پینک می گوید: زوج درمانی است که "تنها دلیل' ازدواج او با این نسخهها کار

لستر کوهن/گتی پینک می گوید: زوج درمانی است که "تنها دلیل" او و شوهر کری هارت هنوز هم مشترک وجود دارد فرض یا

توسط ETELARESANKHABAR در 4 تیر 1399
Pink-Carey-Hart-couples-therapy
لستر کوهن/گتی

پینک می گوید: زوج درمانی است که "تنها دلیل" او و شوهر کری هارت هنوز هم

مشترک وجود دارد فرض یا تصور کلیشه ای که اگر یک زن و شوهر است که در درمان آن مشکل جادوها. اما من می خواهم به فکر می کنم که هنگامی که دو نفر تصمیم به رفتن به زوج درمانی, آنها فقط متوجه محدودیت های خود را و گفت: "هی بیایید شخص دیگری در اینجا به ما کمک کند." به همین دلیل است که آن را بسیار جذاب و عمیق است که فقط در صورتی باز در Instagram در مورد او و شوهر کری هارت دراز مدت تجربه در زوج درمانی و به همین دلیل او اعتبار آن برای صرفه جویی در ازدواج خود را.

صورتی در رفت Instagram Live با درمانگر او شده است پس از دیدن او بود 20 و واقعی رو در مورد رفتن به زوج درمانی با شوهرش گفت: "بدون [یک درمانگر] ترجمه برای من برای 18 سال گذشته ما را هم نمی باشد."

سال گذشته نشان داد در صورتی که او و هارت شده اند در درمان هم برای 17 سال تقریبا کل مدت رابطه و خواننده همواره صادقانه در مورد یو پی اس و فراز زندگی در ازدواج او حتی نوشتن در یک عروسی سالگرد پست که رابطه خود را "کامل نیست". اما از طریق همه محاکمات زن و شوهر با اتکا بر درمان صورتی که می گوید که "تنها دلیل" آنها هنوز هم با هم.

"ما در حال تدریس به کودکان چگونه به روابط چگونه به گرفتن همراه با مردم" صورتی به او گفت درمانگر ونسا مسافرخانه در طول IG زندگی می کنند. "منظورم این است که چه چیزی اتفاق می افتد در کشور ما در حال حاضر یک مثال کامل از آن است. ما نمی دانیم که چگونه به یکدیگر عشق, ما نمی دانیم که چگونه برای به دست آوردن همراه ما نمی دانیم که چگونه برای برقراری ارتباط است."

"من فکر می کنم همکاران پس از یک مدت طولانی -- من نمی توانم بگویم آن را یک زن و مرد چیزی که من فکر می کنم آن را یک شریک چیزی که یک مرد متاهل چیز — شما فقط صحبت با دو زبان مختلف" صورتی توضیح داده شده است.

او در ادامه به یک حکایت در مورد زمان که او در مورد شکایت هارت نه "شنیدن او احساسی" اما زمانی که فشار آمد به پرتاب او متوجه او نبود که 100% راستگو یا نه.

"من تا به حال شده است در مورد شکایت او برای سال ها در مورد چگونه او را نه فقط در حال حاضر او اینجا نیست او نیست او را نه شنیدن من احساسی او حتی تلاش برای درک زبان من," او گفت:. "و [درمانگر] بود 'OK همه shut up stand up, قرار دادن دست خود را در هر یک از دیگر دل و فقط به یکدیگر نگاه چشم.'"

صورتی و گفت: آنها را به عنوان درمانگر گفت: اما به جای استقبال شوهرش در نهایت اینکه "در حال حاضر" با صورتی "آغاز شده giggling" و "نگاه دور." "در آن لحظه متوجه شدم که من یک کمی پر از گه" صورتی اضافه شده است.

شخصا, من عاشق درمانی و شریک زندگی من و من تماس بگیرید تا زوج درمانگر زمانی که ما به آن نیاز دارند چرا که نگرش من این است که چرا استدلال می کنند با شریک زندگی خود را مانند دو squabbling احمقها زمانی که حرفه ای وجود دارد که تحت اللفظی شرح شغل و کار است که گه با شما. اگر شما مایل به پرداخت کسی که به رنگ ناخنها اما حاضر به پرداخت کسی که برای کمک به شما در مقابله با مغز خود را, من نمی دانم چه بگویم. این واقعیت است که صورتی است از اینجا عادی درمانی برای او نزدیک به هشت میلیون پیروان عالی است. گوش دادن به صورتی فقط به لعنت درمانگر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن