پلیس به دنبال زنی که عمدا سرفه در 1 سال-کودک


woman-coughed-on-one-year-old
سن خوزه اداره پلیس عبد ABC7 News منطقه خلیج/Youtube

کالیفرنیا در آب گرم پس از کاهش صورت خود ماسک و سرفه (به عمد) در یک سال

امروز در رفتار تکان دهنده توسط افرادی که ادعا می کنند به بزرگسالان است که در پی با پلیس برای سرفه در کودک صورت پس از مشاجره با کودک نو پا خود را. با توجه به غرب عراق تفيش مرا او را گرفت 1-ساله پسر به Yogurtland در سن خوزه کالیفرنیا در اوایل این ماه به عنوان یک بازی سرگرم کننده خانواده درمان است. اما همه چیز به سرعت در زمان غیر منتظره و کاملا نفرت انگیز به نوبه خود برای بدتر است.

زن ایستاده در مقابل مورا خانواده در خط متهم آنها را از زیر مناسب اجتماعی فاصله پروتکل — و هنگامی که او دریافت نمی کند پاسخ او می خواست او را کاهش داده ماسک صورت و سرفه به طور مستقیم بر روی مرا پسر. و وجود دارد شانس کمی زمان و جهت بودند تصادفی اگر شما بخواهید مرا.

“او سرفه فوق العاده سخت است. آن را یک حادثه است. یک فرد با یک قلب است که مراقبت نمی خواهد انجام این کار به کودک,” او گفت: ABC News’ سان فرانسیسکو ایستگاه KGO.

مرا ترس مشمئز کننده حادثه نبود صرفا با انگیزه های اجتماعی فاصله نا امیدی. “من معتقدم که این زن ممکن است نژادپرستانه چون خانواده در مقابل او سفید است” گفت: مرا از کاری که تا کنون تنها شناخته شده به عنوان یک زن تصور می شود در 60s. “من و مادر بزرگ من در حال اسپانیایی و او شروع به من گفتن در مورد فاصله و اذیت و آزار من و پسرم هنگامی که من شروع به صحبت کردن به مادر بزرگ من.”

23 ساله و مادر نیز گفت: واشنگتن پست که بارها و بارها متهم او را از درک او. علاوه بر این او با اشاره به مرا به عنوان “زبان فارسی.”

سن خوزه اداره پلیس است و پس از طبقه بندی با زن رفتار به عنوان حمله است و به دنبال کمک به مردم در مکان ، “تحقیقات مقدماتی نشان داد مظنون ناراحت شد زن بود و نه حفظ مناسب اجتماعی فاصله پس از مشکوک حذف صورت ماسک رو به صورت کودک و سرفه 2 – 3 بار گفت:” گروهبان Enrique Garcia در آزادی مطبوعات.

اگر چه مرا تنش “آن را خیلی سریع اتفاق افتاد” او در واکنش به سرعت به عنوان او می تواند. سکس دهنی, انگشت کردن هود را پرسه زن او اقدام به پوشش صورت خود را. “من دست تکان دادن و من حتی نمی تواند صحبت می کنند. قلب من شد مسابقه” او اعتراف کرد.

خوشبختانه مرا پسر خوب است. در حالی که او یک تب خفیف پس از این حادثه او خوب به نظر می رسد در حال حاضر. اما او طبعا هنوز هم نگران است که او می تواند قرارداد COVID-19 (دوره کمون می تواند تا 14 روز و می تواند زندگی بیماران تا 37 روز). “اگر او بودند به بیمار آن را فقط من حتی نمی توانید تصور کنید,” او گفت:.

و در حالی که پسر کوچک تا کنون باقی مانده است از نظر جسمی سالم مرا می گوید: هر دو آنها “آسیب های روانی” با تمام مصیبت. که راستش من دچار آسیب های روانی فقط از تماشای این ویدئو, بنابراین من نمی توانم تصور کنید که چگونه او باید احساس. حتی اگر زن متهم عمدا سرفه در مورا را ندارد این ویروس چه او است که هنوز هم پس بنابراین اشتباه است. او می تواند با گذشت هر تعداد از میکروب ها و یا عفونت های ویروسی در کودکان با سرفه در چهره اش.

به نظر می رسد کمی دیوانه است که این چیزها حتی نیاز به اشاره کرد درست است ؟ در عین حال ظاهرا لازم است پس از رشد زنان در حال رفتن در اطراف سرفه در نوزادان است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>