قرنطینه ملکه نقد و بررسی بهترین فیلم خانواده: BIG (1988) | ترسناک مامان

قرنطینه ممکن است برای شما اما ما هنوز صرف زمان بیشتری را در خانه با خانواده و این بدان معناست که شب فیلم. ما در حال بررسی های مورد علاقه ما 1980s فیلم بزرگ است. اگر چه هیچ چیز ضربان کلاسیک 1980, فیلم, آنها هنوز هم نگه دارید و آن را خوب است برای بچه ها ؟ در این ویدئو ما به شما مادر کم با کلمه لعنت شمارش سیگار, سیگار کشیدن, حضور, خشونت, boobies کامل xxx پورنو و جنسی كنايه که 80s خیلی دوست داشتم. ما شامل تمام زمان تمبر زیر را به شما, خانواده, تماشای فیلم است که بسیار آسان تر برای شما!

برای اولین بار: فیلم روکش: در سال 1987 دانلود فیلم, بزرگ, تام هنکس نقش جاش یک پسر 13 ساله که کمی کوتاه تر از متوسط و ساخته شده یک آرزو به “بزرگ است.” او باید می گفت بلند به دلیل همین دلیل است که او بیدار شد صبح روز بعد به عنوان یک انسان که حرکت می کند به شهر بزرگ می شود یک کار و یک دختر می شود و در بیشتر راه بیش از یک. اگر شما می دانید منظورم چیست.

من نمی توانستم صبر کنید برای فرار از مدرسه در منزل به تماشای این throwback. من فکر کردم این PG امتیاز فیلم کامل برای بچه ها به تماشای. آن را ص! آنچه می تواند به اشتباه ؟ این رو بچه ها آن را به اسباب بازی خود را کردم فائو شوارتس شگفت انگیز فروشگاه اسباب بازی در آن! و آن را همه کسانی که همه چیز, اما آن را نیز تا به برخی از جالب زبان برخی از مد افتاده قدیمی 1980 جوک های جنسی و فیزیکی برخی از صمیمیت بین 30ish سال و 13 سال, پیر مرد و پسر بچه.

به طور کلی که یک فیلم بزرگ و شما آن را دوست دارم اما وجود دارد بسیاری از سوال بخش به نگه داشتن در ذهن بسته به سن بچه خود را. عرف عام رسانه ها می گوید: 13+ پدر و مادر هستند گفت: 11+ و بنابراین کودکان و نوجوانان. در نهایت آنها به توافق برسند! راستش توهین آمیز ترین بخش ؟ سوزان پد شانه های غول پیکر. Ahhh 80s مد.

خوشحال تماشای فیلم!

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

در مورد ترسناک مامان: مامان ترسناک #1 نام تجاری رسانه های ایجاد سرگرم کننده و صادقانه و فیلتر محتوا برای مادران. به ما بگویید که در جذاب داستان که در ارتباط با میلیون ها نفر از زنان ایران توسط مادر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>