mothers-day-plants-flowers
ترسناک مامان Bloomscape و شهری ناشی

بهترین گیاه و خدمات تحویل گل برای روز مادر سال 2020

روز مادر در جهانی همه گیر در حال رفتن به نگاه کمی متفاوت این سال است. سالانه صبحانه رزرو در خارج از, سوال, ساحل بسته شده است و حکم هنوز اگر کسی می خواهد به شجاع شلوغ فروشگاه های مواد غذایی را انتخاب کنید تا یک کارت پستال. خود را بهترین گزینه برای روز مادر فعالیت های این سال است سرگردان aimlessly از طریق محله شش فوت از هم جدا. اما شما همیشه می توانید در یک گل یا گیاه زایمان برای مادر ویژه روز, چرا که گیاهان نمی دهد af در مورد کوروناویروس.

اگر مادر خود را به داشتن سرسبزی در خانه مراقبت از گیاه است که به عنوان دلهره آور به نظر می رسد. بسیاری از کارخانه تحویل خدمات ارسال و گیاهان در حال حاضر گلدانی به درستی با دستورالعمل در مورد چگونه به مراقبت از خود را جدید houseplant. ولی در کل Bloomscape “گیاه مادر” می گوید که اکثر گیاهان “انجام بهترین در نقاط شرقی و یا غربی رو ویندوز” و که شما می توانید پیدا کردن اگر شما گیاه به آب نیاز دارد با “هل دادن انگشت خود را به خاک مورد 2″-3″ برای بررسی اگر شما احساس می کنید هر گونه رطوبت. اگر آن را احساس می کند مرطوب آب نیست; اگر آن را احساس خشک و آب و گیاه خود را.”

برای شاد تعجب در اینجا برخی از گزینه های خود را برای ارسال مامان زیبا روز مادر, شکوفه, دسته گل یا گیاه گلدانی که می رسند توسط سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است.

Bloomscape

Bloomscape است یک منبع بزرگ برای ارسال یک مادر کامل رشد کرده و آماده برای رفتن گیاه گلدانی.

Peasy آسان مجموعه

Bloomscape

سه کم-تعمیر و نگهداری گیاهان مناسب برای “گیاه مبتدیان.”

عنکبوت گیاهی

Bloomscape

این گیاه کوچک است که آسان برای مراقبت و یک تصفیه کننده هوا.

نخل دم اسبی

Bloomscape

این حیوان خانگی دوستانه گیاه را دوست دارد به زندگی در, روشن, روشن اتاق.

تا آنجا که نگهداری این گیاهان پاک کردن گیاه مادر می گوید: “پاک خود را شاخ و برگ گیاه به صورت منظم توسط گرد برگ. یکی دیگر از راه برای نگه داشتن گیاه خود را عاری از گرد و غبار است که برای درمان آن به طور منظم misting و یا حتی قرار دادن آن در گهگاه. سود اضافه شده است که آن را افزایش رطوبت اطراف گیاه خود را.”

BloomsyBox

BloomsyBox آن شناخته شده است, اشتراک, گل و گیاه, تحویل, اما شما همچنین می توانید یک هدیه است.

توت های وحشی دسته گل

BloomsyBox

ژربرا بابونه و گل رز و گل و مینی calla lilies در کنار واقعی sprigs از انواع توت ها است.

دسته گل آفتابگردان

BloomsyBox

وجود دارد دیگر بیشتر شاد است که یک دسته از گل آفتابگردان?

کیپ تاون بنفش راه راه رنگ ارغوانی روشن

BloomsyBox

ترین های پایین تعمیر و نگهداری کارخانه تمام این گلدان ارکیده نیاز به رشد است و سه تکه های یخ یک بار در هفته.

یکی دیگر از عوامل مهم به نظر در هنگام مراقبت از گیاهان روشنایی است. گیاه مادر توصیه چیدن پنجره سمت راست. “یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که بسیاری از گیاهان را انجام دهد بهترین در نقاط شرقی و یا غربی رو ویندوز. برای گیاهانی که نیاز به نور خورشید زیاد نگه داشتن آنها را دورتر از پنجره به طوری که آنها در حال دریافت نور مستقیم است که سوزاندن آن شاخ و برگ. برای گیاهان است که ترجیح می دهند در محیط های شرجی یک آقا و اسپری گیاه خود را به پایین یک بار در هفته و یا محل آنها را در یک حمام یا آشپزخانه که در آن بیشتر وجود دارد رطوبت طبیعی.”

پایه

پایه یکی دیگر از گزینه خوبی برای واقعی (و مصنوعی) کارخانه تحویل. ارسال مادر یک هدیه و یا او را به یک اشتراک و او را دریافت جدید گیاه گلدانی برای بقیه سال.

ریزه اندام Purple Orchid

پایه

یک گلدان ارکیده است که ترکیبی مناسب برای کسی که دوست دارد هر دو گیاهان گلدانی و ترتیبات گل.

آنتوریوم قرمز

پایه

پر جنب و جوش قرمز برگ نیست واقعی گل اما اصلاح مومی برگ معنای خود را Anthurium خواهد بلوم در تمام طول سال های طولانی.

شهری ناشی

شهری ناشی تخصص زیبایی سرپرستی ترتیبات گل است که شما نمی توانید در فروشگاه مواد غذایی. به علاوه با یک کد خاص فقط برای شما ایجاد شده (TheoMomsDay), روز مادر سفارشات دریافت یک هدیه رایگان از شکلات با هر سفارش.

این Carlotta

شهری ناشی

این دسته گل های گرمسیری ویژگی های پر جنب و جوش و رنگارنگ ساقه یکی را پیدا کنید در آمریکای جنوبی است.

از لونا

شهری ناشی

این لونا آرام بخش غیرمتعارف مخلوط است که اضافه کردن یک لمس آرامش را به مادر خود را به خانه.

هلو کامیون

هلو کامیون

و اگر ma ندارد مثل گل و یا آلرژیک است, شما همچنین می توانید ارائه برخی از تازه گرجستان هلو بله واقعا…. هلو کامیون با شرکای واقعی گرجستان هلو تولید کنندگان “را به بهترین جهان هلو تازه از درخت و به دست های خود را در عرض چند ساعت.” تنها مشکل این است که شما نمی قادر خواهد بود برای رفتن به غذا خوردن خسته کننده قدیمی فروشگاه مواد غذایی هلو بعد از این.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im