زنان باردار با COVID-19 ‘احتمال’ به بستری CDC می گوید


pregnant-woman-covid-high-risk
Vithun Khamsong/EyeEm/گتی

CDC اضافه بارداری که ممکن است یک عامل خطر برای COVID-19

اطلاعات جدید از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) نشان می دهد زنان بارداری که قرارداد COVID-19 هستند در معرض خطر بالاتر برای بستری پایان در بخش مراقبت های ویژه و قرار دادن در یک تهویه مکانیکی واحد از زنان که در حال انتظار نیست.

CDC اضافه بارداری به لیست شرایط بهداشتی است که ممکن است باعث انقباض COVID-19 جدی تر — یک لیست است که همچنین شامل شرایط بهداشتی اساسی و سن بيماران ،

“یک MMWR مطالعه نشان می دهد که زنان باردار با COVID-19 به احتمال زیاد در بیمارستان بستری هستند و در افزایش خطر ابتلا به واحد مراقبت های ویژه (ICU) بستری و دریافت تهویه مکانیکی از nonpregnant زنان است. خطر مرگ مشابه برای هر دو گروه. اما بسیار ناشناخته مانده” CDC وب سایت متحده است.

فوق مطالعه نشان داد که بین Jan. 22 و 23 ژوئن 9,989 زنان باردار آزمایش مثبت برای COVID-19 و 26 درگذشت. آنها همچنین 5.4 برابر بیشتر احتمال دارد در بیمارستان بستری 1.5 برابر بیشتر احتمال دارد به بستری در ICU و 1.7 برابر بیشتر احتمال دارد به نیاز به تهویه مکانیکی. زنان باردار, اما, ندارد, افزایش خطر مرگ و میر. این گزارش شامل اطلاعات در 8,207 زنان باردار بین سنین 15 تا 44 بودند که در مقایسه با 83,205 زنان غیر باردار در همان محدوده سنی.

لاتین و اسپانیایی زنان باردار بودند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار به طور مشابه به جمعیت عمومی است.

“در دوران بارداری زنان تجربه و ايمونولوژيک و تغییرات فیزیولوژیک است که می تواند افزایش خطر بیشتر بیماری شدید از عفونت های تنفسی” CDC گفت. اما بستری و افزایش استفاده از تهویه هستند “متمایز پروکسی برای بیماری شدت.”

با توجه به بلومبرگCDC مدیر رابرت Redfield گفت: در تماس با خبرنگاران گفت که هر کسی در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 عوارض باید حد تعامل با دیگران و به اضافه اقدامات امنیتی برای اطمینان از آنها ایمن ماندن.

“ما فکر می کنیم این مهم است برای دریافت اطلاعات وجود دارد که زنان باردار نیاز به اقدامات احتیاطی” دانا Meaney-Delman CDC را COVID-19 معاون حادثه مدیر گفت.

این مطالعه جدید است که به دور از قطعی است. به گفته نیویورک تایمزاین مطالعه را نشان می دهد که آیا زنان باردار در بیمارستان بستری شد به دلیل کار و تحویل و یا به دلیل COVID عوارض مربوط. هر چند مطالعات بیشتری باید انجام شود خط پایین این است که حامله افراد باید مراقب باشند در مورد سلامت خود را در طول بیماری همه گیر. آنها همچنین باید با دقت بررسی شود اگر آنها آلوده هستند.

“من فکر می کنم خط پایین این است: این یافته ها نشان می دهد که در مقایسه با nonpregnant زنان باردار زنان بیشتر احتمال دارد به شدید COVID گفت:” دکتر دنیس Jamieson عضو COVID-19 نیروی کار در کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان.

CDC نبود قادر به نتیجه گیری از هر گونه اثرات به جنین و یا نوزادان متولد شده از زنانی که قرارداد COVID-19 دلیل آن را به سادگی بیش از حد به زودی به می دانم که در چرخه زندگی این ویروس اما آنها “شگفت زده نمی شود” اگر آنها در معرض خطر تولد نوزادان نارس گردد.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>