قدرت شستشو و فیلم ها لذت گناه من هرگز می دانستم که من نیاز


powerwashing-videos
قدرت شستشو/Youtube

من احتمالا کمی با وسواس شستشو قدرت ویدئوها. من مجموعه ای از برای پیدا کردن این لذت گناه اما من اینجا هستم.

این یک روند طبیعی. چند سال پیش من تصادفا یک متخصص پوست به نام ساندرا لی که درمان های پوستی در یوتیوب تحت نام دکتر جوش پوپر. من تا به حال هیچ ایده چه چیزی یک احساس او را از رفتن به, اما من می دانم که برای برخی از دلیل تماشای عصاره دانه های سرسیاه و ترک پوست روشن بود و به طرز عجیبی آرامش بخش من است. برای مدت زمان طولانی من به تماشای او کانال و دیگران آن را دوست دارم در حالی که من سیم پیچ در شب خیلی به شوهرم مطلق befuddlement.

سپس من در تابستان گذشته و به طور ناگهانی من نیست که معده برای من لذت گناه. حتی فکر از تماشای blackhead استخراج شد به اندازه کافی به ارسال من در حال اجرا به نزدیکترین بر خود مي باليد.

تمایلی به رها کردن شبانه من آرامش sesh من آغاز شده به دنبال انواع دیگر رضایت بخش ویدئوها. من سعی کردم به نوبه خود به هنرمندان آرایش که من استفاده می شود به عشق اما به عنوان یک مادر مشغول به معنای واقعی کلمه با پنج دقیقه در روز را اختصاص به چهره من متوجه شدم آنها طاقت فرسا است. این whippersnappers با استفاده از بیش از یک نوع از زیر چشم ساتر و پانزده اختصاص داده شده براش. من خوش شانس هستم که برای شروع با تمیز کردن صورت.

من به یاد داشته باشید که چگونه از آن اتفاق افتاد اما در یک بعد از ظهر من تصادفا یک ویدیو از یک نگهدارنده هنر تمیز کردن و بازگرداندن یک نقاشی قدیمی. این نسل دوم کنسرواتور کوچک با استفاده از سواب پنبه و بسیار تخصصی حلال برای تمیز کردن و بازگرداندن آثار هنری است که نادیده گرفته شده و یا دیده اند ، آن را جذب می کند. پس از voraciously مصرف تمام هنر مرمت مطالب من می توانم دست من بر من نگاه کردن “رضایت بخش تمیز کردن ویدئوها” به امید بیشتر از ارضاء من احساس تماشای پیر لاک ذوب کردن چهره 150 سال پرتره.

من شروع به تماشای یک کانال اختصاص داده شده به شرح ماشین اما درخشان پس از عکس های ساخته شده من احساس می کنم نوع بد در مورد عدم فرکانس که با آن پاک من نورد دامپستر که وانت.

پس از آن اتفاق افتاد. من تصادفا عشق واقعی من, و من هرگز به عقب رفته اند.

قدرت شستن ،

اوه کودک شیرین عیسی را به من می دهد تمام قدرت شستن ،

زمانی که من دیدن یک جلبک سبز-پوشش چوبی نرده بازسازی به شکوه سابق خود را با متمرکز شدن جریان آب آن باعث می شود من احساس می کنم همه tingly.

که قبلا سیاه, کثیف جلوی خانه درخشان سفید در آفتاب ؟ DELISH.

من به تماشای برخی از مرد قدرت شستن تاکسی از نیمه کامیون بار بیشتر از من مراقبت به اعتراف به شما در اینجا.

من یک مادر از سه. همه چیز در خانه من است موضوع را به تبدیل شدن ناخالص و یا شکسته شده و یا رنگ آمیزی هر روز. من هرگز می دانم که راه های جدید بچه های من را اختراع به خراب کردن همه چیز. یکی از پسران من انگشت-نقاشی بر روی دیوار با یک موز به تازگی و من نمی بینم که آن را تا زمانی که خشک شد. که تکان دهنده ای دشوار را به حذف.

بنابراین هیچ جای تعجب است که تماشای دوده ذوب قبل از چشم من تبدیل شده است تا حدودی از یک فانتزی برای من ؟

این وسواس خاص نیز رخنه کرد و به زندگی واقعی است. شوهر من خریداری یک واشر فشار به تازگی برای تمیز کردن جلوی خانه ما. او به سختی اخراج کردن ماشین قبل از پرواز می کردم خارج با کفش من در دست گدایی به سر می برد. خانواده من نشسته در ایوان جلو خیره به من با یک مخلوط از ترس و نگرانی را در چهره خود را به عنوان من شسته هر سطح من می تواند من گرز برای رسیدن به.

آن را با شکوه بود اما قدرت شستشو در زندگی واقعی کثیف و مرطوب است. آن را هفت میلیارد مدارک تحصیلی خارج از اینجا و من مستعد ابتلا به آفتاب سوختگی. قدرت شستشو در خانه من ؟ که یک بار-در-یک-در حالی که-لذت.

قدرت شستشو ویدئوها هنوز هم در قلب من است.

و من به هیچ وجه به تنهایی در این وسواس.

یوتیوب پر است از این ویدئوها. برخی از مردم ترجیح می دهند تالیفات بنابراین آنها فراوان است. اگر شما یک دهانه توجه کوتاه و یا شما مطمئن نیستید اگر این است رفتن به چیزی که شما را بررسی کنید یکی از کسانی که در خارج.

من می خواهم کامل فیلم ها. برای من روند تسکین بخشی. من را دیده اند بسیاری از غول فرش منطقه تبدیل شده از ناپاک به افسانه که من از دست داده اند و تعداد.

آن را نه فقط در یوتیوب یا نه! وجود دارد یک کل کل Subreddit اختصاص داده شده به قدرت شستن انجمن. من هنوز هم هرگز نمیفهمد توییتر و من به سختی تق و لق در Instagram. من قطعا نمی دانید که چگونه برای شرکت در ق. اما من هنوز موفق به پیدا کردن راه خود را بیش از وجود دارد فقط برای فیلم و لینک. حتی قبل و بعد از عکس را قلب من بخوان. خیلی دوده ذوب دور. بنابراین بسیاری از چیزهای کثیف بازگشت به تمیز کردن و براق است. Ahhh…

تمیز کردن بتن از powerwashingporn

اگر که نیست به اندازه کافی برای شما, شما می توانید از subreddit اختصاص داده شده به قدرت شستن هنر است. شما نمی خواهد باور برخی از چیزهای شگفت انگیز مردم را با انتخابی تمیز کردن خاک از grubby اشیاء یا گه پیاده رو. هنگامی که ما نمی بیش از حد مشغول بحث بر سر اینکه آیا یا نه ما باید از ماسک و ماندن در خانه در طول یک بیماری همه گیر مردم واقعا قادر به از باور نکردنی ترین چیز است.

ماشین قدرت هنر از powerwashingart

شما حتی می توانید جستجو #powerwashing در Infinite و پیدا کردن برخی از محتوای بزرگ. (و همچنین بسیاری از چیزهای عجیب و غریب. من فکر می کنم من بیش از حد قدیمی برای Infinite اما من حلق آویز در آن وجود دارد.)

من نمی دانم چه کسی اول فکر شلاق یک دوربین در حالی که آنها تمیز کردن برخی از عجیب و غریب قالب کردن در خارج از یک ساختمان اما من می خواهم به لرزش دست خود را و یا آنها را بوسه راست بر روی صورت است. این لذت گناه من هرگز می دانستم که من همیشه مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im