شاهزاده خانم شارلوت ارائه وعده های غذایی به سالمندان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس


Charlotte
Instagram/Kensignton کاخ

شاهزاده خانم شارلوت نوبت 5 سال امروز و جشن با وظیفه مدنی

ویلیام و کیت, دختر, شارلوت, نوبت, پنج, امروز, تا کاخ کنزینگتون رسمی Instagram صفحه به اشتراک گذاشته شیرین تصاویری از شاهزاده خانم های گرفته شده توسط او و مادر او برای کمک به ارائه مواد غذایی به افراد سالخورده که در حال منزوی در طول بیماری همه گیر.

بریتانیا شاهزاده خانم شارلوت همراه با خانواده اش کمک بسته و تحویل بسته های مواد غذایی به اعضای در منطقه محلی خود را در Sandringham و مستغلات در لین کینگ, انگلستان است. برای تولد او دوشس مشترک شیرین, عکس ها یک روز قبل از شارلوت تبدیل پنج در کاخ رسمی Instagram account.

لباس پوشیدن و در لباس سیاه و سفید, نوعی پارچه پنبهای یا کتانی لباس شارلوت که چهارم در خط به تاج و تخت شد عکس تحویل مواد غذایی به افراد سالخورده که گفته شده برای منزوی کردن در خانه در میان همه گیر که را لرزاند بریتانیا در هفته های اخیر. داده های اخیر نشان می دهد 177,000 مورد تأیید و 27,500 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از ویروس.

Instagram/Kensignton کاخ

ماه گذشته مت, Hancock, انگلستان وزیر بهداشت گفت: افراد مسن خواهد بود “محافظ برای حفاظت از خود را” به معنی کسانی که در سن 70 و بیش خواسته شد تا به ماندن در خانه به مدت چهار ماه برای محافظت از خود را از خطر ابتلا به کروناویروس ترک بسیاری از جدا شده احساس ترس و تنهایی است.

Instagram/Kensignton کاخ

ویلیام و کیت را ساخته اند آن را یک اولویت برای انجام آنچه آنها می توانند در طول بیماری همه گیر. آنها حمایت پلت فرم جدید ما خط مقدم سلامت روان منبع برای کارگران خط مقدم. آنها همچنین ابراز PSA در مورد این بیماری شده اند و ارسال پیام از امید و عشق را به کسانی که در مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در خانه ماندن یادآوری هر کس به مراقبت از خود.

“در سراسر کشور مردم به ماندن در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند. بنابراین مهم است که ما را به مراقبت از ذهن ما به عنوان به خوبی به عنوان بدن ما در حالی که ماندن در خانه” گفتند در قسمت on Instagram.

Instagram/Kensignton کاخ

کمی شارلوت به نظر می رسد به گرفتن بعد از پدر و مادر خود را با پریدن و کمک به کسانی که نیاز دارند. با توجه به کنزینگتون سلطنتی حساب عکس گرفته شد در Sandringham املاک ملکه املاک کشور در مناطق روستایی نورفولک در حدود 100 مایلی شمال لندن است.

در اینجا امید کمی شارلوت است تولدت مبارک واقع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>