پلکسی گلاس و موانع ضد عفونی کننده و دیجیتال رزرو: چگونه نیویورک گالری در حال بازگشایی

در اواسط ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر آورده نیویورک به یک وقفه بسیاری از گالری تا به حال به شاتر برای یک ماه-دوره طولانی است. در حال حاضر به عنوان شهر نیویورک بازگشایی ادامه apace, کسانی که فضاهای هنری شروع به بازگشایی درهای خود را با افزایش اقدامات احتیاطی. بسیاری از بازدید کنندگان به کتاب قرار ملاقات های آنلاین قبل از توقف توسط و برخی گرفته اند احتیاطی اضافی از انواع دیگر.

گالری های سراسر شهر را آغاز کرده اند برای اجرای حدت برنامه ریزی دیجیتال انتصاب سیستم که بسیاری از آنها شروع به استفاده از در وب سایت خود را. در میان کسانی که با استفاده از سیستم چلسی گالری Kasmin گرین Naftali و گالری Lelong & Co., و همچنین پایین سمت شرق را درک Eller گالری و ترایبکا را جیمز Cohan. اما برای بسیاری از یک سیستم دیجیتال نیست به اندازه کافی برای بازگشایی به این شهر نقل مکان کرد و به فاز سوم بازگشایی—تغییرات فیزیکی طرح از گالری ساخته شده و همچنین.

جیمز Cohan نصب شده پلکسی گلاس پنجره در اطراف آن مناطق پذیرش در هر دو از مکان های خود را و در حال حاضر نیاز به بازدید کنندگان به اطلاعات تماس زمانی که آنها می رسند. آن را در میان اولین برای بازگشایی در تاریخ 23 ژوئن به طوری که مردم می توانند آن را مشاهده کنید Firelei Báez نشان می دهد که تمدید شد به دلیل بسته شدن و بسته در جولای 2. (گالری در حال حاضر در حال نصب یک نمایش انفرادی از فضل ویور در هر دو از آن مکان که باز می شود در جولای 15.)

“وجود دارد یک حس بزرگ و ebullience از بازدید کنندگان ما بودند که در نهایت با دیدن این نقاشی ها نزدیک و درک مقیاس و tactility کار” Cohan گفت: از Báez نشان می دهد در یک مصاحبه. “این واقعا مهم است که مردم می توانید ببینید Firelei را نشان می دهد چرا که ما احساس می کنیم که ما در خدمت هنرمند اولین و مهمترین. ما سپاسگزار برای هر کسی که تلاش برای آمدن به دلیل آن را به معنای زیادی.”

Kasmin که بازگشایی با مختصر ساعت نیز آغاز شده است اجازه می دهد بازدید کنندگان و ایجاد تغییرات برای کسب و کار خود را. آن سیستم رزرو آنلاین لیست حدود ده بهداشت و پروتکل های ایمنی که گالری مصرف; بازدید کنندگان باید موافقت خود را با نگه داشتن در خط با آنها را هنگامی که برنامه ریزی قرار ملاقات که اجباری هستند. تحت دستورالعمل جدید گالری ارائه خواهد شد و دستکش های ضد عفونی کننده دست در محدود کردن مقدار زیادی از بازدید کنندگان به این گالری به تنها سه در یک زمان و صفحه نمایش کارکنان قبل از آنها وارد گالری. همه بازدید کنندگان انتظار می رود به پوشیدن ماسک.

“احساس وجود دارد احتیاط بلکه تولد دوباره و تجدید” گفت: Kasmin مدیر عامل نیک اولنی. “برای شروع دوباره با هم به آرامی احساس می کند فوق العاده است, اما همه ما می دانیم که ما باید هر روز در یک زمان می شود و واقعا محتاط است.”

برنامه را ببینید دیدم که لیست اکثریت گالری نمایشگاه اتفاق می افتد در سراسر شهر نیویورک تبدیل شده است بسیار مهم در آوردن بازدید کننده به فضاهای هنری. در اواسط ماه مارس به عنوان همه گیر شد و آغاز به زور خاموش کردن دیدن تو را دیدم در حال حاضر در آثار اضافه کردن یک ویژگی است که اجازه می دهد بازدید کنندگان به ایمیل گالری به راه اندازی یک قرار ملاقات. در حال حاضر که از ویژگی های خودکار اجازه می دهد بازدید کنندگان برای ملاقات با سهولت.

