پورشه منتشر شده یک نسخه سیاه و سفید آن 911-الهام Soundbar

اگر شما جدید سیستم صوتی ارائه شده همان نوع عملکرد به عنوان یکی از صنعت خودرو افسانه ای ترین ماشین های اسپرت ؟ با تشکر از طراحی پورشه آخرین تکنولوژی آزادی ما در نهایت باید جواب.

با الهام از 911 GT3 این شرکت در زمان عقب صدا خفه کن و اگزوز پوشش–هر دو به پایان رسید با دست-و استفاده از آنها را به عنوان یک ساب ووفر هلمهولتز تشدید کننده فرمت برای ایجاد یک soundbar شبیه هیچ دیگر است. اگر نقره ای باب روز فولاد ضد زنگ نسخه منتشر شد قبل از این جدید limited-edition تکرار ارائه شده است به طور کامل در سایه های سیاه و سفید.

درست مثل پورشه اتومبیل soundbar تولید شده است در ضبط اموال بیگانگان است کارگاه های آموزشی در آلمان است. آن ساطع 2.1 صدای فراگیر مجازی از طریق 200 وات قدرت سیستم. در اشاره ای به مدل آن را بر اساس تنها 911 از این noir نسخه را تا کنون تولید می شود و هر یک خواهد آمد ثابت با پلاک های منحصر به فرد متوالی, شماره سریال برای شناسایی آن را به عنوان چنین است.

Porsche Design 911 GT3 soundbar

حسن نیت ارائه میدهد از طراحی پورشه

یک نگاهی از نزدیک در لانه زنبوری خروجی طراحی و براق از راه دور.

تا آنجا که صدای خود را و قابلیت های اضافی این مشخصات فقط به عنوان موثر به عنوان آن زیبایی شناسی بصری. ساخته شده با بی سیم از دست دادن-صوتی رایگان از طریق aptX® تکنولوژی آن بلوتوث® رابط کاربری باعث می شود برای جفت شدن آسان با طیف وسیعی از دستگاه های. حجم باس و سه برابر کردن و کنترل اداره می شود از بلند و باریک از راه دور برای تنظیم تجربه گوش دادن خود را حتی زمانی که در خصوص نزدیکی به دستگاه. اما اگر شما اتفاق می افتد به تمام سطوح را می توان به راحتی به عنوان خوانده شده از طریق ساخته شده در صفحه نمایش ال سی دی در سراسر جبهه. از طریق مهندسی ظرافت های مات و براق عناصر بدن و اگزوز قطعات با هم جوش داده شده قبل از داشتن هر اثری از seaming جلا دور.

خرده فروشی برای $4,250 برچسب قیمت برای پورشه soundbar حدود 750 دلار بیشتر از نسخه استاندارد است اما ما باید یک احساس است که متوقف نخواهد شد دوست داران واقعی موسیقی و علاقه مندان به طور یکسان از خوراکی آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im