پورتلند بچه ها فقط آخرین در یک خط طولانی از بچه گرفتن Sh*t انجام می شود


moms-getting-stuff-done-1
PFLAG ملی/MomsRising/مادران در شارژ/همراه افزایش/Instagram

در حالی که آن را کاملا عالی است که یک دسته از افسانه مادرم از پورتلند در ملی ویژه برای پیوستن به سیاه و سفید زندگی مسائل تظاهرات هفته گذشته ما باید به یاد داشته باشید چیزی واقعا مهم است. مادران به خصوص مادران سیاه پوششده اند مهار جمعی خود را خرس مادر قدرت به قهرمان های اجتماعی باعث می شود برای مدت زمان الاغ. این که آیا آن را مبارزه با خشونت اسلحه, سیاه مرگ و میر مادران نرخ و یا زمان کودک بازداشت بحران, مادر, ستاره های بزرگ در سراسر کشور بسیج به طور منظم برای عدالت اجتماعی مانند ابرقهرمانان موجد خسارت در برای کمک به کسی در معرض خطر است.

Portland’s Moms Are Just The Latest In A Long Line Of Moms Getting Sh*t Done : A mother in the Mom's March wears a helmet in Portland, Oregon on July 21, 2020.
Anadolu Agency/گتی

شده است وجود دارد برخی از فشار بر رسانه های اجتماعی در مورد اینکه آیا یا نه این ادعا که “مادر” عنوان در حالی که راه رفتن در ما فعال کفش ما کمک می کند یا لطمه می زند و ما را در جاده ها به جنسیت و برابری نژادی. من کاملا دریافت که از زنان هنوز تجربه دستمزد شکاف کمبود مرخصی زایمان, فشار اجتماعی تا blowjob همیشه حاضر نژادی تقسیم مسخره منسوخ نقش های جنسیتی و تقاضا ثابت برای خدمت به همه در اطراف ما. اما من همچنین فکر می کنم ما باید بیشتر از اتاق به اندازه کافی در این جهان به اجازه دهید زنان را انتخاب کنید که مادری هر دو تصدیق است که نقش هر زمان که مورد نظر و همچنین دیده می شود که بسیار بیشتر از مادران است. به دلیل اینکه یک زن در حال حاضر kick-ass همه خود را در آن. و مادر بودن است که فقط یک لایه از زن badassery.

زیر لذت بردن از تمام دیگر گه مامان اخذ شده است انجام می شود قبل از آنها ساخته شده است یک سپر انسانی برای معترضان در پورتلند.

تاسیس در سال 2015 توسط تامار منسی ماسک دارای یک هدف — برای کمک به پایان خشونت و جرم و جنایت در خیابان. چه آغاز شده به عنوان یک گروه عالی مادران و انسان پیوستن با هم برای ساختمان جامعه شد جنبش قدرتمند است که نه تنها نگه می دارد یک چشم ناظر در محله های در معرض خطر, اما همچنین تضمین می کند که امنیت غذایی و مسکن مناسب هستند مسائل عمومی تمرکز.

به رهبری توسط برخی کاملا قوی مادران و زنان این سازمان با این نسخهها کار برای حمایت از سیاه و سلامت مادران بحران از طریق سیاست تغییر کشت تحقیقات مراقبت جامع و تغییر فرهنگی روایت برای بچه. پس از زنان سیاه پوست در حال مرگ هستند در سه تا چهار برابر نرخ سفید زنان ما نیاز جق توجه داد در حال حاضر بیشتر از همیشه.

MADD شده است در اطراف از سال 1980 و پیشگامانه خود ماموریت شده است روشن از شروع به پایان مست و دارو رانندگی با حمایت از قربانیان و جلوگیری از کمتر از سن قانونی آشامیدنی. این سازمان دارای دفاتر در هر دولت بوده است ارزشمند در کمک به تغییر ملی گفتگو در اطراف رانندگی در حال مستی و بزرگترین سازمان های غیر انتفاعی در نوع خود است.

ایده برای PFLAG تصور می شد در سال 1972 زمانی که جین Manford راهپیمایی با پسرش در نیویورک کریستوفر خیابان آزادی بعد مارس یک رویداد است که در نهایت تبدیل شد و ملت ما سالانه رژه غرور. Manford نزدیک شد بسیاری از اعضای جامعه+ جامعه در طول ماه مارس که او تصمیم گرفت برای شروع یک گروه پشتیبانی. PFLAG در حال حاضر به ایالات متحده’ اولین و بزرگترین سازمان متحد که پدر و مادر خانواده و متحدان با تجاوز+ افراد است. فصل خود شبکه نیز متشکل از بیش از 400 فصل را در سراسر کشور فراهم می کند و محرمانه نظیر پشتیبانی آموزش و پرورش و حمايت از تجاوز+ مردم و همچنین به عنوان پدر و مادر و خانواده.

تاسیس یک تعداد انگشت شماری از عالی mama خرس های این سازمان آموزش های عمومی در مورد مسائل مربوط به سیاست برای زنان و مادران و مردمی اقدام به برگزاری شرکت مسئول استاندارد مانند مساوی پرداخت, پرداخت, خانواده و پزشکی, ترک, روز پرداخت می شود بیمار و تغذیه با شیر مادر ، آنها همچنین در برخی دیگر فوق العاده کمپین های که شما می توانید اینجا ببینید.

مشاهده این پست در Instagram

بیانیه مطبوعاتی⁣ ⁣2 اکتبر 2019⁣ ⁣⁣ ⁣تماس:⁣ ⁣Collette فلاناگان [email protected] ⁣ ⁣جان Fullinwider, 214-683-2493, [email protected] ⁣ ⁣⁣ ⁣⁣ ⁣⁣ ⁣مادران علیه خشونت پلیس -⁣ ⁣نظام عدالت کیفری است در درجه اول یک سیستم – یک آزمایش یک حکم تغییر نمی کند یک سیستم – این جمله نشان می دهد که سیستم همچنان منطق سیستم ادامه می دهد – تعصب نسبت به سیستم کارمندان ادامه دارد تعصبات از سیستم مدیریت ادامه – آن است که چالش ما برای ادامه به اخلال در این سیستم به عقب براند در این سیستم و در نهایت از بین بردن این سیستم به آن پایه های آن را از هم جدا ریشه و شاخه به ریشه کن کردن این سم درخت در گذشته است.⁣ ⁣⁣ ⁣لو ما rededicate خودمان را برای این کار در حافظه Botham ژان و برای هر یک و یا برادران و خواهران ما از دست این یادرفته با عنوان جرم جنایی ناعادلانه سیستم.⁣ ⁣⁣ ⁣ما عصبانی هستند – و ما درست شود. اجازه دهید به نوبه خود خشم ما به قدرتمند مقاومت.⁣ ⁣⁣ ⁣#mapb #bothamjean #MAPB #ColinKaepernick #MAPBspeakout #ClintonAllen #IAmMAPB #IAmMAPB #FightingMothers #EndPoliceBrutality #cnnnews #MAPBFamilies

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط MothersAgainstPoliceBrutality (@fightingmothers) در

Collette فلاناگان تاسیس MAPB پس از او پسر کلینتون آلن به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در حالی که غیر مسلح توسط یک افسر پلیس دالاس. به عنوان یک سابق IBM اجرایی Collette فلاناگان به حال skillset به نوبه خود MAPB به درون نسلی چند قومی و چند فرهنگی سازمان با هر دو محلی و ملی حضور متحد که مادران در سراسر کشور برای مبارزه با پلیس پاسخگویی اصلاحات در سیاست و حقوق مدنی.

این پیشگیری از خشونت آموزش و پرورش و مداخله مبتنی بر سازمان های تاسیس شده توسط دکتر دوروتی جانسون-Speight طرفداران و پشتیبانی از جوانان بزرگسالان جوان و خانواده ها از جوامع متاثر از خشونت است. این مادران همچنین همکاری با مقامات منتخب رهبران جامعه و جامعه دیگر و ایمان-سازمان بر اساس در قانون و راه حل را به محله های امن تر برای کودکان و خانواده ها است.

در سال 2014 لیز دایر می خواستم برای شروع یک private Facebook گروه برای مادران از تجاوز+ بچه ها به ارائه پشتیبانی و الهام بخش آنها برای کمک به ایجاد جهان یک کودک امن تر حمایتی محل برای همه تجاوز+ مردم است. همراه با مربا بسته بندی شده گروه از محبت مادر خرس دیر بالا رفته است و فراتر از آن با ماموریت خود را برای آموزش به راحتی و توانمند سازی اعضا و متحدان تجاوز+ جامعه است.

مشاهده این پست در Instagram

دو میلیون دلار است. شما مطرح $2,052,301 در دو روز برای پاسخ اضطراری و طولانی مدت قانونی, مسئولیت پذیری کودک بازداشت بحران است. با تشکر از شما. با تشکر از شما. با تشکر از شما. . من عاشق ما. من دیدگاه خودم را در هشتاد و نشستن در ایوان فکر کردن در مورد چقدر خوب ما با هم چقدر ما خندید و گریه کرد و رنج می برد و جشن و خواند و رقصید و با هم خدمت کرده و فکر کردن: چگونه من خیلی خوش شانس ؟ در این زمین با شما. به یکی از ما. به صرف من و زندگی با ارزش در این جنبش شکوهمند شدید دل یاران. . ما زندگی می کنند سخت, ترسناک, بار. آن را به اندازه کافی برای شکستن قلب خود را. اما دل شکستگی است. و عشق است که نیروی قوی ترین بر روی زمین است. بیایید نگه دارید و رها کردن آن در جهان برای همیشه لطفا برای. . با بی امان عشق, خشم & قدردانی G & @با هم.در حال افزایش است . همچنین: ما می دانیم که بسیاری از آنها فقط به یادگیری در مورد این بحران و این جمع آوری کمک و هنوز هم می خواهید برای اهدای. برای بقیه ماه 100% از کمک های مالی ما از شما دریافت خواهد شد برای پاسخ اضطراری و استراتژی دراز مدت برای بازداشت کودکان است. با تشکر از شما. من شما را دوست دارم. من عاشق همه ما است.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط با هم رو به افزایش (@با هم.افزایش) در

Glennon دویل است که در حال حاضر یک رشته badass مامان که انجام می شود TED Talks نوشته قلب-باز کردن کتاب و uplifts بقیه از ما به طور مرتب در رسانه های اجتماعی. او را گرفته و آن را تا درجه یک با هم رو به افزایش است که مردمان با سازمان هایی که به طور موثر پرداختن به بحرانی نیازهای اجتماعی در جوامع است. اخیرا او غیر انتفاعی مطرح $2,700,000 برای فعال کردن یک واکنش اضطراری و طولانی مدت قانونی, مسئولیت پذیری کودک بازداشت بحران است.

مادر پنج شانون وات تاسیس یک جهنم از یک جنبش مردمی است که مبارزه برای اقدامات ایمنی است که می تواند به حفاظت از مردم از خشونت اسلحه. با یک فصل در هر دولت, Moms Demand Action طول می کشد جامد اقدام به تصویب قوی تر قوانین اسلحه و با این نسخهها کار در جوامع محلی و با رهبران کسب و کار برای تشویق مسئول مالکیت اسلحه.

تاسیس در سال 1983 توسط بهداشت فعال Byllye Y. اوری BWHI تنها سازمان ملی است که اختصاص داده شده تنها به بهبود جسمی و روحی و مالی بهداشت و سلامتی زنان و دختران در کشور ما است. اوری پیشگام کار منجر به گسترده, سلامت جنسی, آموزش طرح های HIV/ایدز آگاهی مبارزات و حرکت فراتر از صورتی است که کمک می کند تا زنان برای پیدا کردن گزینه های تشخیص و, تشخیص و درمان سرطان پستان است.

از طریق آموزش سیاست های حمایت از تحقیقات و جامعه-محور همکاری NBEC کمک به اطمینان حاصل شود لازم است تغییر در قلمرو سیاه و سفید مادر و سلامت نوزاد. بنیانگذار و رئیس جمهور Joia Adele Crear-پری خوبی در این زمینه پس از او نه تنها یک مادر از سه بلکه یک مربی و سخنران و سیاست متخصص و فعال.

این هیچ جای تعجب است که این لیست به عنوان گسترده ای به عنوان روان motherload خود را. و این فقط به شما نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که مادرم درگیر در فقط در مورد هر چیزی: گه لعنتی می شود انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>