“این واقعا دلهره آور برای افرادی که نمی ارتباط با گالری” الن Swieskowski ببینید اره مؤسسین گفت: داشتن به ایمیل یک گالری. “ما می خواستیم به آن را آسان تر برای بازدید کننده گاه به گاه به دیدن یک نمایش بدون عقب و جلو که ایمیل مستلزم.”

Swieskowski تشبیه گالری-انتصاب سیستم برای باز کردن جدول از یک وب سایت محبوب است که اجازه می دهد تا کاربر برای رزرو در رستوران و گفت که او می بیند این ویژگی به عنوان یک کلید برای گالری رفتن به جلو. “این رفتن به بازی می آیند خیلی بیشتر,” او گفت:.

در حال حاضر برخی از آنها در حسرت آن روز که یک قرار ملاقات سیستم است که دیگر مورد نیاز است. مارتا فلمینگ-ایوس یک مدیر در گرین Naftali گفت که او گالری امیدوار است که قرار ملاقات در یک اقدام موقت است.” و فروشنده کیسی کاپلان اجرا می شود که یک فضا در منطقه گل که همچنین بازگشایی با تعیین وقت قبلی گفت که او می داند که همه بازدید کنندگان خواهد بود به راحتی با دستورالعمل در محل. “ما همچنان به تعامل و ارتباط با جامعه از طریق آنلاین جدید ما طرح های, در علاوه بر این به فرد بازدیدکننده داشته است,” او گفت:.

ایمنی آمده است اول برای بسیاری از نیویورک gallerists. در یک ایمیل به مریم Sabbatino معاون و شریک در گالری Lelong & Co., گفت که پس از آن بازگشایی شد در 30 ژوئن گالری تا کنون نداشته “بیشتر بازدید کنندگان از ما می تواند میزبان با خیال راحت” به آن کیت چوپان نشان می دهد. او افزود: “البته 4 یا 5 بازدید کنندگان ما شاهد روزانه به مراتب کمتر از قبل از Covid حتی در تابستان اما هر یک از آنها حتی بیشتر ارزشمند برای ما است. به نظر می رسد همه خوشحال برای دیدن هنر در فرد و ما خوشحال به بحث در مورد هنر به مردم در فرد و نه در زوم.”

همه گالری ها شده اند بسیار سخت است. فروشنده درک Eller که اسم گالری در خیابان بروم گفت که گالری خود را ساخته شده است قرار ملاقات اجباری برای بازدید کنندگان. “اگر کسی به درب است و با پوشیدن یک ماسک و وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در داخل ما خوشحال به اجازه دهید آنها را در” Eller گفت.

هنوز گالری دریافت کرده است به طور متوسط حدود چهار بازدید کننده در یک روز; آنها بیشتر داران و هنرمندان تا کنون. “شهر نیویورک در ماه جولای است که هرگز مشغول و سپس شما را یک بیماری همه گیر در بالا از آن—آن را بسیار آرام” Eller گفت.

پیتر Freeman, Inc. در ترایبکا است مورد نیاز قرار ملاقات برای بازدید کنندگان خود را به دیدن گالری بازگشایی, از خود راضی نشان می دهد از مت Mullican اما آن را محدود کرده است که این تعداد به پنج در هر زمان داده شده است که صاحب آن پیتر فریمن گفت: “کاملا محافظه کار برای اندازه فضای ما.”

“ما می خواستیم به مردم اجازه بازدید خود به خود” فریمن گفت: در یک تماس تلفنی. “ما انتظار داریم که تعداد قریب به اتفاق بازدید کنندگان و تا کنون آن را نه یک مشکل شده است. این هیچ معنی ندارد به دلسرد به هر کسی با آنها را به پرش از طریق یکی دیگر از حلقه که به احتمال زیاد نخواهد بود لازم است.”

فریمن ادامه داد: “برای ما بازگشایی شده است برای ما مهم است چرا که این گالری را تعریف می کند بنابراین مقدار از آنچه ما توسط شخصی به تعامل با آثار هنری. به باز اساسی برای ما است.”

در حال حاضر بسیاری از gallerists هستند نیروبخش برای این احتمال که نیویورک گالری ادامه به عملکرد این راه برای طولانی تر از برخی از آنان در ابتدا فکر می کردم. Eller که آزمایشی برنامه ای برای باز کردن یک Alyson Shotz نشان می دهد در 10 سپتامبر گفت: “آن را سخت بدانید که اگر ما مناسب پاییز این سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>