پورتلند شهردار تد ویلر اشک تانک توسط ماموران فدرال در تظاهرات


ted-wheeler
ناتان Howard/گتی

پورتلند اورگان شهردار تد ویلر یک دموکرات بود و اشک با گاز کشته شده توسط دولت ایالات متحده در حالی که امنیت یک دادگاه فدرال در مرکز شهر در روز چهارشنبه

تظاهرات در پورتلند, اورگان علیه خشونت پلیس هنوز رفتن قوی با هزاران نفر از ساکنان تجمع روزانه پلیس خواستار اصلاحات و همچنین defunding و پایان دادن به خشونت پلیس به طور کلی. اما در اواخر دوشنبه شب و اوایل صبح روز پنج شنبه در یکی بعید است فردی رو در اعتراضات و حتی اشک با گاز کشته شده توسط دولت ایالات متحده: شهردار پورتلند, اورگان, Ted ویلر.

سیاستمدار اشک آور و گاز کشته در حالی که او بنا به گزارش ها ایستاده توسط یک حصار در مرکز شهر فدرال دادگاه در تلاش برای محافظت از آن. ماموران فدرال ارسال شده در توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد گاز اشک آور با هدف جلوگیری از معترضان. مشخص نیست اگر آنها می دانستند که شهردار این شهرستان در جمعیت است. یکی نیویورک تایمز روزنامه نگار مایک بیکر, گرفتار, آن, در, دوربین, انتشار چند فیلم از شهردار در توییتر.

در تراشه ویلر می پوشد عینک و ماسک صورت او نگه می دارد و خود بینی و چشمان خود را می بندد در حالی که گاز اشک آور می گذرد ،

“آن نیش. این سخت است برای نفس کشیدن. من می توانم به شما بگویم با 100% صداقت من تو را دیدم چیزی که باعث این واکنش” ویلر می گوید دوربین. “من نمی ترسم اما من دلخور.” با وجود اینکه با گاز کشته و واقعیت این است که معترضین روشنایی آتش سوزی در اطراف او نیست پست خود را ترک.

با توجه به سی ان انویلر است که مخالف حضور ماموران فدرال در پورتلند نیز مواجه انتقادات زیادی از معترضان, “پیوست جمعیت به گوش دادن به معترضان و پاسخ سوالات خود را در پاسخ به درگیری های خشونت آمیز میان تظاهرکنندگان و نیروهای فدرال.”

“این است که یک قانون اساسی اشغال” ویلر گفت: جمعیت است. “تاکتیک های استفاده شده توسط ما فدرال افسران شنیع. آنها عمل نمی کند با علت احتمالی مردم نمی شود گفت که آنها دستگیر و شما رد شده است اساسی حقوق اساسی.”

ویلر قبلا گفته خروجی که ماموران فدرال شد “به وضوح اتلاف فدرال منابع” و وضعیت “به طور فزاینده ای خطرناک است. “ما بپرسید نه فدرال به اینجا. ما نمی خواهیم آنها را در اینجا. آنها در حال کمک به این وضعیت است. آنها مناسب آموزش دیده و ما خواستار آن است که آنها را ترک گفت.

با این حال بسیاری از معترضان احساس کردند که چرخ ظاهر شد کمی دیر دیدن که او منتظر به نشان می دهد تا روز 55. در واقع با توجه به فیلم های متعدد به اشتراک گذاشته شده در توییتر شهردار نیست دقیقا خوش آمدید مهمان در اعتراض.

با توجه به سی ان انتظاهرات پراکنده گاهی در ساعات اولیه صبح و پس از پورتلند پلیس اعلام کرد یک شورش به دلیل “رفتار خشونت آمیز از گروه بزرگ” سفارش همگان را به ترک. پورتلند پلیس گفت: آنها هیچ دستگیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>