coronavirus-divorce
ماریا Voronovich/گتی

هنگامی که یک زن و شوهر در نظر طلاق وجود دارد شستشو از سردرگمی آنها و شعار “ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟” تکرار در سر خود را مانند یک بد آهنگ است. با قرنطینه من حدس می زنم بسیاری بیشتر مردم با شنیدن این سرود به صورت روزانه.

می توانید قفل شده در محله های با کسی که واقعا علت طلاق ؟ نه من باور نمی کنم ، اما آن می تواند یک طلاق اتفاق می افتد خیلی دیر.

دلیل بسیاری از مردم به ماندن با هم معمول است. همه ما استفاده می شود به انجام تقریبا همان چیزی که هر روز. ما رفتن به محل کار (و یا ماندن در خانه) خوردن ناهار صحبت کردن با مشتریان سرگرم کردن بچه ها سعی کنید به نگه داشتن عاقل و پس از آن در زمان ما عقب بر گردیم به همراه همسر ما در پایان روز, ما آنها را برای چند ساعت قبل از خواب. آن را هرگز به پایان می رسد. ما را از خواب بیدار و آن را تمام انجام دوباره هر روز.

مگر در حال حاضر ما در حال پرتاب از ما معمول است. ما گیر در مناطق کوچک با همسران ما و ما کاملا مطمئن شوید که چگونه به آن را اداره کند. اگر آنها را رها دیگر پا بر روی زمین شما ممکن است آن را از دست بدهند. در صورتی که حتی نفس کشیدن در جهت خود را, شما در حال رفتن به ضربه محکم و ناگهانی.

اما آن است که استرس از قرنطینه? یا به این دلیل است که در این مدت شما شده ایم هم شما نیست در واقع صرف که زمان زیادی با هم ؟ علاوه بر این یک هفته تعطیلات و یا تعطیلات آخر هفته ما فقط دیدن همسران ما برای چند ساعت در روز است. با بچه ها آن را حتی کمتر. ما مشغول تلاش برای زنده ماندن و وقت با کیفیت با همسر خود را محدود به یک گاه به گاه شب تاریخ.

در طی یک رابطه ما انتخاب کنید تا کمی خصلت از ایشان که زحمت ما. یک جوراب تصادفی در اینجا نادیده گرفتن احساسات ما در اینجا یک سبک نظر وجود دارد. این است که از یک معامله بزرگ. اما زمانی که شما گیر با یک فرد 24/7 این نارضایتی به طور ناگهانی تبدیل به بسیار بزرگ می پردازد.

قرنطینه سخت است اما آن را حتی سخت تر برای کسانی که ازدواج در حال حاضر ترک. شما ممکن است حتی متوجه آنها وجود دارد اما در حال حاضر این تنها چیزی که شما متوجه. شما خوراکی در هر یک از دیگر و یا ناراحت با حضور خود و یا هزار چیز دیگر. و آن را تنها بدتر زمانی که نظرات خود را در مورد قرنطینه متفاوت هستند. شاید یک مرد متاهل است که مصرف این به طور جدی و از سوی دیگر یکی نیست.

هیچ قرنطینه کامل است بدون چند طلاق الگوهای رفتاری و آنها به نظر می رسد همه جا می شود. آنها بحث در مورد ثروت وکلای طلاق در حال رفتن به زمانی که مستند برداشته شده است. به علاوه چین نرخ طلاق سر به فلک کشید یک بار خود را مستند برداشته شد بنابراین قطعا ما خواهد شد بیش از حد.

در اینجا چیزی است: قرنطینه نیست و باعث خرابی ازدواج خود را.

مشکل واقعی این است که قرنطینه است که اضافه کردن مقدار زیادی بیشتر استرس به ازدواج خود را. اما سالم, کارکرد ازدواج می تواند این استرس اضافه شده. مطمئن شوید که وجود دارد ممکن است بیشتر مجادله یا چشم رول اما آنها آن را از طریق.

این ازدواج که در حال حاضر ترک خورده است که رنج می برند. زیرا در حالی که این ازدواج کرده اید می تواند جان سالم به در یکی دیگر از دو دهه در حالی که بچه ها بزرگ شده و بدون روزمره خود را تغییر آنها می توانید آن را از طریق اجتماعی فاصله. زمان مستند برداشته شده است این زوج ها هستند که در خط برای طلاق به دادگاه.

بمکد ، اکثر مردم نمی رفتن به یک ازدواج به امید آن به پایان رسیده است. آنها می خواهند به آن را از طریق بار سخت و بیرون آمدن پیروز در انتهای دیگر. و برای بسیاری از مردم این است که چه اتفاقی خواهد افتاد. قرنطینه خواهد بود زای که شما صحبت کردن در مورد یک روز در آینده زمانی که شما creaking و عقب خود را مطابق با صندلی گهوارهای.

اما برای بقیه از ما با توجه به واقعی فشار قرنطینه قرار دادن در روابط ما. و ما آن را دوست ندارم. آن را سرگرم کننده نیست و این واقعا داره. آن می درخشد موردتوجه مشکلاتی که در اعماق شما می دانستم که وجود دارد. مشکلات شما در تلاش بودند برای جلوگیری از.

این بدان معنی نیست که ارتباط خود را محکوم به فنا است. اگر شما متوجه ترک در ازدواج خود را به این معنا نیست که آن را به پایان.

برخی از مردم ممکن است تبدیل به آنلاین, ارتباط جنسی, مشاوره, که بزرگ است. بسیاری از زوج ها را در گذشته دریافت این.

اما این یک زمان عجیب و غریب. وجود دارد هیچ شب تاریخ وجود دارد هیچ نگهداری از کودکان وجود دارد و مطمئنا هر گونه دعوا و بدون کمی گوش گوش دادن. شما در حال احاطه شده توسط بچه ها و با فرو ریختن ازدواج در بالا از آن چه می توانید انجام دهید ؟

صادقانه است ؟ من آرزو می کنم من می دانستم که.

برای کسانی که احساس می کنید مانند قرنطینه است بدبختانه ارتباط خود را با دنیای وارونه من آن را دریافت کنید. من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از ما نوشتن “قرنطینه” به عنوان علت ما طلاق شوخی و یا در غیر این صورت. اما از آنجا که وضعیت شخص ممکن است وجود دارد یک پوشش نقره ای را از آن همه ؟

مثل من که قبلا قرنطینه نیست و باعث خرابی کاملا خوب ازدواج. آن را پاره کردن آنهایی که در حال حاضر در آغاز مراحل انحلال. آن را به شما نشان چیزهایی که شما هرگز قبل از ؟ و یا به شما نشان می دهد آنچه که شما بیش از حد می ترسم به اعتراف? شاید فقط شاید قرنطینه است به ما نشان میدهد که بهتر است زودتر به جای بعد.

پوشش نقره ای یا نه پایان یک رابطه است هرگز آسان است, به ویژه هنگامی که بچه ها درگیر وجود دارد. تا آنجا که ما می تواند سرزنش از آن در مستند ما نمی توانیم. قرنطینه نیست و باعث خرابی ازدواج ما. آن را فقط به ساخت آنها را بسیار سخت تر است. و برای کسانی که تلاش شد قبل از آن ممکن است نی که در نهایت می شکند پشت شتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im