اگر شایعات را باور اپل, آیفون, 12 می تواند به تاخیر افتاد که در آن گذشته ما شنیده می شود ممکن است با تاخیر به ماه نوامبر است. معلوم است که این شایعه می تواند تا حدی راست که در آن با توجه به یک یادداشت جدید به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگر مینگ چی کو با سرمایه گذاران به نظر می رسد که حداقل یکی از iPhone 12 مدل می تواند به تاخیر افتاد.

تبلیغات

بر اساس این گزارش Kuo ادعا می کند که با توجه به پیچیدگی طراحی, شایعه 6.7 اینچ آیفون 5G 12 تولید است و تنها انتظار می رود برای شروع در ماه اکتبر به این معنی است که شانس خوبی وجود دارد آن را تنها می تواند منتشر شده در ماه نوامبر است. حتی پس از آن ما انتظار داریم که در دسترس بودن می تواند محدود شود.

اما این به این معنا نیست که بقیه صف را هنوز هم در زمان می رسند. Kuo ادعا می کند که تولید از دیگر آیفون 12 مدل را تنها با شروع در ماه سپتامبر به این معنی که وجود دارد یک فرصت انتشار آن تنها می تواند اتفاق می افتد در ماه اکتبر. Kuo ادعا می کند که یکی از دلایل این تاخیر به دلیل استفاده از 5G که در آن آزمون آزمایشگاه مورد نیاز برای به دست آوردن مدرک برای آنتن طراحی اپل است که با استفاده از بسته است با توجه به همه گیر.

به این ترتیب, آن جلوگیری خواهد شد اپل از حرکت به جلو با تولید. با فرض این که همه گیر نیست کنترل Kuo تخمین می زند که محموله از 5G آیفون می تواند به طور قابل توجهی کاهش, که در آن او تخمین می زند که اپل می تواند تا پایان حمل و نقل 15-20% واحد کمتر از آنچه قبلا انتظار می رود.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره 5g و آی فون. منبع: macrumors

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru