با راه اندازی نینتندو سوئیچ و سوئیچ Lite به نظر می رسید به عنوان اینکه نینتندو به دنبال کشتن آن دستی نینتندو 3DS صف. این شرکت تا به حال اصرار داشت آن است که آنها هنوز هم طرح بر حفظ 3DS در اطراف, اما آن را مانند به نظر می رسد شواهد جدید پدید آمده است که نشان می دهد که نینتندو می تواند یک گام نزدیک تر به کشتن کردن 3DS.

تبلیغات

با توجه به کشف در آخرین نینتندو سوئیچ 10.0.0 سیستم عامل به نظر می رسد که نشانه هایی وجود دارد که جدید سوئیچ مدل را می توان در آثار یکی می آید که با ثانویه صفحه نمایش. یکی از ویژگی های منحصر به فرد از 3DS توسط ثانویه آن نمایش پیکسل, و اگر این کشف دقیق است نینتندو می تواند برنامه ریزی برای چیزی مشابه جدید در تغییر مدل آن است که این شرکت به دلیل قطع 3DS کنسول.

قبل از اینکه شما بیش از حد هیجان زده, توجه داشته باشید که نینتندو تا به حال در اوایل سال جاری به ضرب گلوله شایعات که آنها می تواند راه اندازی یک جدید سوئیچ کنسول این سال است. در حالی که بیانیه ای که هنوز هم ممکن است درست باشد این به آن معنا نیست که این شرکت نیست و کار بر روی یک مدل جدید است که می تواند در اولین سال آینده. با سونی و مایکروسافت مشغول کار بر روی کنسول های نسل بعدی ما مطمئن هستیم که نینتندو احتمالا نمی خواهید به سقوط بیش از حد ،

در هر صورت, آن را با یک دانه نمک در حال حاضر, اما این برای تلفن های موبایل مانند یک ایده عالی است که ما قطعا توان داشتن گوش ما پوست کنده برای.

در زمینه بازی >شایعه. بیشتر بخوانید درباره نینتندو و نینتندو سوئیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de