پورشه جدید ماشین استفاده می شود برنامه آن را آسان تر از همیشه برای خرید رویایی خود را پورشه

پورشه می خواهد به آن را آسان تر از همیشه برای گرفتن دست خود را بر روی ماشین از رویاهای خود. این خودروساز آلمانی به تازگی راه اندازی به درستی با عنوان پورشه یاب جدید تجارت الکترونیک پلت فرم است که کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن کامل متعلق به قبل از پورشه در سراسر شبکه خود را از ما نمایندگی.

فقط راه اندازی سرویس به کاربران اجازه می دهد به فهرست گواهی متعلق به قبل از موجودی 192 نمایندگی در سراسر شرکت شبکه در سراسر کشور با توجه به آزادی مطبوعات. و آن را نه فقط مارکی معروف ترین مدل های که شما می خواهید پیدا کنید یا به عنوان سریع مطالعه از خدمات تبدیل شده تا همه چیز را از ’80s در دوران 911s به تازگی منتشر Taycan.

و مانند هر موتور جستجو خوب, پورشه یاب می توانید واقعا گرانول. در علاوه بر این به نوع مدل شما همچنین می توانید جستجو را با توجه به سال و مسافت پیموده شده انتقال قدرت و رنگ و تر و تمیز و حتی سیستم های صوتی. البته پایه فیلتر جستجو مانند سطح قیمت و محل سکونت نیز در دسترس هستند.

اما مارکی وجود دارد متوقف نمی. آن را حتی ساده تر برای اتصال مشتریان با خودرو جدید و یا استفاده از پلت فرم گره خورده است به خودروساز “پورشه در خدمت شما” صفحه اصلی تحویل ابتکار. بنابراین اگر کاین یا 550 Spyder شما باید چشم خود را بر این است که در واقع یک نمایندگی است که فقط بیش از حد دور—مانند در می گویند دولت دیگر—شرکت می تواند آن را حمل به شما.

A customer using Porsche Finder

مشتری با استفاده از یاب پورشه پورشه

“ارائه دسترسی بدون درز به محصولات ما یک اولویت در ما موجود تجارت الکترونیک استراتژی با هدف ایجاد یک فروشگاه توقف برای جدید و پیش متعلق به وسایل نقلیه جستجو و خرید آن را به دنبال خواهد داشت پایین جاده” اتومبیل پورشه, شمال امریکا, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کلاوس Zellmer در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر جدید پورشه یاب پلت فرم برای پیش متعلق به وسایل نقلیه افزایش تجربه مشتری و تا حد زیادی به نفع ما فروشنده همکاران.”

پورشه یاب می تواند به صورت آنلاین قابل دسترسی از طریق نام تجاری وب سایت و بهینه سازی شده برای موبایل و تبلت استفاده کنید. با نام تجاری نیست اولین خودروساز برای ارائه این نوع از خدمات است اما این یکی از معدود جفت آن را با راحتی از تحویل خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im