donald-trump-disinfectant
مندل فا نگن/گتی

متحده مانند نیویورک و ایلینوی و میشیگان در حال گدایی از مردم به مصرف محصولات تمیز کردن

سم مراکز کنترل انجام می دهند کنترل آسیب روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته کارشناسان پزشکی اگر مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود برای کشتن coronavirus بر روی سطوح می تواند کار کند اگر شما می دانید, شاید مردم می تواند آنها تزریق.

تنها چند روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست با صدای بلند در یک کنفرانس مطبوعاتی که آیا خوردن پاک کننده خانگی می تواند کمک به درمان و یا جلوگیری از coronavirus عفونت متحده گزارش غیر منتظره حجم بالایی از تماس با سم مراکز کنترل به دلیل درس.

در نیویورک, شهرستان بخش سلامت و بهداشت روانی گفت که در 18 ساعت در پایان دوره بعد از ظهر جمعه مرکز کنترل مسمومیت ثبت 30 مورد از جمله نه “به طور خاص در مورد قرار گرفتن در معرض Lysol, 10 موارد به طور خاص در مورد سفید کننده و 11 مورد در مورد مواجهه با دیگر خانواده پاک کننده” سخنگوی وزارت پدرو Frisneda NPR گفت. در همان زمان یک سال قبل این گروه در زمان فقط 13 تماس.

“من ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی خود در هفته گذشته. “و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ همانطور که می بینید, آن را می شود در ریه ها آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان نیز منتشر شد یک پیام دلسرد شهروندان خود را از تزریق آب ژاول. “بسیار واضح است که مواد ضد عفونی کننده در نظر گرفته شده برای مصرف یا با دهان توسط گوش, توسط تنفس آنها را در هر راه شکل یا فرم” دکتر گفت: Oxiris Barbot در یک ویدیو ارسال شده به توییتر. “و در انجام این کار می توانید با قرار دادن مردم در معرض خطر است.”

Lysol و Clorox همچنین وزن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات. “به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر) گفت:” Reckitt Benckiser این شرکت است که باعث می شود Lysol, و اضافه کرد که خود را تمیز کردن محصولات تنها باید “استفاده می شود به عنوان در نظر گرفته شده و در خط با استفاده از دستورالعمل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سعی و راه رفتن خود را به اظهارات روز بعد گفت که او فقط شوخی که گفته شد در شوخی به خبرنگاران گفت. “من درخواست یک طعنه آمیز — و یک سوال طعنه آمیز — به خبرنگاران در اتاق مورد مواد ضد عفونی کننده در داخل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما آن را نشانی از آن را بکشند و آن را بکشند و آن را در دست و که همه چیز را بسیار بهتر است. که انجام شد در قالب یک سوال طعنه آمیز به خبرنگاران گفت.” مطمئن شخص. که به نظر می رسد زمان مناسب برای “طعنه آمیز بود.”

ایلینوی وزارت بهداشت مدیر نگزی Ezike با صدور بیانیه ای مشابه به ساکنان پس از آنها شروع به دریافت هجوم می نامد. میشیگان نیز یکسان انجام می شود. “شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در تماس ایلینوی مرکز کنترل مسمومیت در ارتباط با قرار گرفتن در معرض عوامل تمیز کردن [از روز پنج شنبه],” Ezike گفت: با توجه به NBC Chicago.

h/t: Refinery29

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im