پورشه می دهد اسپرت GTS نشان به 2021 کاین و کاین کوپه

اگر تا کنون وجود دارد, نشان, هدف پورشه مستلزم آن خواهد بود که سه حرف “GTS.” حتما هدف ساخته شده مسابقه مشتقات مانند GT2 و GT3 جای خود را دارند اما GTS سری ماشین ها—911 کاررا GTS یک مثال کامل—راه ترکیب ورزش با تمرکز بر ویژگی های روزانه-راننده دوستی و عملی هدف قرار دادن نقطه شیرین در مربوطه مدل ترکیب اولیه. بهترین راز نگه داشته مثل GTS تقریبا یک فرقه زیر و برای آن دسته از مردمی پورشه, معرفی جدید 2021 کاین GTS و کاین GTS Coupe.

The 2021 Porsche Cayenne GTS Coupe.

این 2021 پورشه کاین GTS Coupe. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

ما به تازگی کاین توربو کوپه ما در چنگال و آن بدون شک مجموعه یک نوار جدید برای sportiness در اموات از Suv ها با fastback “کوپه” پروفایل. پورشه جدیدترین بریس از کاین مدل های mark بازگشت از V-8 به GTS صف 4.0 لیتری twin-turbocharged موتور مشترک با Panamera GTS (یکی دیگر از مورد علاقه ما). ساخت 453 اسب بخار و 457 فوت پوند گشتاور هر دو مدل می تواند رسیدن به 60 مایل در ساعت را در 4.2 ثانیه با ورزش Chrono بسته ارتقا گزینه در فرانش-کنته, اما از ویژگی های است که می آید استاندارد در کاین کوپه. بالا پیگیری سرعت برای هر 186 مایل در ساعت.

The 2021 Porsche Cayenne GTS Coupe.

با Sport Chrono بسته به عنوان استاندارد کاین GTS Coupe را پوشش می دهد صفر به 60 مایل در ساعت را در 4.2 ثانیه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

پورشه GTS مدل های همیشه جلب توجه از عقب و کاین نسخه های این ورزش سیستم اگزوز قابل توجه ارائه لوله های دم در لبه بیرونی سپر عقب و افزایش اگزوز توجه به مطابقت. با کوپه مرکز اگزوز راه اندازی—در دسترس تنها با اختیاری سبک ورزشی بسته بندی—ویژگی های بیضی راهنمایی و حتی بلندتر غرغر کردن. تجدید نظر تعلیق ورزش شامل Porsche Active Suspension Management (PASM) دامپر که در رابطه با سه اتاق هوایی تعلیق و پایین شاسی تقریبا 1.2 اینچ طول کاین S.

The 2021 Porsche Cayenne GTS.

این 2021 پورشه کاین GTS. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

ظاهر متمایز هر GTS و در اینجا طراحی تم تاریک است. استاندارد 21-اینچ, RS Spyder طراحی چرخ در ساتن سیاه و سفید در حال تکمیل شده توسط سیاه و سفید-رنگی LED چراغهای عقب در حالی که LED چراغ جلو با پورشه نور پویا سیستم (PDLS) تبدیل شب به روز. مقابل دريافت پنجره تر و تمیز tailpipes و جزئیات دیگر نیز از ویژگی های ریون پس از اتمام.

The interior of the 2021 Porsche Cayenne GTS and Cayenne GTS Coupe.

بالا-تقویت, هشت-راه ورزش صندلی منحصر به فرد برای هر دو جدید GTS مدل. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

داخل Alcantara, نقش, بازیگران, نقش, با, سیاه, خار-آلومینیوم و تریم بهبود ورزشی تم. بالا-تقویت, هشت-راه ورزش صندلی منحصر به فرد برای هر دو جدید GTS مدل. و در مورد آشکار نیست آشکار GTS لوگو اسکریپت آزادانه embellishes پایه درب جلو درب آستانه سرعت سنج و هیدرستس.

انتظار 2021 کاین GTS و کاین GTS Coupe—شروع در $107,300 و $110,500 بود—به ورود این سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>