صورتی نشان می دهد بید ماسک-ساخت مهارت های خود را در در نقطه Instagram پست


pink-daughter-face-mask

افتخار مامان صورتی نیز اعتبارات دختر او را از خود گذشتگی برای تصمیم گیری به خود ماسک

در جدید Instagram post, صورتی, سهام برخی به طور جدی معتبر حقوق لاف زدن در مورد دخترش بید. 8-در سال ظاهرا تسلط DIY ماسک-ساخت چیزی که به لطف یکی از بچه های قدیمی تی شرت و هوشمند و فداکارانه نگرش است. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر و صورتی و به اشتراک گذاشته است که او و پسرش جیمسون تشخیص داده شد با COVID-19 — بنابراین اگر کسی می داند که اهمیت ماسک-با پوشیدن این رنگ صورتی ،

“دختر من ساخته شده است برای اولین بار ماسک امشب” صورتی در زیر نویس عکس بید. “او بسیار افتخار از خودش برای ساخت چیزی است که از ابتدا از بیلی بت تی شرت من به او برای گرفتن سلامت خود را به دست خود او.”

این ماسک خانگی فوق العاده به هم دوخته شده و در پشت آن نرم و کرکی روبان هر ’80s کودک که عینک ponytails و موی جودی ابوتی آشنا است با (ah, نوستالژی). آن را کامل است. پینک می گوید او را به او افتخار پدر بیش از حد “در نظر گرفتن سلامت خود را به دست خود او و فکر کردن در مورد دیگران است.” و مثل همیشه او کاهش حق به قلب موضوع:

“من نیز با افتخار او را در حال رشد به یک ادم سفیه و احمق. ایمن ماندن همه! ما عاشق همه شما!”

در اوایل این ماه و صورتی و به اشتراک گذاشته یک عکاسی از خود در حالی که او با پوشیدن یکی نیست اما دو ماسک و صحبت در مورد پوشیدن آنها را در حالی که مبتلا به آسم: “من آسم و من با پوشیدن دو ماسک! من تنفس خوب و من یک ادم سفیه و احمق خودخواه! پوشیدن ماسک آن است که سخت نیست.”

برای روز مادر, صورتی گذراند عاطفی مقاله در مورد پسر جیمسون تجربه با کوروناویروس. او توضیح داد که آن را به عنوان چالش برانگیزترین رویداد مادری برای او تا کنون و خواست دیگران به این ویروس و تاثیر آن این است که در کمتر خوش شانس, بسیار جدی است.

“مبارزه با COVID-19 همراه با 3 سال بیشتر بود از لحاظ جسمی و عاطفی به چالش کشیدن تجربه من از طریق رفته به عنوان یک مادر,” او نوشت. “هفته پس از دریافت نتایج آزمون های ما, پسر من بود و هنوز هم بیمار است و تب. آن را وحشتناک زمان نمی دانستند چه ممکن است بعد آمده است.”

با مدارس سراسر کشور در حال آماده شدن برای دوباره باز ماه آینده و پدر و مادر در همه جا تلاش برای کشف کردن کودک, مراقبت از تلاش برای حرکت از طریق آموزش از راه دور گزینه های و اساسا زندگی با یک توپ از اضطراب و نگرانی برای فرزندان خود در دل و روده خود در هر لحظه از هر روز این یادآوری از معروف مادرم مانند صورتی در مورد ماسک و خطر ویروس خود را بسیار با ارزش هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>