در حال حاضر مسابقه است برای پیدا کردن یک درمان برای COVID-19 ویروس و همچنین بالقوه واکسن. بسیاری از شرکت ها در حال کار روی این گذشته ما شنیده می شود این است که این ادعا که وجود دارد حداقل 70 واکسن که در حال حاضر در توسعه است. Gilead Sciences یکی از شرکت هایی که در حال تلاش برای توسعه یک دارو برای مبارزه با ویروس اما به نظر می رسد که مواد مخدر خود را ممکن است ناخواسته اثرات جانبی.

تبلیغات

به گزارش از بلومبرگ آن را به نقل از یک مطالعه که نوشته شده بود بر روی قبل از چاپ, وب سایت توسط Cold Spring Harbor Laboratory که در آن بر اساس آزمایش این دارو بر روی موش ها مشخص شد که این دارو باعث ناخواسته اثر جانبی است که در آن تعداد اسپرم در موش یافت می شده اند کاهش داد.

این مطالعه ادعا می کند که در آزمایشی که شامل 28 موش مشخص شد که تعداد اسپرم و تحرک نشان داد روند نزولی همراه با تعدادی از اختلال در اسپرم است. البته چگونگی این تاثیر می گذارد انسان نامشخص است اما بدیهی است که کاهش تعداد اسپرم قطعا چیزی است که سازندگان از مواد مخدر می خواهید.

در گذشته ما را دیده اند که چگونه برخی از داروهای قدیمی تر شده اند repurposed در درمان COVID-19 ویروس. برای مثال مواد مخدر به معنای درمان اختلال نعوظ پیدا شد به کمک بیمارانی که در مراحل بحرانی از عفونت است.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و سلامت. منبع: بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de