پورشه جدید یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته 911 Targa 4S میراث Edition کانال های آن مسابقه Heydey

آن را هرگز خیلی زود به صورت یک نسخه منحصر به فرد از هر چیزی. فقط بخواهید پورشه که دنبال کرده است و تا ماه گذشته رونمایی از 911 Targa 4S توسط debuting یکپارچهسازی با سیستمعامل با مضمون میراث طراحی نسخه از نوع باز-برترین ماشین های ورزشی این هفته است.

مجموعه به فروش پاییز امسال ویژه 992-نسل Targa 4S است که به طور خاص با الهام از مارکی مسابقه موفقیت از 1950s و ’60s این شرکت اعلام کرد که در آزادی مطبوعات. در حالی که دلتنگ نوع است الهام گرفته شده توسط هر یک سرعت خاص, شیطان, طراحی, ویژگی یک بار از منابع تاریخی به دوران.

اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد در مورد میراث طراحی ویرایشگر آن مسابقه رد و بدل الهام گرفته از رنگ ، در حالی که به عنوان مثال با نام تجاری را انتخاب کرد برای نشان دادن ویژگی های یک گیلاس قرمز فلزی پایه این خودرو نیز در دسترس پاسداران قرمز و GT نقره ای متالیک. این است صدر با تعدادی از, سفید, طراحی, عناصر, از جمله بریتنی که از چراغهای جلو و یک پورشه, خط خطی های در حال اجرا در امتداد پایین ماشین بین چرخ های جلو و عقب و درب سفید دایره با شروع شماره خود را انتخاب کنید.

اما طراحی پرنعمت لمس وجود دارد متوقف نمی. هود و توپی را پوشش می دهد از ویژگی های همان تاج با نام تجاری استفاده می شود در سال 1963. از درب عقب نیز از ویژگی های یک پورشه, میراث, نشان, الهام گرفته شده بود که با توجه به Porsche 356 رانندگان که تحت الشعاع 100,000 کیلومتر خوانده شده را علامت. ماشین نقره ای Targa نوار طلا badging در حالی که ماشین چرخ طراحی شده برای تقلید کلاسیک Fuchs طراحی.

2021 Porsche 911 Targa 4S Heritage Design Edition

داخل 2021 پورشه 911 Targa 4S میراث طراحی Edition پورشه

در داخل خودرو شما را پیدا کنید که در داخل کشور انجام شده است تا در دو تن چرم بژ زوج با سیاه و سفید و یا کبود. صندلی و درب تر و تمیز از ویژگی های مخمل نخی راه راه پارچه و 1963 به سبک تاج باعث می شود ظاهر در headrests و فرمان. در ضمن پانل ابزار است روشن به رنگ سبز در 356 و ورزش الت سنجش فواصل زمانی شماره گیری همان است که به عنوان یکی از برجسته در ساعت همراه است که هر یک میراث طراحی Edition.

در حالی که خودرو خارجی و داخلی داده شده است ذوق بازسازی پورشه دیده است مناسب برای ترک Targa 4S را در قسمتهای داخلی به تنهایی. و با همین دلیل خوب از این خودرو توسط یک دوقلوی توربوشارژ 3.0 لیتری flat-six engine جفت به هشت سرعته PDK dual-clutch transmission که چرخ کردن 379 اسب بخار و 331 lb-ft پیچ و تاب. متاسفانه نمی آید مانند نسخه استاندارد را انتقال کاربر گزینه در دسترس است.

2021 Porsche 911 Targa 4S Heritage Design Edition

پورشه

در حالی که 2021 پورشه 911 Targa 4S میراث طراحی Edition نمی رسند در نمایندگی تا سقوط این خودرو می تواند دستور داده شود در حال حاضر. محدود به اجرای فقط 992 نمونه—یک شماره است که مشابه داخلی آن مدل سری کد—ماشین شروع می شود در $181,950 که $45,000 بیش از استاندارد Targa 4S. اگر شما از دست هر چند نگران نباشید; این خودروساز قصد دارد به انتشار سه میراث طراحی در نسخه های آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>