پیکسار جدید دیزنی+ کوتاه در مورد بیرون آمدن به پدر و مادر خود را


disney-coming-out
دیزنی+

جدید فیلم کوتاه در دسترس در حال حاضر در دیزنی+ ویژگی های پیکسار اولین بار, گی, شخصیت اصلی

تنوع و شمول مهم در همه اشکال و هیچ کدام بیشتر از آن در سرگرمی بشود نسبت به کودکان است. بچه ها می خواهم به می دانم که آنها در حال نشان داده شده و درک شده است. آنها می خواهند به خود را در انیمیشن اسباب بازی ها و فیلم و لباس و در حال حاضر با کمک های جدید کوتاه پیکسار, کودکان و نوجوانان تلاش برای بیرون آمدن به پدر و مادر خود را ممکن است خود را بیش از حد.

ازآخرین کوتاه پیکسار منتشر شد از طریق دیزنی+’s SparkShorts سری منتشر شد این هفته. آن را می گوید داستان از گرگ است که در حال حرکت در با دوست پسر, Manuel; اما گرگ شده است نگه داشتن تمایلات جنسی خود از پدر و مادر خود را که نشان می دهد تا در خود را درب —خورش در دست و آماده برای کمک به او را به حرکت از خانه های قدیمی.

گرگ به سرعت پنهان یک عکس از او و دستی هم در تلاش برای پنهان کردن همه شواهد از ارتباط خود را. را وارد کنید یک جفت از پری خدا-حیوانات خانگی که در بالا بکشید و یک رنگین کمان به کمک گرگ صحبت کردن با پدر و مادر خود را با مبادله اجساد با سگ خود را جیم. به زودی هر چند گرگ می آموزد او ممکن است چیزی برای پنهان کردن بعد از همه.

در حالی که نه هر بیرون آمدن داستان به پایان می رسد خوشبختانه با پذیرش و درک فیلم را نشان دادن شجاعت در آن طول می کشد برای مردم را به باز کردن به خانواده و دوستان و زندگی می کنند زندگی آنها سزاوار صرف نظر از آنچه دیگر پاسخ ممکن است.

قبل از گرگ معاوضه بدن با جیم او از خود می پرسد “چه چیزی اشتباه است با من ؟” و سپس پاسخ سوال خود را پس از مادر او می بیند او اقدام مانند یک سگ گفت: “هیچ چیز نیست.” تریلر به پایان می رسد با یک تنش لحظه ای که گرگ, مامان می یابد قاب و این نشان می دهد که استرس جیم (گرگ) احساس می کند در حال حاضر.

این است پیکسار اولین تلاش در این برنامه شامل یک همجنسگرا شخصیت در یک نقش مرکزی هر چند وجود داشته است نکات دیگر فیلم در مورد همجنس گرایی در Zootopia و شجاع. کارگردانی و نوشته شده توسط Steven رس شکارچی کوتاه است “بر اساس یک داستان واقعی” با توجه به باز شدن عنوان کارت.

پیکسار را به بعد که منتشر شد در دیزنی+ در ماه مارس, شد, اولین فیلم سینمایی شامل یک جامعه نقش از طریق غول یا پهلوان یک چشم افسر پلیس Spector (ابراز شده توسط Lena Waithe) که اشاره او ،

در حالی که زوج نبوده است برجسته در فیلم های دیزنی, انتشار بعد , و در حال حاضر را نشان می دهد مشخص شده گام در ورود و مشاهده به چه ممکن است آمده است.

را برای دانلود در دسترس است در حال حاضر است و باید برای تمام خانواده هایی که می خواهند به آموزش ورود به کودکان خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im