درآمد حاصل از این سازمان دیده بان عاشق حراج تغذیه شهر نیویورک گرسنه

زمانی که خطر Covid-19 فروکش کرده است و مسافرت های بین المللی در دستور کار سوئیس ساعت ساز گراد perregaux آماده به رول از فرش قرمز در ساخت آن در لشو دو فوند سوئیس برای یکی از خوش شانس تماشای عاشق.

با نام تجاری تیمی با Wempe لوکس و جواهرات خرده فروش با یک محل نخست در منهتن در خیابان پنجم به حراج نهایی تماشای علاقه مندان بسته Charity Buzz. درآمد حاصل خواهد شد به نفع شهرستان برداشت نیویورک بزرگترین غذایی نجات سازمان است که دیده می شود تقاضا برای وعده های غذایی افزایش می یابد پس از شروع بحران است.

بسته منجر با یک گراد perregaux Laureato limited-edition مدل—یکی از فقط 20 قطعه—به ارزش $11,600. این شامل یک تور خصوصی از تولید پس از ناهار با مدیر عامل Patrick Pruniaux و یک شب اقامت در Beau-آمریکا هتل در نزدیکی Neuchâtel. (اگر نیست باید در دسترس بودن برنده قرار داده خواهد شد تا در یک شبیه لوکس دسته هتل های در La-چوکس-de-Fonds منطقه است.)

خیریه وزوز حراج روز چهارشنبه آغاز می شود و نتیجه ژوئن 3 در 12 P. M. ET.

هر دو Pruniaux و Ruediger Albers رئیس جمهور ایالات متحده از Wempe گفت: در بیانیه که آنها احساس مجبور به بازگشت به اپل بزرگ است.

“Wempe است که بخشی از بافت شهر نیویورک—آن بوده است به خانه ما خیابان پنجم گل سرسبد بوتیک برای نزدیک به 40 سال” Albers گفت.

ورزشی Laureato نسخه محدود اتوماتیک مدل با 54 ساعت از قدرت رزرو قرار دارد در 42 mm فولاد ضد زنگ. مشهور برای آن هشت ضلعی مورد و مجتمع فولاد دستبند های Laureato معرفی شد و در سال 1975 اما مجزا معاصر پرنیان.

توجه داشته باشید: حراج بسته شامل حمل و نقل زمینی—از هر ژنو یا فرودگاه زوریخ سازنده ساختمان و همچنین در اطراف Neuchâtel—اما آن را شامل نمی شود بلیط هواپیما به سویس.

فراموش نکنید که برای خواندن چاپ خوب که می گوید که اگر Pruniaux در دسترس نیست برای ناهار “هیچ تضمینی وجود ندارد که عضو کمیته اجرایی را جایگزین او شود.”

برنده خواهد شد و به جای آن داده شود این گزینه از صرف ناهار در شهر نیویورک با یک عضو گراد perregaux کمیته اجرایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de