Pot-Getting-Me-Through-Pandemic
Mayara Klingner/EyeEm/گتی

اگر ما به ملاقات شما احتمالا نمی خواهد حدس می زنم که من دود گلدان.

I don’t look like a stoner. من شبیه یک مادر در حومه با وانت دو بچه و یک سگ و یک حصار دستک. من نسبتا به اندازه خانه با یک استخر و یک زمین بازی. ما می توانید هر دو کار از خانه. ما در سمت چپ خانه برای بیش از ملزومات پس از مارس 13th. من دور از آن در تقویم یک روز احتمالا در حالی که من و سنگسار شد. من استفاده از آن را به حساب چیز است: هنگامی که ما در نهایت دستور takeout من می توانم می گویند “من شده است این روز بسیاری از ما گذشته بود که.” یا وقتی که من نگاه بچه ها من فکر می کنم “آنها را دیده اند و نه دیگر کودکان در این چند ماه در حال حاضر.”

من و همسرم نه تنها کارگران تمام وقت ما تمام وقت معلمان تمام وقت هنرمندان و تمام وقت everythings. بنابراین من دیگ دود. من نمی تواند مقابله در غیر این صورت. من ساخته شده به بازی های بدون دوربین با خانواده هسته ای در پایان ماه. اما من می دود. و گلدان است که من از طریق این بیماری همه گیر.

This ain’t کالج خود را Ditchweed

گلدان من دود می آید از گونه های مختلف شده اند که رشد کرده و به ایجاد افکت های مختلف. برای مثال من سعی کنید برای پیدا کردن گونه های بالا در CBD است که کمک می کند تا با اضطراب است. گلدان در این مرحله گذشت “مواد مخدر تفریحی” نقل مکان کرد و به ترکیبات دارویی; آنچه که من در حال حاضر هیچ وجه شبیه چیزهای من دودی در کالج.

ما معمولا چندین گونه در اطراف. بیشتر از آنچه ما را سرشار از خواص ضد اضطراب: ماری جوانا معادل یک زاناکس. به من گفت: من روانپزشک که سوگند او نوشتن همه ما اسکریپت برای آن را به عنوان به زودی به عنوان آن می شود قانونی و یک اقدام ضد اضطراب پزشکی می توانید از سی دقیقه برای متوقف کردن یک حمله وحشت. کوتاه اقدام می تواند یکی از پانزده دقیقه. گلدان می تواند در جلوگیری از یک حمله هراس در بیش از پنج.

اما ما همچنین نگه داشتن بعضی ها که به شما می دهد بیشتر مغزی بالا که در آن شما می خواهید به صحبت در مورد زندگی, جهان, و همه چیز—و مقدار زیادی ارایه شده است که به طور کلی آرام و دلپذیر. این را نگه می دارد من از شکستن به اشک هنگامی که خانه خراب ظروف نیاز به انجام کار بچه ها جیغ و آنها با استفاده از زرق و برق-چسب سگ.

گلدان باعث می شود من یک صلح آمیز پدر و مادر

گلدان باعث می شود من بهتر از پدر و مادر است. دست به پایین بدون سوال پرسید من یک کودک مهربان پدر و مادر زمانی که من هستم ، به جای فریاد است که می تواند بسیار آسان هنگامی که شما به دام افتاده در یک خانه کوچک من می تواند بر روی کودکان و نوجوانان’ سطح. می توانم بگویم که با صبر و حوصله: “سلام. به نظر می رسد مانند چیزی است که شما را آزار. می تواند به ما در مورد آن صحبت کنید؟” یا من می گویند: “به نظر می رسد مانند شما ضربه برادر خود را. شما می توانید به من بگویید چه اتفاقی افتاده است ؟ در حال حاضر شما می توانید به من بگویید که چگونه آن را به شما احساس می کنید? آنچه می تواند ما را به حل این مشکل؟”

در گلدان من نهایی صلح آمیز پدر و مادر است. حل تعارض من است جام جم.

من اصلا عصبانی در مورد کارهای احمقانه. از آنجا که اضطراب من را برافروخت من فیوز می سوزد بسیار آهسته تر. ریخته کوچک جواهرات بیش از همه طبقه در وسط پروژه هنر? هیچ معامله بزرگ است. آیا این سگ می خواهید دوباره ؟ Eh من را دریافت کنید و انجام آن را به جای فریاد سر من برای شخص دیگری عصبانی شدن که هیچ کس گوش می دهد و مبارزه با افرادی که به نوبه خود بیش از آن بود. بچه ها ترک دروازه باز تا توله سگ snarfed چیزی ؟ هر آنچه. همه چیز ناپایدار و به این معنی نیست هر چیزی. عمل غیر پیوست.

گیر در یک خانه با پنج نفر برای ماه ها در پایان شما نیاز به یک آهسته فیوز. شما نیاز به تحمل چه بود یک بار غیر قابل تحمل. گلدان به من اجازه انجام این کار است.

گلدان باعث می شود من اهل تفریح و بازی

اما بخش مورد علاقه من از گلدان این است که: در زندگی عادی من اغلب از دست دادن چشم انداز با بچه های من. آنها افراد کمی است که باید مراقبت شود نه افراد کمی من می تواند لذت ببرید. گلدان من کمک می کند تا سرگرم کننده اهل تفریح و بازی, پدر و مادر است. من بیشتر پروژه های هنر: به عنوان مثال ما در بر داشت ارزان چوبی پاپ دینو اسکلت پازل داغ-چسب آنها را با هم و آنها را رنگ. ما چسب رنگ بوم و چسب آنتیک دکمه به آنها. ما را جذاب دیوار هنر.

اما نه تنها من از آن لذت ببرید شکستن sharpies و ساخت evil نسخه های مختلف لگو droids من هم بازی هیئت مدیره بازی. به یاد داشته باشید که چگونه مادر خود را همیشه متنفر بودم به بازی انحصار ؟ نه من. من ملکه Sharkopoly; من داد از طریق انفجار بچه گربه ها; من حتی نشستن به صورت, بی پایان بازی ها, بازی جنگ کارت یک بازی ابداع شده توسط خود شیطان. چگونه می توانم مقابله با یکنواختی—نه تنها این بازی بلکه زندگی روزمره ، گلدان. همه چیز به نظر می رسد جدید و جالب و سرگرم کننده در راه آرام. که شامل Parcheesi.

آن متوقف می شود استرس

خوشبختانه من یک آزاد کار است که من می توانید انجام دهید در حالی که من در بالا تا حدی به دلیل این مسائل باعث نمی شود شما احمق است. من یک دلسوز و علاقه مند مصاحبه با ستارگان مهارت های فردی. من خلاق. آن را آسان تر برای دریافت کار انجام می شود به خصوص با مردم فریاد در پس زمینه.

اما بیش از هر چیز دیگ من اجازه می دهد زندگی می کنند و اجازه رفتن. من می توانید اولویت بندی کنید: از ماه در حال حاضر خواهد شد تمیز کردن خانه ماده یا بچه ها من به یاد داشته باشید که من فریاد زد و آنها را ؟ نشانی از زرق و برق در طبقه مهم در این طرح بزرگ از زندگی ؟ آنچه مهم است ؟ گلدان باعث می شود پاسخ روشن: فرزندان من است. بچه ها من اولویت و من نیاز به بهترین پدر و مادر من می تواند برای آنها.

این بدان معناست که من باید دلپذیر در طول بحران. من نیاز به tamp پایین خود من اضطراب. من نیاز به خنک کردن. همه اینها کمک به آنها را به خودت و می شود آنها را از طریق. من هستم مامان. مرور این بیماری همه گیر شروع می شود با من. من مجموعه ای از تن. و من نیاز به تنظیم مثبت, دلپذیر, شاد, تن برای ما.

بنابراین من دیگ دود. آن را با این نسخهها کار. بچه ها من نمی بینم و آنها لازم نیست که دسترسی به آن; همه می دانند که مادر خود را صلح آمیز است و درگیر.

قاضی دور کارن. به ما بگویید که چگونه شما خیلی قوی تر و بهتر از آنجا که شما می توانید این کار را بدون گلدان. من واقعا نمی مراقبت. اگر COVID-19 انجام داده است یک چیز آن را گرفته هر بچه من تا به حال به من بدهید (به جز برای کسانی که مربوط به COVID-19 یعنی ما ماندن در داخل و نه در آینده). اگر گلدان من کمک می کند تا مقابله عالی. اگر crocheting شما کمک می کند تا مقابله قلاب دوزی دور. اگر آموزش سگ خود را و یا ایستاده بر روی سر خود را, و یا ورزش یا خوردن شما کمک می کند تا مقابله انجام این کارها. همه ما نیاز به کمک. آن را بدون شرم به اعتراف آن در حال حاضر.

من کمک به گلدان است. این باعث می شود من یک فرد بهتر است. این باعث می شود من بهتر از پدر و مادر است. بنابراین من دود دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de