protest-for-lockdown-end
مردم را به شرکت در یک تظاهرات برای “Michiganders برابر بیش از حد قرنطینه” در ایالت میشیگان کنگره در لانسینگ میشیگان در 15 آوریل سال 2020 است. جف KOWALSKY/خبرگزاری فرانسه/گتی

متحده مانند میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا شاهد تظاهرات پاپ تا نزدیکی دولت capitols

تظاهرکنندگان جمع شده در این هفته در دولت کاپیتول ساختمان سراسر کشور در اعتراض به پناهگاه در محل سفارشات قرار داده و در محل توسط فرمانداران در طول یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر هزینه بیش از 35,000 زندگی می کند.

در ایالات میشیگان, کنتاکی, اوهایو, مینه سوتا و کارولینای شمالی ده ها تن در حال نشان دادن تا در مراحل دولت capitols و آمدن به خیابانها خواستار بازگشایی دولت خود را کسب و کار مدارس و رستوران ها. بسیاری از در حال حمل اسلحه و نشانه برگزاری مقایسه فرمانداران به هیتلر.

جف KOWALSKY/گتی

“یک بخش کوچک از دولت اعتراض و آن را حق خود” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer سی ان ان گفت. مردم در حال گرفتن “هم بزنید دیوانه” در خانه, او گفت:, و بسیاری از آنها طبعا نگران پرداخت صورتحساب خود را و تغذیه خانواده خود را. “بخش غم انگیز است هر چند که بیشتر آنها در خارج از خانه بیشتر احتمال دارد آنها به گسترش Covid-19,” Whitmer گفت: “و به احتمال زیاد ما در حال رفتن به باید به این وضعیت برای یک دوره طولانی تر از زمان.”

جف KOWALSKY/گتی

او در کنفرانس مطبوعاتی روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته قصد دارد برای شروع به باز کردن این کشور در فازهای اما گفت: تصمیم گیری در نهایت دروغ با فرمانداران. او به سرعت تغییر دوره با دعوت از مردم در ایالات میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا به “آزادی” در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات آنها را در محل.

جف KOWALSKY/گتی

فرماندار مینه سوتا, تیم Walz تکرار احساسات Whitmer که وجود دارد این است که درک در سطح سرخوردگی اما یادآوری مردم دیگر ما نمی اجتماعی فاصله بدتر از همه چیز می تواند دریافت کنید. “فرماندار گفته است که ما نمی توانیم از دست دادن دموکراسی ما در طول این همه گیر و این گسترش به مردم ورزش اول خود را اصلاح حقوق” Walz دفتر در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم که برای سلامت و ایمنی خود و خانواده و هموطنان خود Minnesotans که آن نشان دادن ورزش خوب اجتماعی فاصله رفتار است.”

جف KOWALSKY/گتی

میشیگان انجمن پرستاران با صدور بیانیه ای مشابه خواستار اعتراض “غیر مسئولانه” و در آن گفت: “می فرستد دقیقا برعکس پیام است که پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال تلاش برای دریافت در سراسر: ما در حال گدایی از مردم لطفا در خانه بمانند.”

جف KOWALSKY/گتی

در یوتا تظاهرات مشابه در حال وقوع و یک کنگره امیدوار جمهوری خواه ممکن است Burkett شرکت کرده و گفت: “دولت در تمام سطوح است تجاوز قدرت خود را در درخواست خود را به محافظت’ آمریکایی ها از یک ویروس است. این شهروند آمریکایی است که کاملا قادر به تصمیم گیری چگونه به بهترین محافظت از خود.” مشکل همچنان به افراد دیگر سلامت مردم و زندگی را در دست خود.

جف KOWALSKY/گتی

در رالی N. C. حداقل یک زن دستگیر شد و در جریان اعتراض به خود جلب کرد که بیش از 100 نفر که نیست رعایت “شش فوت از هم جدا” اجتماعی, فاصله, قوانین, CDC مشخص شده است, اخبار و آبزرور گزارش داد.

لوگان کوروش / گتی

در اخیر تحقیقات پیو نظرسنجی 66 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها نگران بودند دولت را لغو محدودیت سرعت بیش از حد و 73 درصد از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که در فکر کردن در مورد مشکلات کشور با آن مواجه است از شیوع کروناویروس بدترین هنوز به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de