سری عکس Reimagines پرنسس های دیزنی با عنوان “سیاه و سفید, شهری, حق امتیاز”


little-girl-princesses
حسن نیت ارائه میدهد از CreativeSoul عکاسی

این عکس خیره کننده سری ویژگی های جوان, سیاه دختران در لباس پوشیدن به عنوان محبوب شاهزاده خانم

یک آرایشگر خسته شده بود از نبود از نمایندگی در رسانه های در حال رشد تا او تصمیم به تغییر است که با ایجاد یک شاهزاده خانم خیره کننده سری با کمک محلی استودیو عکاسی.

LaChanda Gatson خود توصیف بین المللی فیلم و سرمقاله مو و آرایش هنرمند گفت: او دوست داشت تماشا و خواندن داستانهای تخیلی و فانتزی به عنوان یک کودک اما اغلب reimagine شخصیت ها در راه بیشتر relatable به او و او را کشت. با این که سیاه و سفید شاهزاده خانم سریال به دنیا آمد.

CreativeSoul عکاسی

Gatson ارائه شده در جهت خلاق و همچنین تمام مو برای شلیک کنید. او همراه با Kahran Bethencourt صاحب CreativeSoul عکاسی آورده پرنسس های دیزنی به زندگی با دختران جوان سیاه که به نمایندگی از تمام شدت و زیبایی آنها را به ارائه.

CreativeSoul عکاسی

“من دوست دارم آنچه که من می بینم در آینه” Gatson گفت: در Instagram. “من از ایجاد این آفریقایی-آمریکایی شاهزاده خانم سری به الهام بخش دختران در سراسر جهان به رویای بزرگ و می دانم رویاهای واقعا به حقیقت می پیوندند.”

CreativeSoul عکاسی

این شاهزاده خانم بودند reimagined از یک مجموعه داستانی شاهزاده خانم و جهانی داستانهای تخیلی — آنهایی که من به عشق در طول سال” Gatson می گوید ترسناک مامان. “من reimagined آنها را به عنوان سیاه و سفید, شهری, حق التالیف. من انتخاب یک تیم با استعداد سیاه معماران و طراحان و ایجاد تغییر من می خواستم برای دیدن.”

CreativeSoul عکاسی

عدم وجود نمایندگی چیزی است که نهفته جوانان برای نسل های. تنها دو نفر از هر ده سرب بازیگران فیلم (کمتر از 20 درصد) بودند و مردم از رنگ در سال 2017 UCLA هالیوود تنوع گزارش یافت می شود. اما یک سال 2017 مطالعه نشان داد که شواهد گوناگون, ریخته گری, افزایش جعبه دفتر شماره. آن زمان این فیلم مدیران و تولید کنندگان گوش دادن.

CreativeSoul عکاسی

هر چند گام های ساخته شده در سال های اخیر مردم رنگ هنوز برای رسیدن به برابر نمایندگی در صنعت فیلم. با توجه به یک سال 2018 سرشماری برآورد ملت جمعیت است که حدود 40 درصد افراد غیر سفید پوست.

CreativeSoul عکاسی

در حالی که هالیوود رسانه ها و شرکت های آمریکایی به طور کلی دارای پیشرفت های زیادی در سمت چپ به یک سری مثل Gatson را می رود راه طولانی برای الهام بخشیدن به نسل های آینده نشان دهد که چقدر آنها سزاوار دیده می شود.

CreativeSoul عکاسی

این سری الهام گرفته شده بود بسیاری از شاهزاده خانم دیزنی فیلم از جمله سفید برفی زیبای خفته, Frozen, و دیگران و او داوطلب خدمت سربازی به کمک طراحان صحنه و لباس از لس آنجلس به نیجریه برای کمک به ایجاد الهام بخش به نظر می رسد برای شلیک کنید.

“من امیدوارم که این سری فقط آغاز از فرصت های بی پایان از ورود و بیشتر سیاه و سفید خلاقیت در فانتزی” گاستون گفت: به نمایندگی از جوانان در آینده است. “اجازه دهید در ادامه به گفتگو و درک کنند که فرزندان ما مهم است بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im