پت نجات در حال پر کردن خانه با عشق دوران سخت

Coronavirus شده است ما انسان ها اما خیلی بزرگ برای حیوانات خانگی ما. وقتی که آغوش انسان را از روی میز سگ و گربه در پا برای پر کردن جای خالی که. در حالی که یافته ایم خودمان را در خانه گیر کرده ایم آزاد مقدار زیادی از فضای در حیوان خانگی نجات زیرا چه زمانی بهتر از اکنون برای قرار دادن تمام انرژی خود را به تمیز کردن برخی از فاجعه در خانه. اشتراک مامان ترسناک: https://bit.ly/3bBD9VI

می دانستند که یک بیماری همه گیر را تمیز کردن مدفوع در حیاط و یا در پیاده رو یا در فرش خود را نه مانند یک معامله بزرگ است ؟ هنگامی که روز خود را پر از مدرسه در منزل زوم کردن و پخت و پز در نظر گرفتن یک استراحت برای آموزش دوستان خزدار خود را می تواند تمام تفاوت را.

هنگامی که شما در حال تماشای یک فیلم فوق العاده گرم بدن را در پای خود را می سازد فیلم خانواده که بیشتر سرگرم کننده است. مطمئن شوید که ثابت ریختن و خز توپ در مواد غذایی خود را دقیقا آنچه شما برای سودا اما شما باید مقدار زیادی از زمان اضافی برای تمیز کردن. به علاوه آن را مانند هر کسی میاد بنابراین فکر می کنم از همه خز بر روی زمین به عنوان یک فرش جدید. و یا حتی بهتر از زمانی که بچه ها در حال شکایت در مورد بی حوصله بودن آنها را یک خلاء است.

هنگامی که بچه های خود را به شکایت در مورد وعده غذایی شما ساخته شده است فقط نگاهی به سگ خود را. او به دلیل سرازیر شدن آب دهان او به خوردن هر چیزی. همچنین کسانی که غذاهای کودکان خود را در جدول مراقبت. بدون نیاز به نگرانی! سگ شما خواهد شد مراقبت از که را. غذاهای خود را حتی نگاه مانند آنها فقط شسته شده. آنها را ترک نمی کند نان!

مهمتر از همه زمانی که شما احساس استرس و نوازش سگ یا گربه خود را مانند گران جلسه درمان. آنها را به شما بدهد در این صورت یا بینی خیس مالش و شما نمی تواند کمک کند اما لبخند. شما فقط کمک خالی یک قفس در یک حیوان خانگی نجات.

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

در مورد ترسناک مامان: مامان ترسناک #1 نام تجاری رسانه های ایجاد سرگرم کننده و صادقانه و فیلتر محتوا برای مادران. به ما بگویید که در جذاب داستان که در ارتباط با میلیون ها نفر از زنان ایران توسط مادر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de