شاهزاده هری و Meghan Markle فقط نقل مکان کرد و به تایلر پری سابق بورلی هیلز عمارت

اگر چه آنها شده است زندگی در لس آنجلس برای بیش از یک ماه آن را تنها در حال حاضر که Meghan Markle و شاهزاده هری را انتخاب مسکونی شرایطی شده است علنا پرده برداری کرد. با توجه به ایمیل های روزانه ، مشخصات بالا, زن و شوهر بوده است اجتماعی فاصله در تایتانیک, دو دردار 90210 ترکیب طولانی متعلق به Tyler Perry آنها ملاقات از طریق دوست مشترک اپرا وینفری.

Madea’s مرکز خرید به اندازه خانه tucked دور در کوه ها بالا بورلی هیلز در یک محله شناخته شده به عنوان بورلی هیلز اداره پست و desirably نهفته در پشت گارد 24/7-جامعه دردار شناخته شده به عنوان بورلی ریج املاک.

هر چند به مراتب کمتر معروف از آن جامعه دردار عموزاده به شمال—به طور خاص افراد مشهور-swarmed انکلاوها بورلی پارک و Mulholland املاک—بورلی ریج مسلم سوانک و مسلما حتی بیشتر منحصر به فرد تنها با 14 اسراف خانه پنهان فراتر از آن امن ورودی.

پوشا نزدیک به 25000 فوت مربع از فضای زندگی مگان و هری چند بالدار موقت خانه به راحتی واجد شرایط به عنوان یک لب گنده megamansion. سوابق نشان Perry به دست آورد 22 هکتار Coldwater دره ملک در سال 2004 و پس از صرف میلیون ها بی حد و حصر—به احتمال زیاد به خوبی به هشت چهره—سفارشی ساختن اهل توسکانی-سبک کرگدن ارائه می دهد که 8 اتاق خواب و 12 سرویس بهداشتی. در یک نقطه قبل از ساختار فعلی را تکمیل Kanye West تور اموال و ابراز علاقه زیادی به خرید دامنه کوه پیچیده هر چند که معامله نمی شود.

Prince Harry Meghan Markle Beverly Hills Home

BackGrid/خاک

نه تنها امنیت بالا قلعه نشستن درون یک گارد-دردار محاصره آن را نیز ویژگی های خاص خود را جلوی خانه دروازه کشت از دوربین های امنیتی و دولت از هنر سیستم زنگ خطر. و پری گزارش خود را خصوصی تیم امنیتی که نظارت بر محل در همه زمان ساخت املاک ایده آل مسکونی انتخاب برای یک جهان معروف خانواده جوان است.

در حالی که بسیاری از دوشس و دوک جدید بورلی ریج همسایه ها نه معروف—چند تا از آنها را ثروتمند پایین-مشخصات تجار از چین و اندونزی—زمان صاحب خانه را شامل جانی کارسون بیوه الکسیس Maas, تهیه کننده, Eric Weider و توسعه رابرت Rivani.

پری شده است اشاره کرد برای بی بند و اشتها برای palatial خواص. در یک نقطه او متعلق به سرشان گنده 35,000 فوت مربع جانور از یک خانه در حومه شهر می رسد از آتلانتا هر چند که قرار بود به فروش می رسد برای $17.5 میلیون در سال 2016. علاوه بر 90210 حفاری خود زمان منابع عبارتند از: عظیم گرجستان مجموعه خصوصی خود را فرودگاه یک 17,000 فوت مربع خانه در fairburn., و 8,500 فوت مربع اقامت در جای دیگر در فیربرن.

و در سال 2017, Perry پرداخت $14.5 میلیون برای یک شیشه خانه مشرف L. A. معروف جهان در جاده مالهالند درخشید. کمتر از یک سال بعد او بدبختانه که برای $15.6 میلیون به Pharrell Williams, که خود را در حال حاضر اقدام به فروش ناخواسته ،

به سهم خود Meghan و هری در حال حاضر برای خرید دائمی L. A. املاک و یکی که حامل هشت رقم pricetag متناسب با خود را سلطنتی ایستاده به طور طبیعی. این جفت ارز به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود شکار از طریق تمام L. A. priciest کد پستی به صورت کامل نقطه—و از غرب هالیوود به کوهستانی دور می رسد از اقیانوس آرام Palisades.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im