Livestreams را تبدیل به چیزی از تاسیسات برای کسانی که زندگی در قرنطینه. بسیاری از ما شده اند حضور زوم مبارک ساعت به شکستن یکی دیگر از یکنواخت هفته در خانه و یا FaceTiming با خانواده برای کمی آرامش. اما برخی زیر مجموعه خود مقره با استفاده از این سیستم عامل اجتماعی برای انجام یک تفریح و سرگرمی محبوب: انتشارات چیزهای بی اهمیت.

بالای شهر Pub Quiz انجام شده است دوشنبه شب چیزهای بی اهمیت در اینوود n. y. از سال 2008 و تا به دست آورد اختصاصی پس از حدود 20 تا 30 بازیکنان وفادار بسیاری از آنها در محله زندگی می کنند. “ما چیزهای بی اهمیت واقعا به ارمغان می آورد با هم یک ترکیب متنوع مردم و ما مثل یک خانواده می گوید:” quizmaster نائومی عمده ای که می رود و با نام مستعار “نائومی از شمال” در حالی که quizzing. “من در واقع شوهرم ملاقات در یکی از بازی های ما است.”

خوشبختانه این نشاط بخشی هفتگی معمول را تحمل کرده است و حتی در مواجهه با جهانی همه گیر. “ما را متوقف نشده فقط به خاطر اینکه ما رو coronavirused,” عمده می گوید. پس از ایالت مستند اعمال شده در مارس عمده همراه با چهار همکار quizmasters—که هر یک به نوبت به میزبان منتقل چیزهای بی اهمیت از بودا نوار آبجو (در نزدیکی 190th خیابان) به Facebook.

با وجود آنچه شما ممکن است فکر می کنم یک معامله بزرگ تغییر کرده است. هنوز شش دور دو میزبان—یکی می پرسد سوال یکی از علائم و بازیکنان می توانند از طریق بخش نظرات در این ویدئو. “مردم هنوز هم می تواند فریاد زدن در میزبان مانند آنها به طور معمول” عمده جوک.

البته این یک روند است که فراتر از اپل بزرگ است. در سواحل غرب, غروب, چیزهای بی اهمیت شده است quizzing شیراز brainiacs IRL از سال 2009. به طور معمول برگزار شد در بیش از 100 میله از سن دیگو به لس آنجلس, بازی رفت مجازی در آغاز ماه آوریل است. “ما خوش شانس با گره جامعه از چیزهای بی اهمیت را برانگیخت که کاملا احساس فقدان عادی خود هفتگی تفریح و سرگرمی: بار, چیزهای بی اهمیت, می گوید:” quizmaster برایان Rubinstein.

Rubinstein می گوید: تعهد آنلاین بوده است تا کنون با بیش از 700 نفر شرکت کننده در چهار شنبه جلسات و 300 و یا پس از شرکت در روزهای یکشنبه. “انتقادات و پیشنهادات بوده است واقعا مثبت و مردم خدا را شکر برای بازگرداندن برخی از حالت عادی در یک زمان هنگامی که ما همه ما میزبان شامل نیاز به آن” او می افزاید.

عمده و Rubinstein می گویند آنها تماس گرفته شده بازگشت تاکید بر به ثمر رساند به عنوان جهان آنلاین باعث می شود که جنبه ای از بازی مشکل تر است. آنها همچنین اعتراف وجود دارد گاه به گاه سکسکه یعنی اشکالات آمده است که با جریان آنلاین. در سمت تلنگر از quizmasters دیدن فرصت های جدید که بازی های مجازی را به ارمغان بیاورد.

“فرمت دیجیتال اجازه می دهد ما برای پرسیدن سوالات بیشتر در یک دوره کوتاه از زمان شامل انواع بیشتری از رسانه های بصری در سوالات ما و گسترش جغرافیایی ما رد پای” Rubinstein می گوید. در بالای آن وجود دارد یک فرصت برای به دست آوردن بیشتر شرکت کنندگان به طور منظم. “ما هیجان زده هستیم و برای رسیدن به مردم ما به طور معمول نمی خواهد به طور معمول رسیدن به” عمده ای می گوید.

پس مجازی چیزهای بی اهمیت است که ظاهر در سراسر کشور ما هم کشیده و پنج آنلاین میخانه آزمونها در هر سه بار مناطق برای کمک به شما انعطاف پذیری خود را از مغز به عضلات و شاید و کمون با چند درس خوان ارواح قوم و خویشی.

