معتقدم که مامان مغز یک وضعیت پزشکی است که اکثر مادران من می دانم که از رنج می برند. مه ما زندگی می کنند از خستگی محض می cloud ما قضاوت را به ما فراموشکار و ترک ما حسرت برای ما بچه ها قبل از خواب زمانی که ما می توانیم شراب خواری Netflix و کربوهیدرات. من فکر کردم مامان من مغز بد بود قبل از همه گیر جهانی است, اما من قسم می خورم آن را ده برابر بدتر در حال حاضر که ما شده ایم در قرنطینه برای بیش از دو ماه است.

برای مثال هفته گذشته. به دلیل پناهگاه در محل و انزوای اجتماعی دستورالعمل تقریبا همه ما قبلا برنامه ریزی قرار ملاقات های پزشکی لغو شده یا نقل مکان به telehealth. اما یک وقت تا به حال نگه داشته می شود: حذف کردن من توئین را شکسته نگهدارنده به orthodontist. ما با خوشحالی از خوردن ناهار که همه ناگهانی شوهرم گفت: “آیا ما باید یک قرار ملاقات امروز؟” من در ساعت انداخت و متوجه شدم ما تا به حال نوزده دقیقه تا رسیدن به دفتر در سراسر شهر.

بله من نوشته بودم انتصاب در برنامه ریز. من حتی می خواهم تنظیم زنگ هشدار در گوشی من و گفت: دختر من در مورد قرار ملاقات. اما من به یاد داشته باشید ؟ هیچ. نه بار از ده زنگ خاموش می رود همراه من و من نگاه کردن و درخواست این گروه “آیا هر کسی می دانم آنچه در آن است؟”

هر چه این طبیعی است که انجام آن یک شماره در توانایی من به یاد داشته باشید و اجرای چند برنامه در خارج از خانه است که ما فراموش کرده اند. من خیلی از معمول است. قبل از دولت ما بسته تقریبا به طور کامل من تا به حال چهار بچه در مدرسه متعدد قرار ملاقات و جلسات ماموریت و فعالیت های فوق برنامه برای اجرای کودکان و از. من در تمام طول روز هر روز غواصی به رختخواب در شب تنها به دریافت تا اوایل روز بعد و تکرار جنون.

قبل از COVID-19 در زمان بیش از هر کس وجود بسیاری از والدین آنقدر شلوغ است که ما از زمان به اجازه دهید هر چیزی سقوط از طریق ترک. انجام این کار خواهد بود مانند ضربه زدن بر روی اولین مهره های بازی دومینو و سپس به تماشای کل صف فرو ریزد. برای کسانی از ما با یک خانواده بزرگتر, آن را حتی واقعی تر. هر کودک خود برنامه و خواسته است.

مشاهده این پست در Instagram

#mothersday2020 : رجعت به خانواده pic, نشانه های ساخته شده توسط کودکان و نوجوانان هدیه ای از هاب به دلیل @schittscreek عالی است صبحانه (کدو تنبل, اسپرسو, کیک, توت, قهوه, 🍒 چای و mimosas 🍾) تماشا “آن را پیچیده” تنها در بستر و تا به حال افتخار بودن نشان داده شده توسط @نیکول.k.buchanan — یک همکار #type1diabetic 💋 با تشکر از شما برای همه پیام شیرین! #happymothersday دوستان! 💓 . #sundayfunday #mothersday #mothersdaygifts #chill #quarantinelife #مامان #مادر #type1lookslikeme #type1life #multiracialfamily #whitesugarbrownsugar

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) در

در حال حاضر که وضعیت ما به شدت تغییر مادرم که اغلب حمل اکثریت کار بار ها از چپ به پیکربندی مجدد همه چیز برای همه. ما در حال دستکاری نقش بیشتر از همیشه قبل از, از جمله اینکه کودکان و نوجوانان ما فاصله-آموزش معلمان. آه و سپس کمک به هر کودک حفظ روانی و ثبات عاطفی در میان یک بحران است که در آن فرزندان ما در جهان تبدیل شده است که در داخل و وارونه است. ما بچه های بزرگتر از دست رفته خود را به حافظه های فوق و فارغ التحصیلی است. برخی از بچه ها به شدت حسرت به دیدن دوستان و معلمان است.

هیچ وقت برای مادران فقط سرما و فکر می کنم در صلح است. ما ممکن است چیزی نوشتن یا تنظیم زنگ هشدار در تلفن های ما اما وقتی که می آید زمان ما به یاد داشته باشید آنچه که ما قرار است به انجام. حتی با ارتودنسی به من ارسال یک متن به یک e-mail و یک یادآوری تماس تلفنی روز قبل از من فراموش کرده بودم که قرار بود در 1:40 بعد از ظهر روز یک شنبه. من حتی نمی توانید پیگیری آنچه بعد از آن است. من به یاد داشته باشید آنچه که من تا به حال برای صبحانه و یا اگر من حتی صبحانه خوردند. آنچه بعد از قرنطینه ما ؟ آن را احساس می کند مانند 2,687.

من به طور معمول یک فرد سازمان یافته, اما من از عنصر حق در حال حاضر. بچه ها من نمی خواب و همچنین, عمدتا به دلیل قرنطینه زندگی, اضطراب, که بدان معنی است که من نه به عنوان به خوبی. هیچ کمتر از ده مدرسه ایمیل در صندوق پستی من هر روز صبح. چه رمز است که به یادگیری برنامه ؟ به همین دلیل است که wi-fi کار نمی کند ؟ که گریه ؟ چه هستند که ما برای شام ؟ چگونه می تواند ما را از قهوه ؟

بچه ها من از دست رفته زوم جلسات. بار دیگر ما وارد شده دیر یا فقط در نیک از زمان. ما از دست داده ایم تکالیف. بعد از همه وجود دارد چهار مجموعه های مختلف از کار به پیگیری تکمیل و ارسال کنید. پس از آن وجود خود من است که من اغلب حتی نمی شروع تا زمانی که درست قبل از شام چون من باید یک دقیقه به فراغت تا پس از آن.

Mother with teenage boy working from home in self-isolation, Covid-19
martinedoucet/گتی

نه تنها من 24/7, مادر, پرستار, معلم, درمانگر, و, همسر,, اما من همچنین تلاش برای مدیریت خود من به اختلال اضطراب فراگير است که ebbing و جریان در حد معمول است. بسیاری از مادران مبارزه با اضطراب یا افسردگی گاهی اوقات هر دو ساخت انزوای اجتماعی و حتی بیشتر به چالش کشیدن. چیزهایی که اغلب به ما کمک کند مانند مشاوره ورزش و مراقبت از خود می شکند نیست همیشه ممکن است در حال حاضر و یا فقط در دسترس بسیار کوچک و پراکنده دوز.

من مشغول به کار سخت به خودم بسیاری از فضل حق در حال حاضر. این عجیب و غریب و گاهی اوقات غیر قابل تحمل وضعیت بسیاری از مادران نا امید و خسته و در عمده مامان-مه. فراموش کردن با خاک می آید. مغز ما غیرمنتظره کامل از نه تنها از مسئولیت های روزانه اما همه مجادله و احساسات است که به طور مداوم محصول به دلیل coronavirus حرکت تند و سریع است. ما فقط در تلاش برای ایجاد آن ساعت به ساعت و امید ما در حال انجام یک کار خوب.

اگر شما مانند من هستید و خود مغز خاموش است و نمودار در حال حاضر فقط می دانم که شما به تنهایی نیست. تقریبا هر مادر صحبت کردم به این است که در همان قایق مبارزه از طریق هر روز و عبور از انگشتان ما که یک روز ما ممکن است ما گه با هم دوباره. تا زمانی اتفاق می افتد که ما فقط باید به انجام بهترین های ما و خودمان یادآوری از آنچه واقعا مهم است. اگر ما خانواده سالم و ایمن, این چیزی است که مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de