فرد است. زن. مرد. دوربین. تلویزیون. مغلوب ساختن پیشی جستن. ادم سفیه و احمق.


donald-trump-memory-test-final
فردا نیوز

مغلوب ساختن پیشی جستن به ما این اطمینان او را شناختی ‘همه وجود دارد در طول فاکس نیوز مصاحبه که در آن او فقط نام 5 چیزهایی که بارها و بارها

*پاک معابد آه عمیق* * * * در یک مصاحبه جدید در (آن دیگری) فاکس نیوز, رییس جمهور ایالات متحده و دوستان عزیز از بدنام جنسی قاچاقچیان تلاش می کند برای اثبات حافظه خود را با این نسخهها کار است و مردم آمریکا نباید نگران بود چرا که او می تواند لیست پنج اسم در یک ردیف. واقعا او ظاهرا گذشت یک پزشک هدایت “آزمون” است که فقط به حال به او می گویند “فرد, زن, مرد, دوربین تلویزیون” بارها و بارها در. اگر او واقعا می خواست ثابت کند او عامل با یک طبقه کامل او احتمالا باید پوشیده, ماسک صورت قبل از اوه این هفته است.

در مصاحبه با فاکس اخبار پزشکی تحلیلگر Marc D. Siegel تهمت دیده می شود و اصرار دارد که نمونه سوال در یک آزمون شناختی او به تازگی “دشوار است.” این سوال ؟ “لطفا نام این پنج چیز سفارش بیش از یک بار.” و که او می کند, آقای پسر بزرگ خود یک تعداد انگشت شماری از بار. درست است که رئیس جمهور ایالات متحده می توانید لیست یک تعداد انگشت شماری از ساده اسم بسیار در راه همان یک کودک نو پا فریاد تصادفی همه چیز آنها را ببینید در یک ماشین سوار.

خودتان را کنترل کنید. در دو دقیقه, شما در حال رفتن به ترس از خود را در صورت انجماد در “چه جهنم من فقط تماشای” بیان است.

“فرد, زن, مرد, دوربین, تلویزیون,” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح می دهد لاف زدن که لیست این کلمات در سفارش به ارزش “امتیاز اضافی” در آزمون های شناختی است که احتمالا تنها وجود دارد فقط برای او. “آنها گفتند: هیچ کس آن را می شود به منظور آن را در واقع نه این که آسان است. اما آن را برای من آسان بود. و این آسان نیست سوال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او پرسید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون (هیچt این مرد) وجود دارد که آیا “نوعی از آزمون شناختی” می تواند او را ظاهرا به دلیل خود wittle احساسات صدمه دیده بودند پس از شنیدن بسیاری از کشور او حاکم فکر می کند که او قاطعانه خارج از ذهن خود را. “چون من به شنیدن در مورد آن,” او می گوید. “از آنجا که من می خواهم به تعطیل این افراد است. آنها خبر جعلی. آنها در حال ساخت تا داستان است.”

در طول این “آزمون” نسبت ناروا می گوید که پس از چند سوال و دکتر او را تکرار لیست از کلمات است. “و شما به, فرد, زن, مرد, دوربین, تلویزیون,.’ آنها می گویند ” این شگفت انگیز است. چگونه شما انجام این کار؟’ “من آن را انجام دهد چرا که من مانند یک حافظه خوب است ؟ چون من شناختی وجود دارد.”

فقط مطمئن شوید که ما همه در همان صفحه در اینجا اجازه دهید به بیش از وضعیت فعلی امور در ایالات متحده ،

  • استخدام بحران است که هنوز هم بدتر از هر زمان پس از رکود بزرگ با حداقل 10 میلیون نفر بیکار در مقایسه با قبل از همه گیر سطوح.
  • نزدیک به 4 میلیون مثبت COVID موارد گزارش شده در ایالات متحده از ماه مارس است.
  • بیش از 140 ، 000 نفر کشته شده اند از COVID-19 در ایالات متحده تا کنون با هیچ پایانی در چشم.
  • خشونت پلیس به طور مداوم در قتل غیر مسلح سیاه مردم و تظاهرات هنوز رفتن قوی شهرستانها در سراسر کشور بیش از 50 روز پس از مرگ جورج فلوید.
  • فدرال و پلیس مخفی وحشت شهر پورتلند در این هفته.
  • غیر انسانی خانواده جدایی سیاست است که هنوز هم در اثر دو سال پس از ما برای اولین بار در مورد گناه خانواده های مهاجر و کودکان نگه داشته شود در غیر بهداشتی قفس حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آن را انکار می کند.
  • کل کشور است که اساسا در برخی از فرم های مالی تهدید کننده زندگی اجتماعی, عدالت بحران است.

اما رئیس جمهور می داند که چگونه به تکرار پنج کلمه. و دوباره همه ما باید به نظاره نشست در غضب و از خود بپرسید “آیا این زندگی واقعی؟!!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im