شاهزاده هری باعث می شود Netflix اولین در ‘توماس موتور تانک’ ویژه


prince-harry-Thomas-train
Mattel

شاهزاده هری Netflix اولین صادقانه مناسب برای او

دوک و دوشس ساسکس به نظر می رسد داشتن هیچ مشکلی در همه اقامت جدید خود را به پست-سلطنتی زندگی می کند. گزارش ها می گویند که آنها در حال زندگی در لس آنجلس و همه نشانه های نقطه به نقطه Meghan Markle چیدن او برای تلفن های موبایل حرفه ای به بالا سمت راست که در آن او را ترک کردن — او به تازگی به روایت دیزنی باور نکردنی فیل ها مستند. به عنوان برای شاهزاده هری ؟ او به نظر می رسد به آغوش زندگی برای تلفن های موبایل بیش از حد در راه خود را. هفته گذشته Netflix عرضه آن در سالگرد 75 ویژه برای توماس موتور تانکو وجود دارد یک چهره آشنا درگیر است.

درست است — هری ارائه شده مقدمه برای قسمت است, که بدان معنی است که او نشستم و جزئیات کمی از توماس در او بسیار آرامش بخش, بسیار, انگلیسی, صدای. اگر وجود دارد این است که بیشتر مناسب برای یک فرد مناسب به عنوان خوانده شده توماس موتور تانک با صدای بلند من نمی دانم که در آن است.

شاهزاده هری کامل مناسب برای این قسمت ویژه از این که نشان می دهد همه چیز در مورد واقعی زندگی خانواده سلطنتی است. وجود شخصیت های متحرک معرفی و به نمایندگی ملکه الیزابت دوم به عنوان به خوبی به عنوان پرنس چارلز به عنوان یک پسر جوان است. رزاماند پایک به صدای او به یک شخصیت جدید ایجاد شده برای قسمت نام دوشس لافبورو.

“توماس موتور تانک شده و آرامش چهره آشنا برای بسیاری از خانواده ها بیش از 75 سال گذشته — سرگرم کننده آموزش و الهام بخش کودکان در مورد مسائل مهم از طریق داستان های هیجان انگیز و شخصیت های” هری در بیانیه ای گفت: قبل از این قسمت منتشر شد. “من قطعا باید خاطرات رو به رشد با توماس و دوستان و حمل و نقل به مکان های جدید را از طریق ماجراهای خود را. من بسیار افتخار می کنم به خواسته شده است برای شرکت در این قسمت خاص. کاش توماس و دوستان بسیار سالگرد مبارک.”

هری دخالت در توماس و دوستان خاص است به خصوص زیبا و دلفریب, از خود مورچه است تبدیل 1 این هفته است. که به معنای مورچه است نخست سن به وارد شدن به یک نشان می دهد مانند توماسو ما فقط می توانید تصور کنید که چگونه خوشحال نوزاد خواهد بود زمانی که او می بیند پدر و خواندن داستان بر روی صفحه نمایش تلویزیون. پس از توماس موتور تانک ایجاد شد که Rev. Wilbert Awdry شروع به گفتن داستان به پسرش کریستوفر 75 سال پیش وجود یک سنت زیبا به تصویب رسید را در اینجا بیش از حد.

خوشبختانه هری نیست تنها معروف پدر شدن در توماس به عنوان خوانده شده-با صدای بلند قطار (جناس در نظر گرفته). کوین جوناس در حال خواندن توماس داستان در Caribu برنامه و او بسیار با استعداد در آن بیش از حد.

شما می توانید به تماشای سالگرد 75 ویژه برای توماس و دوستان در Netflix بکشد در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>