بالای شهر Pub Quiz: چهارشنبه 8 pm EST

Uptown Pub Quiz

بالای شهر Pub Quiz/Facebook

درست مثل زندگی واقعی جلسات این مجازی چیزهای بی اهمیت است که همه در مورد ایجاد یک حس اجتماعی و داشتن چند می خندد. آن را می گیرد هر یکشنبه در 8 pm EST طریق Facebook Livestream. وجود شش دور و در مجموع با 10 سوال در هر. میزبان را اول بخوانید و به سوالات آنها را تکرار کنید و سپس به عنوان خوانده شده پاسخ دهد. شما نمره خود را و آن را با این نسخهها کار در یک صداقت سیستم. بازیکنان خواهد شد سوال در همه چیز از تاریخ باستان به ببر پادشاه. بهترین چیز در مورد این بازی ؟ عدم مدیریت به معنی شما فقط پرش بر روی Facebook و شروع به بازی.

غروب چیزهای بی اهمیت: چهارشنبه 7 pm PDT و یکشنبه 5 pm PDT

Sunset Trivia

غروب چیزهای بی اهمیت/Facebook

جریان زندگی می کنند از طریق Twitch و Facebook این مسابقه می گیرد هر یکشنبه در 5 pm PDT و چهارشنبه 7 pm PDT. شما می توانید جمع آوری خدمه خود را قبل از بازی لگد زدن از طریق اسکایپ, زوم, Google Hangouts و…. و شما نمره خودتان را از طریق فرم گوگل. (این quizmaster برایان به شما لینک در شروع جریان). وجود دارد پنج دانش عمومی دور از پنج سوال هر. و به عنوان یک پیچ و تاب و سرگرم کننده برای سوال آخر شما می توانید شرط به نیمی از نمره فعلی خود اما نقاط کسر خواهد شد اگر شما آن اشتباه است. بنابراین آیا شما یک قمار است ؟

سریتو چیزهای بی اهمیت: پنج شنبه 7 بعد از ظهر CST

Cerrito Trivia

سریتو چیزهای بی اهمیت/Facebook

تمام راه را از تنسی سریتو چیزهای بی اهمیت اجرا می شود یک بازی سرگرم کننده. بازیکنان خواسته به جمع آوری یک quaranteam (دریافت آن؟) هر جا و با این حال آنها می خواهم. سپس ایمیل خود را در تیم نام و کاپیتان خود به نام cerritotrivia@gmail.com در 7 ساعت CST در روز بازی. این quizmaster خواهد شد و سپس اجرا از طریق پنج دور پنج سوال از طریق Facebook ویدئو زندگی می کنند. تیم خواسته می شود برای پیگیری از نقاط—شما دریافت می کنید یک به ازای هر پاسخ صحیح—و ارسال نمره کل خود را در “نظرات” بخش تصویری. برندگان دریافت حقوق لاف زدن به علاوه یک فریاد در رسانه های اجتماعی و نیز وجود دارد یک جایزه برای بهترین تیم نام.

حرفهایها که نوشیدن: سه شنبه 9 pm EST

Geeks Who Drink

حرفهایها که نوشیدنی/حرکت یا کشش ناگهانی

حرفهایها که نوشیدن وطنی, میخانه, چیزهای بی اهمیت مسابقه که در سراسر ایالات متحده قبل از ما تجربه خشم Covid-19. در حال حاضر محبوب مسابقه می گیرد در حرکت یا کشش ناگهانی در 9 pm EST. سوالات پوشش همه چیز را از افراد مشهور در مشکل به جدول دو طرفه به بد تلویزیون. تا زمانی که quizmasters کار مناسب به ثمر رساند روش این بازی ها فقط برای ضربات. نه یک فن از کشش? شما می توانید سریع بصری دور در حرفهایها که نوشیدن Instagram.

نیویورک چیزهای بی اهمیت لیگ: روزهای دوشنبه چهارشنبه جمعه 8 pm EST

NYC Trivia League

نیویورک چیزهای بی اهمیت لیگ/Instagram

قبل از Covid-19 گیر NYC چیزهای بی اهمیت لیگ به میزبانی جلسات امتحان در 120 میله در سراسر شهرستان. در حال حاضر هر کسی از هر نقطه می توانند شرکت کنند و نه فقط نیروهای جدید است. مسابقه برگزار می شود از طریق Instagram Live at 8 pm EST در روزهای دوشنبه چهارشنبه و جمعه یا 6 بعد از ظهر EST در روزهای یکشنبه. جلسات اجرا برای حدود 50 دقیقه و وجود حدود 40 پرسش این تعداد برای یک نقطه است. شما می توانید ایجاد یک تیم و دریافت پاسخ خود را ورق در Facebook یا Instagram قبل از شروع جلسه. برندگان خواهد شد آنلاین پست برای حداکثر شکوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im